Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

QUOTE(Samantha123 @ 2009 03 18, 19:54)
Laikykis ir nekreipk demesio i piktus sia rasinejimus, nes matau nemazai mamu cia moka teisti (lai kokia tema sventuoliu atidaro ir ten reiskiasi).

Tai nera pikti rasinejimai, o nepritarimas fiziniam pykcio isreiskimui 4u.gif
Jus geriau rekomenduotumete ir siai mamytei paskambinti draugam, o ne nekreipti demesio. Demesi reikia kreipti i tai, kaip elgiesi su savo kudikiu. Suprantu, kad mamytei paciai tada irgi sirdi skaudejo.
Atsakyti
QUOTE(Spangalytė @ 2009 03 18, 20:42)
Ilgai negalejome sulaukti vaikelio, labai mylimas ir issvajotas jis pas mus wub.gif Ir kai man rauna stoga, kai jau jauciu, kad paskutinis kantrybes lasas man issenka, tuomet atsimenu ta meta, kai sunaus nebuvo, kaip su vyru troskom vaikelio, kaip vliau laukem, kaip svajojom. Tada nubraukiu asarele, atslugsta pyktis ir kazkaip vel jegu ir kantrybes tasiranda. O beto ir MV grizta is darbo ir duoda man atsipust  rolleyes.gif


Pas mus lygiai tas pats...jauciuosi ir galvoju lygiai taip pat drinks_cheers.gif Tik pas mus ilgai laukta...dukryte wub.gif
Atsakyti
Uzeina pyktis ir man. Bet tik tada, kai bunu ypac pavargusi, mazai miegojusi, o vaikas tik zyzia zyzia zyzia ir zyzia... doh.gif
Ir tada visokiu minciu i galva ateina, o dazniausia is ju ta, kad nesu gera mama, kad galbut netgi neverta ja buti. Ir kad stipriai klydau svajodama apie motinyste.. blink.gif
Supraskit teisingai, nesigailiu, kad turiu maziuka, labai myli ji. Bet buna labai sunkiu akimirku... verysad.gif
Atsakyti
būna..kam nebūna, kad tos kantrybės pritrūksta.. blush2.gif

Pastebėjau, kad dabar, nei prieš 11 metų gimus vaikeliui ,esu tikrai ramesnė..kantresnė ..supratingesnė ir t.t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
ir man taip buna,kad netenku kantrybes...kada visa diena pranesioji,pramyluoji,pavalgai prabegom ir jis vis zirzia ir jam negerai.arba bandai visaip supti ir stacia ir gulinti visaip,bet niekas nepadeda.tai esu padejus paverkt ir per pamperi sudavus,bet tikrai neskaudziai,tai po to taip gailejausi,juk jis nekaltas jis nemoka paskyti,kas jam negerai 4u.gif ir tada pagalvojau kokia as negera mama ir kaip galiu elgtis su savo kunu 4u.gif
Atsakyti
uoj buna akimirku ir man, kad nors i zeme gyvai sulyst norisi doh.gif doh.gif doh.gif nei miegojus, nei valgius, nei gerus, akys stiklines, paakiai pajuode, o leliukas savo kaprizus rodo doh.gif verysad.gif tada atrodo jau nebesusivaldysiu doh.gif tokiais momentais, idedu maziuka i lovyte, o pati iseinu is kambario, atsisedu , kad ir ant zemes, suskaiciuoju iki 10, ikvepiu, iskvepiu, nusiluostau asaras ir griztu pas mazaji padauza wub.gif ta patempta lupyte ir tas mazojo zvilgsnis isvydus, kad mama vel cia, isbaido visus stresus 4u.gif va tada skambinu vyrui ir sakau - man stogas lekia ax.gif taigi tetis po darbu, buna su neklauzada, o as jau relaksuoju vonia prisileidus thumbup.gif thumbup.gif uoj stiprybes, brangiosios, visoms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš išsilieju ant vyro biggrin.gif Nabagėlis jis mano doh.gif Visa kas susikaupia,išbambu ant MB.
Suprantu mamas kurios galima sakyti palūžta.Mane neviltis naktim ima,kadangi maniškė nerealiai blogai miega.Bendroj sumoj sudėjus abi pamiegam per naktį max 3 valandas. Tai visą mano nuovargį tenka sugerti MB rolleyes.gif
Mažiukės nuskriaudus nesu unsure.gif
Atsakyti
Mamytes, taip buna, kad supykstame ant musu maziuku. Mano mama sako anukeliui, kai jis prisidirba: as galiu duot tau i kaili, bet tu dar mazas, tavo kauleliu man gaila. Tai tik sugedinsiu tave tui tui. Ir veikia thumbup.gif
O psichologai sako neatsiprasinet vaiku, nors ir neteisingai buvo aprekti, nes tai griauna motinos autoriteta vaiko akyse, kas jam labiau kenkia nei neteisingas aprekimas. 4u.gif
Atsakyti
As irgi daznai saves nekenciu uz pykti, bet esu tokio bjauraus budo, kaip spirgas keptuvej, ir nervinga daznai, pati tai zinau, tad stengiuos daznai tvardytis. Siandien, pvz., maze pabudo 5 ryto nezinia ko, gal karsta buvo namie, ar ka... Ir pradejo lovytej dukt. Del manes tai tegul duksta, bet kad ji ten vartaliojas pirmyn atgal, atsigula kaip nors skersai, uzstringa, ir prasosi, kad atversciau. Man keltis reik atvertinet , na, ir taip kokius 20 kartu. O as dirbu naktimis (buhaltere) namie, baigiu tik kokia 4 ryto, tai man tos kelios valandeles miego oi oi kokios brangios... Nedirbt irgi negaliu, truksta pinigu katastrofiskai, o mazei tiek visko reikia... Tai toks siandien siutas paeme, griebiau ja, paguldziau , uzklojau, ir net uzrekiau , kad apsiramintu ir nedristu daugiau vartaliotis, net rusiskas keiksmazodis issprudo... blush2.gif cry.gif cry.gif . Ji taip graudziai , bet su tokia meile ir pasitikejimu i mane paziurejo, tarsi sakydama - mama, as taip myliu tave, kodel ant manes sauki, kuo tau nusikaltau.... Na, zodziu, baiges tuo, kad ziurejau i ja lovyteje ir verkiau kruvinomis asaromis,paskui paemiau pas save i lova ir ten zaidem ilgai, kol ji vel uzmigo. Bet as jau nebeuzmigau. Taip sazine grauze. Paziuriu i ja miegancia, toki maza kaciuka, ir asaros vel rieda..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškašunis @ 2009 06 11, 11:25)
Na, zodziu, baiges tuo, kad ziurejau i ja lovyteje ir verkiau kruvinomis asaromis,paskui paemiau pas save i lova ir ten zaidem ilgai, kol ji vel uzmigo. Bet as jau nebeuzmigau. Taip sazine grauze. Paziuriu i ja miegancia, toki maza kaciuka, ir asaros vel rieda..... verysad.gif

