Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

QUOTE(Jugita25 @ 2010 06 14, 15:48)
nu mano bury yra, tik pradedu galvot, kad cia tik siaipprielaida pasigirt smile.gif
aciu uz palaikyma, man tai labai padeda, jau kelinta diena graziai su sunum sugyvenam, taip smagu, kartais uzeina tokia akimirka, kad galeciau rekti, kaip gera smile.gif o ir jo pykciai man nenbetokie baisus, apsikabinam ir nurimstam, nesuku galvos del idealios tvarkos, siandien net sugebejau virtuvei siuksle paspirt, man ji netrukdo smile.gif o ir valgyt randu kazka ir gerai smile.gif
as kazkodel ir galvoju, kad viskas grazu tik pasakose, matyt per daug isifantazavus buvau, o realus gyvenimas zymiai toliau nuo pasakos smile.gif
dar karta aciu  wub.gif



Kaip jau minejau, tokie stebuklingi vaikai, kur tik miega ir valgo ir yra grazus kudikeliai ruzava odyte, buna tik reklamose ir pasakose. Tikrai manau, kad tai prielaida pasigirti. As pati galiu pasakyti, kad mano vaikas tikrai buvo ne is smarkiuju, visi galvom kraipe, kols ramus, koks geras. Bet tie galvu kraipytojai vaika matydavo valanda - dvi, o as su juo budavau 24 h per para be jokiu laisvadieniu. Ir + mano vaikas gime su itin reta liga, is ligonines grizom tik po geru 2 savaiciu, mazius visas prikamsytas zondu bei kateteriu, nei paimt i rankas zmoniskai, nei numaudyt zmoniskai, nei pamaitint kaip visus, nei rubus visus aprengt galejom. Pastoviai ziuret, kad neissitrauktu kurios "slangutes", tai cia tik trupiniukai... Kaip drebe motinyste savo visa grozi, tik spejau ziopciot. Ir ka?Ir nieko, vaikas delto nepasidare nemylimas ar kazkoks trukdis man gyvent iprasta gyvenima. Tiesiog reikejo ji statyt ant koju, ziuret, kad viskas veikt, kad augtu svoris, skaiciuot sisiuka, kiek per diena padarydavo ir tt. Sunki musu pradzia buvo, pirmas pusmetis isvis kazkoks nesveikas maratonas.

Viskas jums susitvarkys, esu tuo isitikinus. O siukles ir as namie spardau, ir dulkiu ismokau nematyti, kad akiu nebadytu, ir pietu atsisakiau, skrandis susitrauke ir vel tapau liekna smile.gif ir nieko cia baisaus. Nelengvas tas kelias i motinyste, bet uztat koks smagus ir kiek visko naujo atveriantis kiekviena diena! Labai nuostabu, kad jauciates laiminga, kad vaikas jus vercia jaustis laiminga! Jie vaikutis pyksta, reiskia kazkas negerai. Tokie mazi mazuliukia dar neturi ypatingu noru, liaudyje vadinamu "oziais", jie nezino kas tai yra. Pasiimkit ji i glebi ir viskas susitvarkys.
Linkiu pacios graziausios motinystes!
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2010 06 15, 01:04)
Kaip jau minejau, tokie stebuklingi vaikai, kur tik miega ir valgo ir yra grazus kudikeliai ruzava odyte, buna tik reklamose ir pasakose. Tikrai manau, kad tai prielaida pasigirti. As pati galiu pasakyti, kad mano vaikas tikrai buvo ne is smarkiuju, visi galvom kraipe, kols ramus, koks geras. Bet tie galvu kraipytojai vaika matydavo valanda - dvi, o as su juo budavau 24 h per para be jokiu laisvadieniu. Ir + mano vaikas gime su itin reta liga, is ligonines grizom tik po geru 2 savaiciu, mazius visas prikamsytas zondu bei kateteriu, nei paimt i rankas zmoniskai, nei numaudyt zmoniskai, nei pamaitint kaip visus, nei rubus visus aprengt galejom. Pastoviai ziuret, kad neissitrauktu kurios "slangutes", tai cia tik trupiniukai...  Kaip drebe motinyste savo visa grozi, tik spejau ziopciot. Ir ka?Ir nieko, vaikas delto nepasidare nemylimas ar kazkoks trukdis man gyvent iprasta gyvenima. Tiesiog reikejo ji statyt ant koju, ziuret, kad viskas veikt, kad augtu svoris, skaiciuot sisiuka, kiek per diena padarydavo ir tt. Sunki musu pradzia buvo, pirmas pusmetis isvis kazkoks nesveikas maratonas.

