Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(EgluteN @ 2009 01 04, 00:12)
Pabandyk cia,bet nepabek is temeles mirksiukas.gif

http://www.tindirind....php?pid=597326

Zemiau pavaziavus rasi rankoves mezgimo pavizdi,sekmes drinks_cheers.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(rajola @ 2009 01 04, 15:31)

Ner uz ka drinks_cheers.gif Lauksim darbelio foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2009 01 04, 15:06)
Merginos,labai reikia jusu pagalbos.Gal kas turite toki ar labai panasu rasteli?
Labai prisireike  smile.gif
http://img91.imagesh...783/asascl6.png


Gal vidurinis kiek panasus ax.gif
Atsakyti
EgluteN
Oi kaip gerai, kad radau sita schemute! Aciu aciuks.gif O tai vis nesigauna rankoviu numegzt. vis ardau ir ardau... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juruze: 04 sausio 2009 - 16:45
gaila kad nemoku megst taip grazu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liniuska @ 2009 01 04, 19:30)
gaila kad nemoku megst taip grazu doh.gif



Patarimas mirksiukas.gif : nusipirk knyga "Mezgimo enciklopedija" ,ten nuo pradziamokslio iki sudetingu rastu.Pati jos rankose dar neturejkau,paskaiciau komentarus,apziurejau internete ,kiek imanoma buvo,ir laukiu dabar,nes uzsisakiau taip pat biggrin.gif Kadangi megzti vel pradejau po gero laiko tarpo ir pati esu kai ka primirsusi,o mokyklos laiku schemeles kai atsiverciau su daugybe graziu kiaurarasciu,tai tamsus miskas pasidare issifruoti,ka as ten pati prisirasius,tad teko iskotis pagalbos doh.gif blink.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(juruze @ 2009 01 04, 17:43)
EgluteN
Oi kaip gerai, kad radau sita schemute! Aciu  aciuks.gif O tai vis nesigauna rankoviu numegzt. vis ardau ir ardau...  verysad.gif



I sveikatyte,smagu padeti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 04 sausio 2009 - 18:51
Aciu Lizarde smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, paskaitinejau cia pas jus, prisiziurejau visokiu grozybiu. Kokios jus saunuoles mamos 4u.gif As irgi noriu pradet megst bigsmile.gif , bet iki tokiu groziu ar taip toli toli doh.gif nors ir nesu visiskai zalia mezgime, bet... bandysiu pas jus cia pasitobulint, jei galima ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu negaliu, mergos, pamaciau as ta liemene zalsva su lapeliu rastu per viduri, tai ji mane persekioti pradejo, kur as einu, tai ir ji velkasi man is paskos lotuliukas.gif , baigsiu salika, pardesiu ta liemene megzti, idomu tik, kiek siulu reikes ir pagal pvz. tie lapeliai is rasto labiaus atskirti, o liemenej labiau palinde vienas po kitu ir niekiap rasto neizlibinu exelyje g.gif , gal galit jus man kaip nors pameteti tos zalsvos liemenes tikslu rasteli, buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmagime @ 2009 01 05, 15:00)
Sveikutes, paskaitinejau cia pas jus, prisiziurejau visokiu grozybiu. Kokios jus saunuoles mamos  4u.gif As irgi noriu pradet megst  bigsmile.gif , bet iki tokiu groziu ar taip toli toli  doh.gif nors ir nesu visiskai zalia mezgime, bet... bandysiu pas jus cia pasitobulint, jei galima  ax.gif  mirksiukas.gif



As cia dar taip pat pakankamai naujas zmogutis,bet manau,kad galiu tave pasveikinti atvykus i musus buri 4u.gif Zinoma junkis ir megsime kartu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 05, 17:37)
Nu negaliu, mergos, pamaciau as ta liemene zalsva su lapeliu rastu per viduri, tai ji mane persekioti pradejo, kur as einu, tai ir ji velkasi man is paskos  lotuliukas.gif  , baigsiu salika, pardesiu ta liemene megzti, idomu tik, kiek siulu reikes ir pagal pvz. tie lapeliai is rasto labiaus atskirti, o liemenej labiau palinde vienas po kitu ir niekiap rasto neizlibinu exelyje g.gif  , gal galit jus man kaip nors pameteti tos zalsvos liemenes tikslu rasteli, buciau dekinga  4u.gif



Va va ,ir man tas pats lotuliukas.gif net paveiksliuka uzsiseivinau,tai dabar bandysiu rasta issifruot mirksiukas.gif Mezgu sunuciui kepuryte prie salyko neseniai numegsto bigsmile.gif
Atsakyti

QUOTE(Dacor @ 2009 01 03, 22:06)
Merginos,labai reikia jusu pagalbos.Gal kas turite toki ar labai panasu rasteli?
Labai prisireike  smile.gif
http://img91.imagesh...783/asascl6.png

Turiu stai toki megztuka 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 05 sausio 2009 - 21:11
Gal kas turit schemute sito megztinio:

user posted image
jei nuotraukos nerodys

Ypatingai domina kaip ten tas kaklas nugaroje, ar siaurintas ar ne ir kiek ten iskirpta nugaroj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunnyday: 05 sausio 2009 - 23:38