console.gif stiprybes,mamyte 4u.gif nesigrauzkit taip 4u.gif 4u.gif vistiek savo mazylei esat pati geriausia 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2009 06 11, 11:07)

O psichologai sako neatsiprasinet vaiku, nors ir neteisingai buvo aprekti, nes tai griauna motinos autoriteta vaiko akyse, kas jam labiau kenkia nei neteisingas aprekimas. 4u.gif

didele klaida.
sugebejimas atsiprasyti, prisipazinti suklydus, kaip tik stiprina autoriteta - parodo, kad zmogus nebijo buti saziningas, atviras, teisingas, kad juo galima pasitiketi... net vaikai tai jaucia, patikek.

QUOTE(Meškašunis @ 2009 06 11, 11:25)
O as dirbu naktimis (buhaltere) namie, baigiu tik kokia 4 ryto, tai man tos kelios valandeles miego oi oi kokios brangios... Nedirbt irgi negaliu, truksta pinigu katastrofiskai, o mazei tiek visko reikia...

o gal imanoma kaip nors tuos darbus paorganizuot, kad issimiegotum? miego trukumas prie gero neprives... puikiai pazistamas tas jausmas, as irgi "jaunystej" megdavau naktim pasedeti prie darbeliu - galiausiai ir pati blogai jauties, ir su vaiku nebeistengi buti, ir darbu kokybe nukencia, ir klientai nepatenkinti... sudz tas naktinis darbas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 11 birželio 2009 - 11:01
man ir buna, jog labai supykstu ant savo mazosios, ypac tada kai esu pervargus, o ji zyzia ir zyzia, nzn nei ko nori, nei kas jai yra, gal ka skauda, ar kas buna, nznau, tada ir pritruksta kantrybes, ypac pastarosiomis naktimis, trecia naktis jau is eiles, nemiegam, nes mazajai dantukai dygsta, dar plius dasidejo sloga, gerkle ir kosulys, taip ir vargstam, atsibunda natkti ir pradeda rekti, isvis atrodo prisiglaudziu as ja, paguodziu, o jai negerai ir negerai unsure.gif verysad.gif va tada ir truksta man kantrybe, ir vyras aisku lieka kalciausias lotuliukas.gif niu, bet kur daugiau pykti islieti, kai truksta kantrybe blush2.gif nereksiu juk i siena lotuliukas.gif tei va , niu bet dar visas augimas pries akis mano mazosios, todel dar bus mljn situaciju, kada isvis truks kantrybe, todel stiprybes mamos tik stiprybes 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti