Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Anansu megejoms, grazi ideja lengvam salikeliui:

user posted image user posted image


Atsakyti
Sveikos darbstuoleles 4u.gif
Ar butu galima i jusu buri ax.gif ?Megstu megzti,tuo uzsiimu nuo paauglystes,taciau ilga laiko tarpa mezgimui nebuvo laiko,mano paskutinis darbelis-suneliui adijaliukas-numegztas nestumo metu.Idesiu ji ums paziureti,pakritikuoti biggrin.gif uz ka dekinga busiu,tam ,kad ismokti daugiau ax.gif

user posted image

Pats darbelis is niekur nekopijuotas,meskuti piesiau pati ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 02, 19:01)
Sveikos darbstuoleles 4u.gif
Ar butu galima i jusu buri ax.gif ?Megstu megzti,tuo uzsiimu nuo paauglystes,taciau ilga laiko tarpa mezgimui nebuvo laiko,mano paskutinis darbelis-suneliui adijaliukas-numegztas nestumo metu.Idesiu ji ums paziureti,pakritikuoti biggrin.gif uz ka dekinga busiu,tam ,kad ismokti daugiau ax.gif

Pats darbelis is niekur nekopijuotas,meskuti piesiau pati ax.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 02, 19:01)
Pats darbelis is niekur nekopijuotas,meskuti piesiau pati ax.gif


be zodziu first.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 01 03, 16:31)
be zodziu  first.gif  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif



Dekui 4u.gif Dabar bandau narplioti kostiumeli suneliui,kuris siaip tai buvo planuotas Kaledoms,bet kur tu suspesi su tokiu rankinuku doh.gif biggrin.gif
Ka pati megsti?Megzti,nerti?
Atsakyti
Merginos,labai reikia jusu pagalbos.Gal kas turite toki ar labai panasu rasteli?
Labai prisireike smile.gif



Ir kodel negaliu nieko ikelti???? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 01 03, 17:39)
Dekui 4u.gif Dabar bandau narplioti kostiumeli suneliui,kuris siaip tai buvo planuotas Kaledoms,bet kur tu suspesi su tokiu rankinuku doh.gif  biggrin.gif
Ka pati megsti?Megzti,nerti?


As tai tik mezgu, nerti tai niekaip schmoll.gif nemegztu cool.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Mezgu sūneliui liemenę pirmą kartą, tai nemoku kaip tuos rankovių išėmimus padaryt, kas kiek mažint akis blush2.gif Gal kuri turit labai aiškią schemutę, na tokią kaip pirmokei blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2009 01 03, 22:06)
Merginos,labai reikia jusu pagalbos.Gal kas turite toki ar labai panasu rasteli?
Labai prisireike  smile.gif
Ir kodel negaliu nieko ikelti???? verysad.gif



Is kur nori kelt?jei is kompo eik per radikal.ru,ten uzkrausi ir per copy&paste perkelsi cia,o jei siaip ir interi tai taip pat copy&paste mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rajola @ 2009 01 03, 23:58)
Labutis 4u.gif
Mezgu sūneliui liemenę pirmą kartą, tai nemoku kaip tuos rankovių išėmimus padaryt, kas kiek mažint akis blush2.gif Gal kuri turit labai aiškią schemutę, na tokią kaip pirmokei blush2.gif ?



Pabandyk cia,bet nepabek is temeles mirksiukas.gif

http://www.tindirind....php?pid=597326

Zemiau pavaziavus rasi rankoves mezgimo pavizdi,sekmes drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(lizarde @ 2009 01 03, 23:47)
As tai tik mezgu, nerti tai niekaip  schmoll.gif nemegztu  cool.gif



Na,man mezgimas taip pat labiau prie sirdies,bet yra dalyku,kuriuos noresiu nunert namams,pora staltiesiu,serveteliu,o sau suknele,bei maziukui vasarini kostiumeli,kai jau laiko bus bigsmile.gif Ko nekenciu tai siuvinet,o dar svogeriene paveiksla siuvinet padovanojo doh.gif tai gerai,kad kryzeliu biggrin.gif ,bet tai tik pries gimdyma kazka paraizgaliojau,o turiu jau 4metai tongue.gif Grazu butu miegamajam,kaip tik tiktu,bet...kada nors pabaigsiu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Jungiuosi ir as i jusu buri, per savo gyvenimeli gal kokiu 12 megztuku esu numezgusi, dabar mezgu draugei salika dovanu, toki zydra, norejau su rasteliu, bet kai siulai pukuoti, to rasto nesimato doh.gif , tai galus tada kaip nors graziau apdirbsiu, kad nebutu paparastas visas.Nes mano draugytei dabar toks biskiuka depresinis laikotarpis, tai nors nuotaika pakelsiu ir zinau, kad ji pati tikrai nemezga ir zydra spalva megsta, plius issidave puse lupu, kad melsvo saliko noretu, tai va..

Nerti darbeliai man laaabai grazu, kelias serveteles esu nunerus, bet man mezgimas arciau prie sirdies blush2.gif , va koki sijona vasarai tai labai noreciau nusinerti bigsmile.gif .

Neseniai baigiau megztini, rastas is galvos nupiestas, toks tas mano megztinis truputi meniskas biggrin.gif , kai isplausiu, sutvarkysiu, tada parodysiu blush2.gif

Labanakt, saldziu sapnu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Dacor,2009 01 03, 22:06]
Merginos,labai reikia jusu pagalbos.Gal kas turite toki ar labai panasu rasteli?
Labai prisireike smile.gif


http://img91.imagesh...783/asascl6.png
Atsakyti