Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

niu būna kartais akimirkų kai pyktis paima, ypač kai pradeda išsidirbinėt kai košę valgo doh.gif baisu kad besimuistydamas pasprings. O šiaip tai nesipykstam, gyvenam draugiškai, o jau kai tos akytės apsiašarojusios žiūri, lupytė patempta, tai kur čia pyksi, tik dar didesnis noras priglaus jį prie savęs wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kai vaikui buvo 7 men. mego labai negraziau kryziuoti kojytes verysad.gif Ir viena karta taip piktai pasakiua liautys verysad.gif Nesuprato manes mazute, o mane galvojau sazine uzgraus juodai. Vaiksciojau su akmenu ant kaklo, o po to nusprendziau atsiprasyt. Taip ir padariau, tada palengvejo.
Nuo to laiko neleidziu sau pikti ant to mazo pacio mieliausio ir nuostabiausio zmogeliuko 4u.gif
Atsakyti
Maniske jau pradeda manimi manipuliuoti schmoll.gif Jeigu nedarau ko jai reikia ,tai pradeda slyksciai zliumbti , be asaru blink.gif arba mane lupa. Karta taip trenke su ranku kremo astru kampu man i aki, kad man maza nepasirode. Tada tai buvau pikta nuo skausmo blink.gif Ir dar savaite su fingalu vaiksciojau blink.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(NEW MAM @ 2009 03 04, 14:30)
Maniske jau pradeda manimi manipuliuoti schmoll.gif Jeigu nedarau ko jai reikia ,tai pradeda slyksciai zliumbti , be asaru blink.gif  arba mane lupa. Karta taip trenke su ranku kremo astru kampu man i aki, kad man maza nepasirode. Tada tai buvau pikta nuo skausmo blink.gif Ir dar savaite su fingalu vaiksciojau blink.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
del verkymo be asaru ir mes turim,bet man juokinga darosi,juk vaikutis artumo ir mamos nori,jie jau viska supranta.As leidziu jam paverkti5min,ir buna kad nusiramina ir pradeda vel zaist,o jej ne,tai prieinu ir praddu kalbetis.bet neimu iskart ant ranku ax.gif ,dazniausii pikstam ant vaiku,pacios nesusitvarkidamos su susiklosciuse situacija.Kam pikti ant kubikio kad jis valgit nemoka?na juk tik pradeda doh.gif ,arba kad tu vaika supouji o jis nemiega doh.gif ,ir pradedi ant jo pikti doh.gif ,tai kam supuot,jej jis miego nenori,reikia isiklausiti i vaiko norus,tada ir pikciu nebebus.As irgi buna supikstu,bet pagalvoju,kad jis tik kudikis6men.ir praeina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NEW MAM @ 2009 03 04, 13:30)
Maniske jau pradeda manimi manipuliuoti schmoll.gif Jeigu nedarau ko jai reikia ,tai pradeda slyksciai zliumbti , be asaru blink.gif  arba mane lupa. Karta taip trenke su ranku kremo astru kampu man i aki, kad man maza nepasirode. Tada tai buvau pikta nuo skausmo blink.gif Ir dar savaite su fingalu vaiksciojau blink.gif

biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

būna visko kad ir pyktis paima, bet jei tik pagaunu save supykusią ant mažiuko, tai dar labiau ant savęs supykstu, nes tai juk kaip ir visos sakot tik mažas angelėlis, kuris nesupranta dar nieko ir kaip kitaip jam to dėmesio išsireikalauti jei ne išsidirbinėjant wub.gif wub.gif o kai pradedu juoktis kai jis isterikuoja tai jis dar labiau supyksta, tada paimu ant rankų ir apsikabinam abu, jis taip fainiai prisiglaudžia, apsižioja mano žandą, prisispaudžia prie manęs, taip gera būna wub.gif
Atsakyti
Man kartais piktumas uzeina, kai dukryte reikia neaisku del to ir nebezinau ko griebtis, bet labai stengiuosi susivaldyti ir piltu tonu nekalbeti, juk ji dar labai mazyte ir nekalta, o gal jai kas skauda - juk vienintelis budas isreiksti viska yra verksmas rolleyes.gif
Atsakyti
O aš tai dažnai nesusivaldau ir užrėkiu unsure.gif O paskui labai šlykščiai jaučiuosi verysad.gif Labai jautri pasidariau...
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2009 03 04, 15:12)
lotuliukas.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
del verkymo be asaru ir mes turim,bet man juokinga darosi,juk vaikutis artumo ir mamos nori,jie jau viska supranta.As leidziu jam paverkti5min,ir  buna kad nusiramina ir pradeda vel zaist,o jej ne,tai prieinu ir praddu kalbetis.bet neimu iskart ant ranku ax.gif ,dazniausii pikstam ant vaiku,pacios nesusitvarkidamos su susiklosciuse situacija.Kam pikti ant kubikio kad jis valgit nemoka?na juk tik pradeda doh.gif ,arba kad tu vaika supouji o jis nemiega doh.gif ,ir pradedi ant jo pikti doh.gif ,tai kam supuot,jej jis miego nenori,reikia isiklausiti i vaiko norus,tada ir pikciu nebebus.As irgi buna supikstu,bet pagalvoju,kad jis tik kudikis6men.ir praeina thumbup.gif