Viskas jums susitvarkys, esu tuo isitikinus. O siukles ir as namie spardau, ir dulkiu ismokau nematyti, kad akiu nebadytu, ir pietu atsisakiau, skrandis susitrauke ir vel tapau liekna smile.gif ir nieko cia baisaus. Nelengvas tas kelias i motinyste, bet uztat koks smagus ir kiek visko naujo atveriantis kiekviena diena!  Labai nuostabu, kad jauciates laiminga, kad vaikas jus vercia jaustis laiminga!  Jie vaikutis pyksta, reiskia kazkas negerai. Tokie mazi mazuliukia dar neturi ypatingu noru, liaudyje vadinamu "oziais", jie nezino kas tai yra. Pasiimkit ji i glebi ir viskas susitvarkys.
Linkiu pacios graziausios motinystes!

o as jum linkiu sveikatytes, siurpas paima kai pagalvoji, kiek iskentejot, dziaugiuosi uz jusu stiprybe, va tokios mamos ir turi buti pavyzdys wub.gif
as dabar dziaugiuosi visokiais jo garseliais, sypsenom ir mes jau ant pilvuko ramiu ramiausiai galva laikom ir visai netabaluojam, fotosesija darem, krykstavom, smagu...nors karstais dar save pagaunu pikta, bet kazkaip sugebu valdytis. Valgyt tai jau kartais tikrai nebereikia, dziaugiu, kd jum krenta, o man auga svoris, matyt kai badas, tai kaupia papildomai riebalus biggrin.gif
Svesim siandien du menesiukus smile.gif
Atsakyti

Tikrai ramiu vaiku buna. Viena toki pazistu. Mano drauges berniukas nuo mazu dienu puikiai vienas guli i zaisliukus ziuredamas, o mama kitame kambaryje mokosi. Pasakojo, kad verkia labai retai, valgo pagal valandas mp, kitu laiku vandenuka geria. Maziukas puikiai auga, yra stiprus. Dabar jam puse metuku. Sake, kad be galo daug sypsosi ir vis dar leidzia mamai mokytis. Ji visus egzus issilaike, diplomini parase...

Mama visiska naturaliset, nenaudoja jokiu medikamentu, gimde labai sunkiai, bet be jokiu nuskausminamuju, vaikas negavo ne vieno skiepo, auga beveik be pampersu, miega kartu su mama. Bent jau maziukas keldavosi paniamninti tik karta per nakti.
Zodziu, kaip is pasakos viskas smile.gif Ir tikrai tikiu, kad cia ne pagyros, nes pati esu ta vaikiuka maciusi. Jam tuo metu buvo 3 men, o manajam 9. Tai per kokias 3 val maziukas ne karto nesuverke, o savaji teko raminti ne karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 06 15, 10:45)
Tikrai ramiu vaiku buna. Viena toki pazistu. Mano drauges berniukas nuo mazu dienu puikiai vienas guli i zaisliukus ziuredamas, o mama kitame kambaryje mokosi. Pasakojo, kad verkia labai retai, valgo pagal valandas mp, kitu laiku vandenuka geria. Maziukas puikiai auga, yra stiprus.  Dabar jam puse metuku. Sake, kad be galo daug sypsosi ir vis dar leidzia mamai mokytis. Ji visus egzus issilaike, diplomini parase...

