Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Pavasarėlis @ 2008 12 11, 20:21)
user posted image

va dar koki radau  g.gif  net nezinau ar grazu ir praktiska, bet kad idomu tai tikrai



Reiktu pabandyt pasidaryti nors kazka panasaus, gi mokslo nereikia cia kazi kiek, o ideja thumbup.gif pasimatytu kaip realiai atrodo g.gif gundausi as jau ax.gif
Pavasarėlis sekmingos idomiu dalyku paieskos, nes man tai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2008 12 12, 08:18)
sveikos,

nesu igudusi mezgeja, ir turiu beda mezgant rankoves, tiksliau ta apvaliaja peties dali, niekada man graziai neiseina peciu dalies numegzti  verysad.gif  gal turit kokiu schemu? ar tiesiog zodiniu aprasymu?  4u.gif


aš vadovaujuosi šiuo aprašymu 4u.gif kol kas viskas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 12 gruodžio 2008 - 21:01
Priklausomai nuo akiu skaiciaus nuleisti 3 ar 4 kartus po 3 akis is abieju pusiu. Virsus suapvaleja.Mezgant salikus is mochero reikia megsti storai 4 nr virbalais.Taip pat ir megstukus .Uztenka 200 g siulu 48 ismieros megstukui.Sekmes
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2008 12 12, 22:00)
aš vadovaujuosi šiuo aprašymu 4u.gif kol kas viskas  thumbup.gif


didelis dekui 4u.gif bandysim smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal kuri mezgate uz pinigelius. 4u.gif

Labai noriu Kaledom dovanu numegzti salika, siulus nupirkciau pati.
Atsiliepkit jei kuri uzsiimtumet.
Atsakyti
laba diena noreciau ir as keleta savo darbeliu parodyti

user posted image
user posted image
user posted image
tik nelabai kokia kokybe
Atsakyti
labai noreciau nusimegzti sita grozi,bet nezinau kaip.,sioje nuorodoje yra aprasyta,bet nemoku rusu kalbos,gal padetumete... 4u.gif blush2.gif ?
user posted image

http://forum.knittin...h...c=8696&st=0
Atsakyti
QUOTE(keir@ @ 2008 12 18, 16:38)
labai noreciau nusimegzti sita grozi,bet nezinau kaip.,sioje nuorodoje yra aprasyta,bet nemoku rusu kalbos,gal padetumete...  4u.gif  blush2.gif ?
user posted image

http://forum.knittin...h...c=8696&st=0


bent ant kelio uzvesti kas nors ar galit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keir@ @ 2008 12 18, 20:09)
bent ant kelio uzvesti kas nors ar galit?  blush2.gif


dar pabandyk foto ikelti i sita tema, gal cia kas ka tures, nes man su rusu tai irgi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lelllyte @ 2008 12 18, 13:11)
laba diena noreciau ir as keleta savo darbeliu parodyti

user posted image
user posted image
user posted image
tik nelabai kokia kokybe

thumbup.gif wub.gif wub.gif labai grazios gelytes... o kaip cia as neri? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2008 12 18, 20:37)
dar pabandyk foto ikelti i sita tema, gal cia kas ka tures, nes man su rusu tai irgi  doh.gif

ok,pabandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 12 19, 10:20)
thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  labai grazios gelytes... o kaip cia as neri? blush2.gif  ax.gif

aciu 4u.gif tai labai paprasta tiesiog pagal schemutes nuneri gelytes zieda dedi ant vielutes ir tada kaip nori ar i vazonele ar saka
Atsakyti