As irgi iskarto nepuolu prie jos kai pradeda oziuotis (na zinoma isskyrus tuos atvejus kai aiskiai manosi ,kad vaikas niamu nori ar reikia dar kokius poreikus patenkinti). Nusipirkau knyga " Mazylio tramdymas" joje parasyta, kad vaikui iki metuku disciplinos nereikia. Jam reikia suteikti meiles ir silumos, bet kudykiai gaunantys daug demesio bus reiklesni ir toliau. Todel as jau dabar stengiuosi jai paaiskinti kada ji daro blogai, o kada yra gera. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NEW MAM @ 2009 03 05, 09:17)
As irgi iskarto nepuolu prie jos kai  pradeda oziuotis  (na zinoma isskyrus tuos atvejus kai aiskiai manosi ,kad vaikas niamu nori ar reikia dar kokius  poreikus patenkinti).

sitaa, o kaip poreikis buti su mama? jaustis saugiai, mylimai? bendrauti? ar tavo akimis, poreikiai buna tik fiziniai - pavalgyti, pamiegoti ir pakakoti?
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2009 03 05, 09:28)
sitaa, o kaip poreikis buti su mama? jaustis saugiai, mylimai? bendrauti? ar tavo akimis, poreikiai buna tik fiziniai - pavalgyti, pamiegoti ir pakakoti?

yra viskam savos ribos mirksiukas.gif jei kiekvieną kartą imsim ant rankų kai jis ožiuojasi, tai sulaukęs metų į sieną galvą daužys, jei ko neduosi 4u.gif reikia vaiką ir paimti ir pamyluoti, bet jei užsizarazino, manau, reikia pirmą nukreipti dėmesį, o kai nurims-pakelti blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 03 05, 15:12-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2009 03 05, 15:12)
yra viskam savos ribos  mirksiukas.gif  jei kiekvieną kartą imsim ant rankų kai jis ožiuojasi, tai sulaukęs metų į sieną galvą daužys, jei ko neduosi  4u.gif  reikia vaiką ir paimti ir pamyluoti, bet jei užsizarazino, manau, reikia pirmą nukreipti dėmesį, o kai nurims-pakelti blush2.gif


meilei nera ribu wub.gif
kudikiai neturi tokio dalyko kaip oziai - jie turi poreikius, ir buvimas su mama toks pat poreikis, kaip valgyti ar miegoti. kodel visos rupinames pamaitinti vaika, bet savo meile, sypsena, apkabinima, siluma - taupome, neduodame?
suprask, kuo daugiau myluosi mazyli, kuo daugiau glausi prie saves, kuo jautriau reaguosi i jo asaras, liudesi ar pykti - tuo svelnesni, meilesni ir lengvesnio charakterio vaika turesi. nes jis jausis saugus, mylimas - ir jam nereikes netinkamu elgesiu stengtis atkreipti tevu demesi i savo bedas... patikek, ne is gero gyvenimo vaikai "isterikuoja".
Atsakyti
siaip visad kai maziukas verkia stengiuos ji ramint svelniai sakau jog visai nereikia verkt ir panasei bet vat vakar mane jau vede is kantrybes niekaip neisejo uzmigdyt vis staciom akim ir zyzia nei prie papo nei soske nepadejo tai jau ir paciai galva pradejo skaudet nuo jo tokio zyzimo bet veliau paemiau suvyniavus i adijaliuka ant ranku ir ilgai nebetruko uzmigt o po to galvoju kodel is kart nesumasciau paimt ant ranku ir nebutu reikeja pykt ant ziopliuko blush2.gif blush2.gif
Atsakyti