Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai, nutraukiantys nėštumą

QUOTE(garbane @ 2009 01 15, 17:21)
kas cia per nesamone?  blink.gif


drinks_cheers.gif nu visiska nesamone... isviduriuotas nestumas klausykit... tai gal ir pradetas ne gimdoj, o tiesiojoj zarnoj... kad tokiu stebuklu nebuna
Atsakyti
sveikos,
taip, anglijoje yra tokios tabletes...o ju issaukti saemai ir vadinami cheminiu abortu. Pirmaja tablete isgeri per vizita pas gydytoja ir eini namo, po keliu dienu guliesi dienai i ligonine ir isgeri ten kita tablete, bet tik gydytojui stebint. Guldo i ligonine tam, kad stebetu kaip viskas vyksta, jeigu nestumas nepasisalina, kartoji viska is naujo. Prase manes tuo pasidometi, tai domejausi tiesiogiai pas gydytoja. Jie neleidzia antros tabletes gerti namie. Ir dar, tai ne tos pacios tabletes (neprisimenu as tu pavadinimu), pirma "nuzudo" vaisiu, kita ji pasalina is organizmo, t.y sukelia saremius ir issaukia prieslaikini gimdyma. Skaiciau ir lietuviskuose saituose apie tai. Kiek domejausi Lt nedaro cheminiu abortu. Nors as manau, kad nelegaliu budu viskas imanoma, bet....ir apskritai merginos, saugokites, kad netektu darytis jokiu abortu...man tai kazkaip labai jau ziauru... 4u.gif
Atsakyti
Na tos tabletes yra labai nepatikimos todel kad su kelia ne tik vidriavima, bet gali palikti vaisiaus "liekanu" gimdoje, tad tokiu atveju vistiek bus atliekamas abortas ..
Atsakyti
Ar jau yra kokios tabletes nutraukiančios nėštumą?
Atsakyti
yra viena tablete - prezervatyvas pries akta..
Papildyta:
QUOTE(ErVy @ 2009 01 16, 19:03)
Na taip su viena Dufastono ir issauke menesines  rolleyes.gif nors kiek sake gydytoja su Dufastonu net ir sustiprinamas nestumas, tai kaip cia gavosi jai nezinau  unsure.gif
O dar yra kazkokios tabletes, gydytoja sake, kad jos naudojamos uzsienyje kaip pigiausias variantas issaukti mmm. Bet cia LT ju nepataria vartoti  ax.gif



menesines ar nutrukes nestumas visai nesusijes su sio vaisto naudojimu.. Nepastykite nieku, merginos.. Tokios jaunos kvailes, kurios laiku nesilanko pas medikus visokias nesamones ir kalba..
kai kurioms moterims nestumo metu atsiranda letinis viduriu uzkietejimas, jos naudoja ivairias priemones, vaistus,kurie vidurius laisvina. Del siu vaistu naudojimo pagal paskirti ne vienas nestumas dar nenutruko..
O jei nestuma isviduriuoja, tai reiktu paklausti- gal per uzpakali ir padare ta nestuma? Tada jums reikia ne pas ginekologa, o pas galvos smegenu gydytoja apsilankyti..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 07 07, 22:36)
yra viena tablete - prezervatyvas pries akta..

kad per vėlu...
Atsakyti
Sveiki visi..turiu problema...man 18 metu ir as galvoju kad as galiu buti nescia.. Menesines buvo rugpjucio 6d.o seksas 21diena,nupirkau tabletes postinor-2 ir isgeriau tik rugpjucio 23d ryte...man kazkaip nejauku,gimdyt nesinori,anksti dar,...gal ar galima padaryti persileidima paciai ir kokie budai yra?arba kokios tabletes tam?labai prsau padekit!!!

Ir jei ka tai kiek kainuotu abortas?
Atsakyti
QUOTE(Brida13 @ 2012 08 28, 15:45)
Sveiki visi..turiu problema...man 18 metu ir as galvoju kad as galiu buti nescia.. Menesines buvo rugpjucio 6d.o seksas 21diena,nupirkau tabletes postinor-2 ir isgeriau tik rugpjucio 23d ryte...man kazkaip nejauku,gimdyt nesinori,anksti dar,...gal ar galima padaryti persileidima  paciai ir kokie budai yra?arba kokios tabletes tam?labai prsau padekit!!!
Ir jei ka tai kiek kainuotu abortas?


Nu mylėjotės tai per vaisingas dienas,bet išgėrėt postinorą kaip suprantu per 48val po akto,tai kaip ir neturėjot pastot.Sulaukit mėnesinių(o jos jums tutėtų būt pagal mane apie rugsėjo 3-5d) ir jei nesusirgsit pasidarykit testą,bus aišku yra nėštumas ar ne.O pati nutraukt nėštumo tai niekaip nenutrauksit schmoll.gif .
kiek kainuoja nežinau,nesidomėjau,nedariau
Atsakyti
QUOTE(Brida13 @ 2012 08 28, 15:45)
Sveiki visi..turiu problema...man 18 metu ir as galvoju kad as galiu buti nescia.. Menesines buvo rugpjucio 6d.o seksas 21diena,nupirkau tabletes postinor-2 ir isgeriau tik rugpjucio 23d ryte...man kazkaip nejauku,gimdyt nesinori,anksti dar,...gal ar galima padaryti persileidima  paciai ir kokie budai yra?arba kokios tabletes tam?labai prsau padekit!!!

Ir jei ka tai kiek kainuotu abortas?

Prieš mylintis reikia galvoti apie pasekmes, o ne po...
Atsakyti
QUOTE(nepasotinama @ 2012 08 29, 11:13)
Prieš mylintis reikia galvoti apie pasekmes, o ne po...

kaip lengva kitus teist...
Atsakyti
QUOTE(ErVy @ 2009 01 16, 18:03)
Na taip su viena Dufastono ir issauke menesines  rolleyes.gif nors kiek sake gydytoja su Dufastonu net ir sustiprinamas nestumas, tai kaip cia gavosi jai nezinau  unsure.gif

Geriant dufastono didesnes dozes ir staigiai nutraukiant gali pasirodyt kraujavimas. Kitu atveju tai nesusiję.

QUOTE(Felicitaaa @ 2009 02 18, 01:05)
Sweikos,yra tokios tabletes kurios sukelia aborta iki 20savaiciu.Ir tai yra legalu.

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2012 08 29, 10:59)
Nu mylėjotės tai per vaisingas dienas,bet išgėrėt postinorą kaip suprantu per 48val po akto,tai kaip ir neturėjot pastot.Sulaukit mėnesinių(o jos jums tutėtų būt pagal mane apie rugsėjo 3-5d) ir jei nesusirgsit pasidarykit testą,bus aišku yra nėštumas ar ne.O pati nutraukt nėštumo tai niekaip nenutrauksit schmoll.gif .
kiek kainuoja nežinau,nesidomėjau,nedariau



kaina apie du šimtus turbūt visur skirtingai
Atsakyti