Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

QUOTE(Tikaram @ 2010 07 08, 16:50)
zinojimas, ko vaikas nori nepadeda jo nuramint. va zinai, kad dantukai auga, bet eini is proto toliau kartu su juo. nes kai augs taviskiui, suprasi, ka tai reiskia. aisku auga visiem skirtingai, bet kad ramiai, tai negirdejau  g.gif kad ir kaip noretusi pasakyt, as zinau, kas jam yra ir galiu tai suvaldyt, deja, negali to pasakyt, nes toli grazu taip nera..


as dar karta tau kartoju, kad sakiau kad iki 2men neturejau jokiu pykciu ant savo vaiko, o kaip bus toliau nezinau! gal ir isves is tos kantrybes, bet iki siol dar neisvede tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Airida Jenko @ 2010 07 07, 11:11)
nu nevisos  juodai pervargusios nepamiegojusios ar nedavalge lotuliukas.gif
as dar neturejau nei vienos be mieges nakties nors mano mazyliui 2men ir 2sav smile.gif  dar nei karto manes neisvede is kantrybes, ir dar nesu nei karto supykusi ant savo mazylio ax.gif  nors nieko negaliu sakyt kaip bus ateity...

drinks_cheers.gif aš iki šiol turėjau vos kelias,ir tai,kai vaikiukas sirgo,ir tikrai blaogai jautėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
na ir mums visko buvo smile.gif pirmiausiai parsivežėm namo stafilokoka, taigi mažiui skaudėjo pilvuką, nuolat klykė, dienomis ir naktimis, kokį mėnesį pykau ant mažiuko (ypač kai gydytojai aiškino kad viskas jam gerai, sveikas vaikas), dar gi seneliai patarinėja kad nelepink atseit smile.gif
po mėnesio įsikaliau į galvą kad vaikas toks mažas šiaipsau nerėkia, pradėjau ieškoti ligų ir radau smile.gif tada pradėjau ieškoti išeičių: pirmiausia pradėjau masažuoti pilvuką (pradžio pyko, vėliau įprato) dažnai kokį 10 kartų dienoj ir dar naktimis, bet išėjus dujoms ir išsikakojus jis tapdavo ramesnis. Naudojau feną, nerealus daiktas, jį išgirdęs ir dabar apsidžiaugia (nors nebenaudojam). Nusipirkau kamuolį ir supdavomės ant jo lygiai tiek kiek reikėjo ir net daugiau ( neįprato nei trupučio, nors visi gasdino). Galiausiai pastebėjau kad kuo daugiau būnu su juo nepertraukiamai (miegam kartu ir t.t.) tuo ramesnis mano vaikas biggrin.gif netgi už tai kad palikdavau kartais su tėčiu tekdavo atkentėti grįžus biggrin.gif na ir būdavom kartu beveik visada. Tai tęsėsi 6mėn, tiek maniškiui skaudėjo pilvuką, kažkaip sugebėjau įtikinti save kad negalima pykti, nes jam skauda, o kai jau būdavo visiškai blogai, atiduodavau vyrui, jis visada pagelbėdavo.
Dabar 10mėn pilvuką pamiršom, užtat kyla kitokių pykčių biggrin.gif pvz kai spjaudo ir taško maistą po virtuvę. Arba kai negali pasėdėti nekalbinamas net kol išplausiu dvi lėkštes. O kai į maniežą įdedu tai total košmar per minutę į tokią isteriją puola. Arba išvažiavus pasivažinėti į miškelį klykia visa gerkle, nes jam idomiau žiūrėti į važinėjančius automobilius doh.gif
Skaitau ir juokas ima, bet tuo momentu doh.gif dabar stengiuosi išeiti, nusiraminti, tegul paverkia truputį vienas. Aplamai leidžiu aš jam pazirėti, visi vaikai juk paniurzga. Na vieną kartą papurčiau vežime, nes vidury miško nusprendė kad turiu jį nešti(10kg) o vežimą stumti, kai padėdavau į vežimą taip klykė kad visas miškas skambėjo. Kai papurčiau supratau ką padariau, na jis tai net nesureagavo, tačiau man pamoka ikišiol. Todėl dabar išsivežusi ir pamačiusi kad pyksta aukoju lauką, o ne savo ir vaiko nervus.
