Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

cia musu dziaugsmai. reikia valdytis, o ypac su maziukais. didesni daugiau supranta.
Atsakyti
QUOTE(eva26 @ 2009 01 19, 14:55)
mano sunus- tikras angelas, bet  as vis tiek kartai pabambu  blush2.gif gal labiau juokais  biggrin.gif man pykti ant mazylio vyresnelis neleidzia  biggrin.gif


man neina pykti ant mažiuko ax.gif jis tokiu balseliu gailestingu verkia, atkišęs apatinę lūpą-tai, kad ir kaip užimta būnu pamačius neįmanoma supykt...taip ir norisi nubučiuot vaiką... 4u.gif bet suprantu tas kurių vaikiuką laaabai neramūs...draugės vaikiuką mačiau-tai kaip velniukas blink.gif
Atsakyti
buna,kad ir as biski supykstu,bet cia greiciau ne pyktis,o neviltis kai esi pavargusi kai zombis,pas mane maziukas labai reiklus nuo ranku beveik nenulipa,zizia ir zizia,ir dar pastaruoju metu nakti kelesi kas 2val ir tai sneka kazka tai verkia, kartais netenku kantrybes ir pradedu murmeti ,bet pagalvoju,kad jis nekaltas,ne jis,o mes ji pasikvietem,tai kodel jis turi kenteti? is karto apsiraminu 4u.gif o pikti tai zmoniska svarbiausia tai neparodyti vaikuj ir jo negazdinti....
Atsakyti
QUOTE(Lota77 @ 2009 01 20, 09:32)
Nežinau, kas darosi atsisedau siandien ir verkiau. Visi vis sako bus didese bus lengviau, o man kuo toliau tuo sunkiau darosi, istisai zyzimas, verkimas nei pazeidzia viena, idedi i vaistyne irgi netinka, vaistau kaip zombis, nesuprantu gal aš vaiko nemoku auginti. Mama aiskina, kad gal dantys nuejom pas daktarus dantys dar nedygsta, toks jau charakteris. Vaiksciojau nei nervavausi, nei ka puske del menkniekiu nervavosi pas je vaikas ramus, kaip belgas smile.gif


va as irgi bijau to laiko, kai paaugs ir prasides visokie oziai blush2.gif
juk dabar kai verkia, tai ne be reikalo, o kazkas jai negerai buna. Vat ant saves pyktis ima, kad nezinau ko jai reikia, kaip nuramint 4u.gif
Atsakyti
na o mes tai barames su saviske ji kazka zizia as jai atgal sakau ji kumscius sudeda ir vel burbulioja juokas ima buna paimu ant ranku ir aiskinu kokia ji bloga neduoda man to ar ano padaryt ji isklauso o tada prade ji ant manes nestis sako viska taip rimtai kad vos susilaikau nesijuokus kai kada su vyru juokiames kad bus derybininke lotuliukas.gif seip tai buna nejuokais supikstu bet paburbu papikstu ir praeina jai sunervuoja kad kazkas jai negerai tada as nepikstu nes suprantu kad ji nori pasakyt bet negali nu bet kai tycia zyzia kaip prisukta nes jai bloga nuotaika ar dak koks velnias tada barames lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuke: 22 sausio 2009 - 15:34
tos lupytes grazumas kai verkia doh.gif doh.gif nea negalima supykti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke @ 2009 01 22, 16:32)
na o mes tai barames su saviske ji kazka zizia as jai atgal sakau ji kumscius sudeda ir vel burbulioja juokas ima buna paimu ant ranku ir aiskinu kokia ji bloga neduoda man to ar ano padaryt ji isklauso o tada prade ji ant manes nestis sako viska taip rimtai kad vos susilaikau nesijuokus kai kada su vyru juokiames kad bus derybininke lotuliukas.gif  seip tai buna nejuokais supikstu bet paburbu papikstu ir praeina jai sunervuoja kad kazkas jai negerai tada as nepikstu nes suprantu kad ji nori pasakyt bet negali nu bet kai tycia zyzia kaip prisukta nes jai bloga nuotaika ar dak koks velnias tada barames lotuliukas.gif

As irgi sudrausminu savaji, aisku nerekiu... jis idemiai manes paklauso, o kai nutylu, tada pradeda zysti biggrin.gif labai juokas ima, kai klauso, atrodo kad supranta apie ka mes cia kalbam tongue.gif nesenai ismoko patempti apatine lupa, tai taip gaila pasidaro..kai verkia blush2.gif nera pripratintas ant ranku, o va turiu drauge, kuri nuo ranku nepaleidzia, tai vaikas tik sukniurkia ir ant ranku... nemanau kad tai gerai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo XVXVX: 22 sausio 2009 - 16:45
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 22, 17:18)
tos lupytes grazumas kai verkia doh.gif  doh.gif  nea negalima supykti 4u.gif



aha bigsmile.gif ypatingai kai apsisapnuoja ir pradeda gailiai verkti...tai taip priglaudžiu, kad jo nieks neatplėštų nuo manęs...na bet dar mano angelėliui tik mėnuo-tai dar viskas prieš akis... kad kartais neduoda mamytei miegot-tai natūralu...bet kitą dieną užtat abu parkritę miegam ilgiau bigsmile.gif
Atsakyti
ant maziuko sunku pykti wub.gif
Atsakyti
Buvau ir as supykusi, o paskui geda pasidare blush2.gif Tai dabar jei kartais matau, kad pradedu pykti, jei maze zirzia, verkia, negaliu nuraminti, tai prisimenu tas akimirkas, kai ji juokiasi, kai dziaugiasi mane pamaciusi smile.gif Tada pagalvoju "juk cia mano maze, mano saunuole, tik dabar ne nuotaikoj". Ir tada ir mano nuotaika pasikeicia, imu ja i rankas ir raminu wub.gif
Atsakyti
nu va pas maniske problebos atsirado nuo 11menesiu iki tol buvo angeliukas va dabar ir uz plauku patmpo ir veida griebia kaip kox velniukas dar naktemis pradejo neramiai labai miegot blink.gif labai demesi megsta viena pazaidzia kokias 10min ilgiausiai tai as va nespeju namie nieko nakti neisimiegu lotuliukas.gif ir juokinga ir graudu jau stengiuos isaiskint kad negrazu mustis ar draskytis ar kandziotis grieztu balsu bet kartais tikrai per grubiai pasakau verysad.gif
bet stengiuos is visu jegu but rami , bet uztat ant vyro labai issiliet pradejau
Atsakyti
as ir kartais supykstu sad.gif sad.gif bet kai patempta lupyte pamatau, tai visas pyktis praeina akimirksniu biggrin.gif nu kaip ant mazulelio pykt, pati po to grauziuos ax.gif
Atsakyti