Mama visiska naturaliset, nenaudoja jokiu medikamentu, gimde labai sunkiai, bet be jokiu nuskausminamuju, vaikas negavo ne vieno skiepo, auga beveik be pampersu, miega kartu su mama. Bent jau maziukas keldavosi paniamninti tik karta per nakti.
Zodziu, kaip is pasakos viskas smile.gif Ir tikrai tikiu, kad cia ne pagyros, nes pati esu ta vaikiuka maciusi. Jam tuo metu buvo 3 men, o manajam 9. Tai per kokias 3 val maziukas ne karto nesuverke, o savaji teko raminti ne karta smile.gif

Įdomu. smile.gif O kada šis vaikiukas pradėjo vartytis? Gal jau šliaužia ar stovi? Na, kodėl klausiu, nes savo rate pastebėjau, kad neramesni vaikai paprastai pradeda anksčiau viską daryti nei ramesni.
Gali būti, kad daug kas priklauso ir nuo vaiko temperamento.
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2010 06 15, 08:42)
o as jum linkiu sveikatytes, siurpas paima kai pagalvoji, kiek iskentejot, dziaugiuosi uz jusu stiprybe, va tokios mamos ir turi buti pavyzdys  wub.gif

Svesim siandien du menesiukus smile.gif


Joks as ne pavyzdys. Tiesiog man gime toks vaikas ir tiek. As pergimdyt jo negaliu, jis yra toks koks yra. Taip pat ir jus negalit pergimdyt savojo , kad butu kaip tos idealios kaimynes. Juk ne robotukus gaminam, ar ne? Kas butu, jei visi butu vienodi, tylus, ramus, paklusnus? Nebe su lelemis zaidziam juk.

Sveikinu su 2 menesiais! 4u.gif Dar menesiuka pakentekit, pamatysit, kaip viskas isivaziuos smile.gif


QUOTE(Luttuke @ 2010 06 15, 09:45)
Tikrai ramiu vaiku buna. Viena toki pazistu. Mano drauges berniukas nuo mazu dienu puikiai vienas guli i zaisliukus ziuredamas, o mama kitame kambaryje mokosi. Pasakojo, kad verkia labai retai, valgo pagal valandas mp, kitu laiku vandenuka geria. Maziukas puikiai auga, yra stiprus.  Dabar jam puse metuku. Sake, kad be galo daug sypsosi ir vis dar leidzia mamai mokytis. Ji visus egzus issilaike, diplomini parase...

Mama visiska naturaliset, nenaudoja jokiu medikamentu, gimde labai sunkiai, bet be jokiu nuskausminamuju, vaikas negavo ne vieno skiepo, auga beveik be pampersu, miega kartu su mama. Bent jau maziukas keldavosi paniamninti tik karta per nakti.
Zodziu, kaip is pasakos viskas smile.gif Ir tikrai tikiu, kad cia ne pagyros, nes pati esu ta vaikiuka maciusi. Jam tuo metu buvo 3 men, o manajam 9. Tai per kokias 3 val maziukas ne karto nesuverke, o savaji teko raminti ne karta smile.gif


O kiek is musu mamu yra naturalisciu, gimdziusiu be vaistu, neleidusiu vaiko skiepyt ir nedejusios nei vieno pamperso? VIENETAI. Kiek is musu motinyste prieme kaip naturalu savaime suprantama dalyka ir viskas klojos kaip is pypkes? Miegas, maitinimas krutim, visu vaiko zenklu ir duodamu signalu supratimas? Jusu drauge yra, galiu drasiai teigti, labai stipri ir psichologiskai subrendusi motinystei, harmoninga ir savim pasitikinti asmenybe. Tai atsispindi jos kudikyje. Taip, cia yra pasaka, nes realybej tokiu mamu yra vienetai. Kad pasiekti tokia busena, reikia labai daug su savim dirbti, sviestis , ir sventai tiketi tuo, ka darai.
Taip, vaikai skiriasi vienas nuo kito, negalima uztempti visu ant vieno kurpaliaus, jie ka tik gime jau turi savo charakterio bruozus.
O del to, kad jusu drauge parase ir diplomini ir islaike visus egzus, tai tokiu atveju esu girdejus ne viena, nors kitu mamu paakiai budavo nuo nemigos pajuode ir vaikai nusireke ir pacios isseke, bet isplesdavo diploma dantimis. Rezultatas toks pat: vaikas mazas - mokslai pabaigti. Tik skirtingas ejimas i sita rezultata.
Siandien perskaiciau puikia fraze, kuria parase 5 vaiku mama. Laikas yra zmogaus psichine busena. Nori speti - speji, nenori - nespeji. Juk ne vienas is musu neturi daugiau nei 24h per para.