Daug mamų rašo kad vaikutis su jomis zirzia o su kitais geras būna, bet jie beveik visi taip daro smile.gif nes mama juk tokia artima jai galima viską parodyti ir pasakyti smile.gif nes mama juk ir supranta mažiuką dažniausiai net be žodžiu smile.gif ir aš visai dėlto nepykstu, labiau pykstu kad po pavešėjimų pas močiutę pasidaro visiškai rankinis smile.gif
Atsakyti
o mano drauge mane geriausiai paguode, sako " tu gi pyksti ne ant vaiko, o ant situacijos, ant aplinkybiu" ir as pagalvojau, kad tikrai taip. Ir visi mes zmones.
Atsakyti
Mums jau 8menesiukai ir nepasakyciau,kad turejau pykciu priepolius schmoll.gif g.gif Aisku buna,kai biski garsiau pasakai ar su griezta intonacija,bet niekada nesu saukusi dar,ar dar ka nors doh.gif Turim 3 dantukus ir juos pernesem normaliai,nepasakyciau,kad ejau is proto smile.gif I viska reikia zvelgti ramiai ir ramiau reaguosite 4u.gif
Atsakyti
o kas cia kalba apie pykcio priepuolius? cia tema "pyktis ant mazo kudikelio", jei jau garsiau pasakai ir tt, tai ir yra pyktis ant kudikelio
Atsakyti
Geda prisipaziont, bet as tai pykstu, ir labai pykstu, ir rekiu, ir ignoruoju, ir parekt leidziu, ir grubiau sugriebiu, ir po to labai gailiuosi..turbut nuovargis paded iseiti is pusiausvyros..bet reikia nepasiduoti akimirkos emocijoms, juk jie tokie grazus, meilus, linksmi, juk taip gera, kad juos turime wub.gif
Atsakyti
O man ne geda prisipazinti ax.gif as irgi supykstu ir pakeliu balsa, susinervuoju, bet mazyle nesupranta ir nusisypso man wub.gif ir tada visas pyktis tiesiog isgaruoja biggrin.gif
O siaip stengiuosi tvardytis ir drausminu vyra rolleyes.gif
Atsakyti
Pritariu Liussy 100 proc. mane, dar pyktis ima kai vaikas serga visa menesi beveik ir zirzia nuolat, bet pagalvoji, kad vaikas juk nekaltas kad serga smile.gif, pamyluoji ir geriau pasidaro.
Atsakyti
ir man labai geda blush2.gif tokias mamas kaip as reikia gerai papurtyti doh.gif esu dukryte pacioje pradzioje net papurciusi verysad.gif nes nezinojau nei ka bedaryti,bet sitas mano poelgis neduoda man ramybes ir dabar,negaliu patiketi,kad sitaip pasielgiau.Nuo to karto puikiausiai tvardausi ir myluoju ir nesioju ir kantrybes uztenka,nes vien tik prisiminus savo poelgi plaukai pasistoja piestu. Daugiau tikiuosi niekada jos neskriausiu lotuliukas.gif
Atsakyti




maniskei jau beveik 7 o dar neturejus bemieges nakies smile.gif o jau pavalgyt visada turiu laiko lotuliukas.gif
bet keleta kartu kantrybe buvo trukus ir susibariau verysad.gif blush2.gif labai negerai tada jauciausi, tikiuosi nepasikartos, o jei netycia atsitiks taip - pazadejau sau nesibarti o tiesiog padesi saugiai mazyte ir minutelei iseiti i kita kambari rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 07 17, 14:27)
o mano drauge mane geriausiai paguode, sako " tu gi pyksti ne ant vaiko, o ant situacijos, ant aplinkybiu" ir as pagalvojau, kad tikrai taip. Ir visi mes zmones.




o as taip pat kai papykstu ne ant lelkos bet ant beviltiskos situacijos blush2.gif blush2.gif bet geriau nepykt butu
Atsakyti