Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

Kartais nakti supykstu,nes reikia maitinti kas 3 val blush2.gif O juk taip norisi miego verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona astos @ 2009 03 08, 10:51)
Kartais nakti supykstu,nes reikia maitinti kas 3 val blush2.gif O juk taip norisi miego verysad.gif

oho, kad maniskis kas tris valandas keltusi,tai is laimes sokineciau smile.gif tai ka darysit kai kelsis 6-8 kartus g.gif ? Stiprybes mamyte mirksiukas.gif
Atsakyti
na as umaus budo tai kai 2sav. mazius klyke kelinta nakti kantrybes netekus uz nosytes patampiau.aisku mazius labiau uzsiverke o as atsipeikejus is paskos zliumbiau.nuo to karto uzsigelezijau-aisku buna noru gerai papurtyt-bet randu kantrybes ir stiprybes..
Atsakyti
niekados leliuko nenuraminsit jei pacios busit piktos

reikia paciom nurimti ir tik tada leliuka ciuciuoti ramiai su kantrybe...
gi mazuliukai jie wub.gif
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2009 03 18, 13:54)
na as umaus budo tai kai 2sav. mazius klyke kelinta nakti kantrybes netekus uz nosytes patampiau.

Nu nesupykit, bet cia jau virs visko. Fizinis tramdymas vos issiritusiam kudikeliui, 2 sav................Net man pagailo beskaitant mazylio........
Juk ne is laimes klyke, jam ir taip kazkas blogai,o dar.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciuke: 18 kovo 2009 - 13:18
QUOTE(ciuke @ 2009 03 18, 14:18)
Nu nesupykit, bet cia jau virs visko. Fizinis tramdymas vos issiritusiam kudikeliui, 2 sav................Net man pagailo beskaitant mazylio........
Juk ne is laimes klyke, jam ir taip kazkas blogai,o dar.....

askad ir degtukas is prigimties, niekada nepykau ant maziuko, nors ir klyke, miegot nedave 3 menesius - gi jis ne siaip klykia, jam gi negerai
Atsakyti
Nuostabu, kad yra šis skyrelis, kur mamytės gali išsipasakot, kaip kartais būna sunkesnių minučių ir kaip po kažkokio savo poelgio jos gailisi, ir dar labiau myli savo mažiukus. Nėra lengva augint mažylius, visgi reikia daug kantrybės. O jei mamytei niekas nepadeda, o jei vaikeliai vienas po kito atėję į pasaulį... Gerbiu ir užjaučiu tokias mamas, pripažinkime, joms sunku. Tad stiprybės visoms mamytėms ir džiaukitės savo mažulėliais, kol jie maži. Laikas taip greit bėga, tie vaikeliai taip greit užauga. Po to lieka tik prisiminimai, kokie buvo kapryzai, kaip nevalgė košės, nenorėjo miegot... Mano mažylei jau septyni mėnesiukai. Jau ilgiuosi tų dienų, kai buvo bejėgis kūdikėlis. Bet žinau, kad ateity dar bus nuostabių progų pasidžiaugt pirmu dantuku, pirmu žingsneliu ir kitais jos pirmais atradimais. 4u.gif
Atsakyti
Į vaiko širdį Dievas įdėjo du perlus: paklusnumą ir skaistumą.Vargas tam,kuris juos iš vaiko širdelės išplėšia,užmušdamas jame būsimąjį žmogų verysad.gif tad nepmirškime to, kad vėliau netektu gailėtis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2009 03 18, 13:54)
na as umaus budo tai kai 2sav. mazius klyke kelinta nakti kantrybes netekus uz nosytes patampiau.aisku mazius labiau uzsiverke o as atsipeikejus is paskos zliumbiau.nuo to karto uzsigelezijau-aisku buna noru gerai papurtyt-bet randu kantrybes ir stiprybes..


O as sita mamyte suprantu, ir nieko cia tokio kad uz nosytes patampe. Juk nemuse ir skaudziai nedare, tik siek tiek suerzino vaikuti. Man ir paciai taip yra buve. Kai vaikas rekia be sustojimo ir dvi paras buni nei trupucio nevalgius ir nemiegojus tai fiziskai ir psichologiskai nebeatlaikai. O dar jei buni visai viena, tai gali ir stogas nuvaziuoti. Kai apsilankiau pas savo gydytoja, ji paklause ar nebunu viena su mazyle. Sako nebukit viena, nes kyla noras i siena lipyti, cia rimti dalykai. Ir pritariu jei, pati panasiai jauciausi. Ir pyktis ir gailestis eme, ir beviltiskumas. Kad ir kaip stengiausi padeti mazylei, niekas negelbejo.
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2009 03 18, 13:54)
na as umaus budo tai kai 2sav. mazius klyke kelinta nakti kantrybes netekus uz nosytes patampiau.aisku mazius labiau uzsiverke o as atsipeikejus is paskos zliumbiau.nuo to karto uzsigelezijau-aisku buna noru gerai papurtyt-bet randu kantrybes ir stiprybes..


Laikykis ir nekreipk demesio i piktus sia rasinejimus, nes matau nemazai mamu cia moka teisti (lai kokia tema sventuoliu atidaro ir ten reiskiasi). O ir man tyktis uzeina, tai as paskambinu mamai ar draugei ir issibambu.
Atsakyti
pyktis, neviltis ir kiti panasus jausmai yra normalus dalykas, nebijokim to. Bet geriau ne ant vaikelio issilieti, o kaip Samantha123 sak, geriau mamai, draugei ar dar kam, blogiausiu atveju bjauria kaimyne aprekt wink.gif. Taip sakant rast kam kitam savo jausmus isliet ir nekaupt nelaikyt savyje, nes poto pratrukti galima paciu netinkamiausiu budu.
Sekmes mums visoms smile.gif
Atsakyti
Ilgai negalejome sulaukti vaikelio, labai mylimas ir issvajotas jis pas mus wub.gif Ir kai man rauna stoga, kai jau jauciu, kad paskutinis kantrybes lasas man issenka, tuomet atsimenu ta meta, kai sunaus nebuvo, kaip su vyru troskom vaikelio, kaip vliau laukem, kaip svajojom. Tada nubraukiu asarele, atslugsta pyktis ir kazkaip vel jegu ir kantrybes tasiranda. O beto ir MV grizta is darbo ir duoda man atsipust rolleyes.gif
Atsakyti