QUOTE(Eureka @ 2010 06 15, 11:47)
Įdomu. smile.gif O kada šis vaikiukas pradėjo vartytis? Gal jau šliaužia ar stovi? Na, kodėl klausiu, nes savo rate pastebėjau, kad neramesni vaikai paprastai pradeda anksčiau viską daryti nei ramesni.
Gali būti, kad daug kas priklauso ir nuo vaiko temperamento.



Ir man idomu. Nes visi kaip vienas aikciojo, koks maniskis ramus, bet jis iki 7 men ne nemane verstis ant sono. Ir aplamai visa motorika veluoja. Bet kita vertus, ka jis praejo per 16 menesiu, nepraeina daugelis per visa savo gyvenima, taigi nekeista, kad vaikas gali buti ir pavarges ir apatiskas nuo visko.
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2010 06 15, 14:32)
Joks as ne pavyzdys. Tiesiog man gime toks vaikas ir tiek. As pergimdyt jo negaliu, jis yra toks koks yra. Taip pat ir jus negalit pergimdyt savojo , kad butu kaip tos idealios kaimynes. Juk ne robotukus gaminam, ar ne? Kas butu, jei visi butu vienodi, tylus, ramus, paklusnus? Nebe su lelemis zaidziam juk.

Sveikinu su 2 menesiais!  4u.gif  Dar menesiuka pakentekit, pamatysit, kaip viskas isivaziuos smile.gif

As ir nenoriu tu idealiu vaiku,patikek. As tik noriu atrodo tokiu zemisku ir paprastu dalyku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2010 06 15, 13:52)
As ir nenoriu tu idealiu vaiku,patikek. As tik noriu atrodo tokiu zemisku ir paprastu dalyku smile.gif



Tai ir labai gerai 4u.gif 4u.gif Visus zemiskus ir paprastus dalykus jau turit smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2010 06 15, 12:47)
Įdomu. smile.gif O kada šis vaikiukas pradėjo vartytis? Gal jau šliaužia ar stovi? Na, kodėl klausiu, nes savo rate pastebėjau, kad neramesni vaikai paprastai pradeda anksčiau viską daryti nei ramesni.
Gali būti, kad daug kas priklauso ir nuo vaiko temperamento.


Kad 6 men dar nesliauze, tai tikrai, o del vartymosi nepaklausiau. Siaip vaikas, kuriam nieko neskauda ir kuris nerekia sitisai, mano manymu turi daugiau galimybiu anksciau visko ismokti. Mano sunelis maziukas arba rekdavo arba valgydavo arba miegodavo. Normalaus budravimo pas ji nebuvo, o ir miegojo labai mazai, tai budavo nuolat pervarges... Iki 8 men nieko nemokejo, tik ant nugaros slaiuzioti, dabar metukai, bet dar pats savarankiskai nevaiksto. Tiesa, noro viska daryti tai daug buvo visada, bet silpnoki raumenukai neleido, o ir dabar dar tonusas zemas, nors masaziukususiveikts lankem... Butinai reikia kazkur susiveikti manksteles...
Papildyta:
QUOTE(angelu kalva @ 2010 06 15, 14:32)
    O kiek is musu mamu yra naturalisciu, gimdziusiu be vaistu, neleidusiu vaiko skiepyt ir nedejusios nei vieno pamperso? VIENETAI.  Kiek is musu  motinyste prieme kaip naturalu savaime suprantama dalyka ir viskas klojos kaip is pypkes? Miegas, maitinimas krutim, visu vaiko zenklu ir duodamu signalu supratimas? Jusu drauge yra, galiu drasiai teigti, labai stipri ir psichologiskai subrendusi motinystei, harmoninga ir savim pasitikinti asmenybe. Tai atsispindi jos kudikyje. Taip, cia yra pasaka, nes realybej tokiu mamu yra vienetai. Kad pasiekti tokia busena, reikia labai daug su savim dirbti, sviestis , ir sventai tiketi tuo, ka darai.



