Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Lusasita @ 2008 12 10, 13:54)
o kiek i toki salikuti reik tu bumbuliuotuju, as juos irgi nusiziurejusi  ax.gif


ne man skirta ale va pasakysiu ax.gif megstu tokius ilgesnius salikus tai jei deti 8 akis - tai 3 kamuoliuku pilani uztenka, jei 10 akiu beveik 4 4u.gif as uz tokiu siulu kamuoliuka 6 lt mokejau..nezinau gal yra ir pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 12 10, 14:54)
o kiek i toki salikuti reik tu bumbuliuotuju, as juos irgi nusiziurejusi  ax.gif

kokių 4 manau.

QUOTE(okkey @ 2008 12 10, 15:46)
ne man skirta ale va pasakysiu  ax.gif megstu tokius ilgesnius salikus tai jei deti 8 akis - tai 3 kamuoliuku pilani uztenka, jei 10 akiu beveik 4  4u.gif as uz tokiu siulu kamuoliuka 6 lt mokejau..nezinau gal yra ir pigiau  g.gif

Aš dėjau 6 akis tai gavos mažas vaikiškas šalikėlis, kitą kart dėčiau 5 tai būt idealiai. Tai primečiau, kad didesniam iš 10-12 akių 4 pats tas gal būtų. Bet jei 8 akis tada taip, 3. Kaune, bazėj, mokėjau po 5lt. Kitur ir po 7 mačiau.
Gariūnuose, pvz, visai neįsivaizduoju po kiek, nes net tuos juostelinius man draugė po 5 lt pirko.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 04, 19:24)
gal su manim kas jungsis šitos suknelės mezgime? Po savaitės žadu pradėt, būtų kompanija, tai gal sakau greičiau judėtų, nors aišku dabar šventės bet vistiek......

user posted image


Fantastiska suknele! Kaip tik tai ko ilgai jau ieskau thumbup.gif noriu viedonu sau ir dukrytei per jos krikstynas ax.gif butu idealu wub.gif tik is manes kiauraraciu mezgeja doh.gif nu bet labai rimtai ir nebandziau, tik mokykloj blush2.gif tai va, prisijungsiu, kai tik baigsiu visus narpliojimus mazajai ir per kaledas pas mama ismoksiu megzti kiaurai megalol.gif

p.s. o gal schemute kas turi? g.gif
Atsakyti
gal knyga mezgimo menas turi? ten tų lapelių schema tikrai yra, jau nužiūrėjau, kažkada bliuzelę esu iš jų mezgus tai labai tinka šiam raštui plonoji mochera.
Papildyta:
jei jau nerasi tai piešiu iš ženkliukų smile.gif skenerio neturiu ....
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2008 12 11, 17:33)
gal knyga mezgimo menas turi? ten tų lapelių schema tikrai yra, jau nužiūrėjau, kažkada bliuzelę esu iš jų mezgus tai labai tinka šiam raštui plonoji mochera.
Papildyta:
jei jau nerasi tai piešiu iš ženkliukų smile.gif skenerio neturiu ....


Neturiu verysad.gif bet per kaledas varau pas mama, tai knygos jau i rusi iskeliavusios, tai gal ten dar ka rasiu blink.gif nu jei nerasiu, tai prasysiu ax.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

pasirode nematyta ir idomi
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 12 10, 14:36)
Mezgiau tokį dukrai. Jei nemoki laisvai megzti, pasiimk kokio 10 nr virbalus, tada tiesiog automatiškai gausis megzti tik virvelę. Ir pirmą akį išmegzti, o ne nukelti. Mezgiau lygiuoju mezgimu. Man taip gražiau pasirodė, nei vien gerom akim. Gaila, bet neturiu foto, kolkas  smile.gif
O dėl siūlų brangumo... Įdomu pasidarė kiek mokėjai, aš dar sau tokį galvoju, nes įdomesni ir tikrai pigūs siūlai (palyginus su tais, kur garbanotiem šalikam skirti).


Pirkau Kaune siūlus, parduotuvėj specialioj, naujos kolekcijos, tai motkelis 200g kainuoja 35 Lt.. Daugokai.
Bandžiau megzti su jais, man nieko nepavyksta. Nežinau, ką daryti. Ar siūlus parduoti kam nors ir nebemegzti, ar.. Et.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlis @ 2008 12 11, 17:57)
user posted image

Is tos pamazinkos foto, pasirode, kad bikini, gal irgi idomi mintis butu g.gif bent jau originali tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

va dar koki radau g.gif net nezinau ar grazu ir praktiska, bet kad idomu tai tikrai
Atsakyti
sveikos,

nesu igudusi mezgeja, ir turiu beda mezgant rankoves, tiksliau ta apvaliaja peties dali, niekada man graziai neiseina peciu dalies numegzti verysad.gif gal turit kokiu schemu? ar tiesiog zodiniu aprasymu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2008 12 12, 09:18)
sveikos,
nesu igudusi mezgeja, ir turiu beda mezgant rankoves, tiksliau ta apvaliaja peties dali, niekada man graziai neiseina peciu dalies numegzti  verysad.gif  gal turit kokiu schemu? ar tiesiog zodiniu aprasymu?  4u.gif

Pasakysiu, kaip aš dariau kažkada, kai buvau "neįgudusi mezgėja"..
Kad nereikėtų kiekvieną kartą galvoti kiek akių nuleisti - pasidariau rankovės ir priekio/nugaros detalės viršutinės dalies (nuo pažąstų, kur reikia akių nuleidimus dayt) brėžinius/iškarpas. Štai tada kad ir kokiais siūlais bemegztum - nuleidai kelias akis, pridedi prie iškarpos, pamatuoji ir žinai ar viskas eina teisingai. Susiuvus detales viskas tiko puikiai smile.gif .
Taigi, nepatingėk pasidaryti mezgamo modelio "popierinį variantą" pagal savo dydį, nes brėžiniai būna beveik prie kiekvieno iš modelių su tiksliais išmatavimais, na ir viskas pavyks 4u.gif .
Atsakyti
kad nelabai turiu is kur toki brezini gauti verysad.gif gal turi? 4u.gif
Atsakyti