Na taip... gali buti, kad vaikutis - mamos fizines ir emocines sveikatos atspindys.

As nestumo pabaigoje del kazkokio uzdegimuko gavau arkliskas penicilino dozes, tai nekeista matyt, kad gimusi vaikuti kamavo disbakterioze, stafilokokas ir grybelis... Be viso sito, aisku gavo skiepus vos gimes, kai realiai skiepyti nebuvo galima... O pasidometi tuo sugebejau tik po visko... Po kiekvieno skieo pora savaiciu vaikas klykdavo zymiai daugiau nei iki tol. Skaudu man labai, kad jis kankinosi ir dar dabar vargsta del pilvo skausmu. Jauciuosi kalta, kad kazka ne taip padariau. Tai realiai reiktu ant saves pykti, kai su vaiku neina susineketi, o ne ant jo.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 06 15, 18:33)

Na taip... gali buti, kad vaikutis - mamos fizines ir emocines sveikatos atspindys.





is dalies ir nesutinku. per nestuma buvau rami, vyras ant ranku nesiojo, kokia buvau gera, o va vaikas gime priduses... virkstele nelemta, tada skubus cezaris... jautri, irzli, judesiu raida taip pat veluoja. na nenori ji vartytis ir tt. o man visi daktarai kartoja - problemini vaika auginate. nu va ir labas doh.gif puiki fizine ir emocine sveikata, superinis nestumas baigesi kuo... zyzia ir zyzia ji, pykau, o paskui pagalvoju, kad sunku jai, sunkiai gime, duso, issigando, mane pamate tik kita diena... ir nepykstu daugiau.

del mankstu-o poliklinika neskiria jau ankstyvos raidos korekcijos?
masazus ir mankstas pati darau kol kas, buvom 4k. pas vedma kazkokia...
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 06 15, 17:33)
Iki 8 men nieko nemokejo, tik ant nugaros slaiuzioti, dabar metukai, bet dar pats savarankiskai nevaiksto.
Papildyta:
Na taip... gali buti, kad vaikutis - mamos fizines ir emocines sveikatos atspindys.

Jauciuosi kalta, kad kazka ne taip padariau. Tai realiai reiktu ant saves pykti, kai su vaiku neina susineketi, o ne ant jo.



Metuku vaikas ir neprivalo vaikscioti. Dar gera pusmeti laiko tam turi rezerve. 4u.gif Mano vaikui 16men su uodegyte, bet nevaiksto. Nedarau is jo ligonio, nemankstinu specialiai, druskos i vonia nepilu, nors mano mama primygtinai rekomendavo (kaip cia yr, kad anukas 1,4 men nevaiksto??! Apsileidimas. blink.gif ) Kai ateis laikas, tai ir ismoks. Isikibes eina ir tai jau didele pazanga.

Tikrai nereikia jaustis kaltai, kad kazka ne pati padaret,nors jausmas man pazistamas 4u.gif . Ir tai turbut normalu, bet isties nereikia saves uz nezinia ka kalti prie kryziaus, jau ir taip nemaza nesam, ar ne? O susisnekejimas su vaiku yra uzduotis Nr.1 Paskutinis jusu sakinys yra aukso vertes! 4u.gif
Pamaniau dar apie tuos pilvo skausmus.Jus istyret vaikiuka? Jam nieko nera ? Diegliai lyg ir turejo jau praeit, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2010 06 15, 20:54)

Pamaniau dar apie tuos pilvo skausmus.Jus istyret vaikiuka? Jam nieko nera ? Diegliai lyg ir turejo jau praeit, ar ne?


Na, pas gastroenterologa buvom pora kartu ir dar planuojam, kai pavyks pakliuti. Man buvo itarimas, kad maista blogai virskina, darem fermentu tyrimus - viskas ok. Dabar dieta be pieno produktu ir javu, nes itaria, kad pastaruju gali netoleruoti. Dalis simptomu yra (vaikas neramus, stipriai pucia pilva, zemokas zemoglobinas, nelabai turi apetita, silpni raumenukai). Nustatyti tiksliai sake galima darant biopsija su narkoze, ko as tikrai nenoriu.
O vaikas tikrai neramus, nuolat zyzia, daznai matosi, kad vietos sau neranda, mp maitinti visada buvo problematiska, nes vaikas dar ir dabar niamnindamas raitosi, muistosi, sukinejasi. Su visu kitu maistu dar blogiau. Maitinimai daznai net klykti pradeda po keliu saukstuku. Tiesa situacija kazkiek pagerejo vartojant fermentus ir gerasias bakterijas. Nuolat duodam lasiukus nuo pilvo putimo (daugiau ar maziau), tai nenuraminamu klykimu nebeliko. Bet siaip vaikas labai jautrus viskam, vienas retai zaidzia, aisku buna, kad uzsizaidzia, bet jei as pasirodau horizonte ropoja ir zirzti ima...
Vaiko seimos daktare sako, kad pas ji tiesiog labai jautrus zarnynas del buvusiu infekciju, tikiuosi, kad tik tiek ir kad kadanors susitvarkis viskas...
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 06 15, 21:41)
Na, pas gastroenterologa buvom pora kartu ir dar planuojam, kai pavyks pakliuti. Man buvo itarimas, kad maista blogai virskina, darem fermentu tyrimus - viskas ok. Dabar dieta be pieno produktu ir javu, nes itaria, kad pastaruju gali netoleruoti. Dalis simptomu yra (vaikas neramus, stipriai pucia pilva, zemokas zemoglobinas, nelabai turi apetita, silpni raumenukai). Nustatyti tiksliai sake galima darant biopsija su narkoze, ko as tikrai nenoriu.
O vaikas tikrai neramus, nuolat zyzia, daznai matosi, kad vietos sau neranda, mp maitinti visada buvo problematiska, nes vaikas dar ir dabar niamnindamas raitosi, muistosi, sukinejasi. Su visu kitu maistu dar blogiau. Maitinimai daznai net klykti pradeda po keliu saukstuku. Tiesa situacija kazkiek pagerejo vartojant fermentus ir gerasias bakterijas. Nuolat duodam lasiukus nuo pilvo putimo (daugiau  ar maziau), tai nenuraminamu klykimu nebeliko. Bet siaip vaikas labai jautrus viskam, vienas retai zaidzia, aisku buna, kad uzsizaidzia, bet jei as pasirodau horizonte ropoja ir zirzti ima...
Vaiko seimos daktare sako, kad pas ji tiesiog labai jautrus zarnynas del buvusiu infekciju, tikiuosi, kad tik tiek ir kad kadanors susitvarkis viskas...



As tai ryzciausi biopsijai su narkoze. Aisku, sunku pasakyt, kai mano vaikui tokiu dalyku nebuvo, bet vistiek manau, ka dverta. Biopsija pakenkt nepakenks, o atsakyma gausit pati geriausia koki tik galetumet gauti. Gal su tuo ir uzsibaigtu visos problemos, kurios jus tiek ilgai kankina.
As atsimenu is anksciau jusu pasisakymus, kad vaikiukui ekstremaliai raizo pilva ir nieks nepadeda. Uztat ir uzklausiau, ar tyretes, nes kazkaip laiko nemazai praejo jau . Tas zirzinejimas ir repliojimas pas mama yra toks amziaus laikotarpis, nesieciau to su pilvu.Jie mamineja kaip beimanydami is paskos panasiai nuo 9 men iki kokiu 2 metu.
Is aprasytos situacijos kazkaiop kyla itarimas, kad jam skauda ir tiek, o su laiku vaikai skausma ima daugmaz toleruoti, bet del to tampa irzlus, neramus ir pikti. Isivaizduokit, kad jums istisai kokius 8 menesius skaudetu galva, tai daugiau tai maziau, bet taip pastoviai. Isprotet butu galima.
Aisku, labiausiai tikiuos,kad dieta padarys stebukla. bet jei ne, tai as jusu vietoj prasyciau biopsijos.
Atsakyti