Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

QUOTE(zuzu @ 2010 06 10, 16:23)
mergos, mergyynos, mamytės...juo besąlygiškesnė meilė, o vaikai tą jaučia - tuo vaikas nenormaliau elgiasi su tuo žmogumi. mamos todėl kenčia. prie tėvo net paauglystėj vaikai labiau pasitempę. (jei tėvas normalus.) pažiūrėkit, prie mokytojų kokie mandagūs vaikai ar kitose situacijose... čia nereik stebėtis, tik kad nuo to ne lengviau būna. g.gif


Gal ne tuo zodziu pavadinot... Gal labiau ne meile, o nuolatinis rupininimasi, pergyvenimas ar viskas gerai tam vaikuciui, o ir siaip emocine mamos busena persiduoda maziukui.

Pvz., mano vaikas visuomet salia manes elgiasi zymiai blogiau negu salia tecio budamas. Su seneliu lauke pravazineja ir ne cypt, jis ji ir is vezimo, ir pavedzioja ir atgal, o jei as esu, tai kiekvienas veiksmas, kuris jam nepatinka baigiasi asaromis ir netgi klykimais iki uzsiklykimu... Man taip negera darosi, kad kai sa salia vaikas zymiai zymiai dazniau verkia sad.gif Kalba visi "mama islepino", nors atrodo ir nelepinu as labai ir vienam duodu pabuti, bet vos tik namie nieko be mudvieju, non stop isikibes i sijona ir zyzia, rekia, jei tik as jam neskiriu 100 proc savco demesio. Nuolat maziukui is manes kazko reikia... Jau net durnos mintys lenda, kad maziukui su kitais geriau nei su manim buti...
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 06 10, 16:47)
cia tu 1-2men vaikui taikai? sakes...as be komentaru

drinks_cheers.gif NU SAKES......AS LIKAU BE ZADO
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 06 10, 16:22)
o tu cia apie ka? tik neklausyk bobuciu paistalu, kad pripratinsi vaika prie ranku. iki 6 men sakoma isvis islepint neimanoma ir tas tiesa. menesio vaikiukas pas tave tik  doh.gif pasisemk kantrybes ir nesiok ir tik pirmyn!!!! kada nesiot, jei ne maziuka. meiles jam truksta ir demesio. maniske irgi buvo mazyte visai, tai vis ant ranku, miegodavo po 30min. ir as nesiojau be jokiu baimiu. isvis viena nepabudavo, bet dabar mums 6 men ir laiminga zaidzia pati, nes jau moka zaist. o 1men nieko jie nemoka.

vartok vaistus ir nepasiduok. tik nerek. sirdi skaudes juodai, kai depresniakas praeis.
Papildyta:
ka paryskinau buvo ir pas mane, bet su laiku viskas susitvarke, ir miega, ir grafikiukas atsirado ir tau viskas susitvarkys, tik lauk ir zinok, kad pagaliau sulauksi.
vartoju vaistus, nes kitaip manau visai sakes butu...
o toks mazas mamyciukas tikrai ne. jis per mazas tam. bet juk nieko daugiau nepazysta siam pasauly, atejo ir meiles jam reikia. ir as manau 100% jaucia, kad mes iseinam is kambario, kai uzmiega, nu tikrai, iseidavau-uz 30min jau ua ua  lotuliukas.gif o pradejau pasilikt, tai soske pameta, tai paziuri ir miega po 2-3val. tai as skaitydavau salia jos, nerdavau arba miegodavau kartu. o paskui jau ir isaugo, dabar net greiciau susiramina, jei palieku viena ir uzdarau duris.

aciu uz pagalba ir grazius zodzius smile.gif
vakar buvom koncerte, vaika palikom mociutei, tai ka jus manot, sake vaiko nebuvo, nei kriukt, pavalgo ir miega, net vakare prause mieganti, toks gruzas paeme sakau, nu ot galvoju motina nesusitvarko sad.gif o siandie pipiras vel ta pati pykciuoja smile.gif nebesuprantu...

QUOTE(zuzu @ 2010 06 10, 16:23)
mergos, mergyynos, mamytės...juo besąlygiškesnė meilė, o vaikai tą jaučia - tuo vaikas nenormaliau elgiasi su tuo žmogumi. mamos todėl kenčia. prie tėvo net paauglystėj vaikai labiau pasitempę. (jei tėvas normalus.) pažiūrėkit, prie mokytojų kokie mandagūs vaikai ar kitose situacijose... čia nereik stebėtis, tik kad nuo to ne lengviau būna. g.gif

Jau cia kaip su s... per veida sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2010 06 11, 13:15)
aciu uz pagalba ir grazius zodzius smile.gif
vakar buvom koncerte, vaika palikom mociutei, tai ka jus manot, sake vaiko nebuvo, nei kriukt, pavalgo ir miega, net vakare prause mieganti, toks gruzas paeme sakau, nu ot galvoju motina nesusitvarko sad.gif o siandie pipiras vel ta pati pykciuoja smile.gif nebesuprantu...
Jau cia kaip su s... per veida sad.gif

Na, jau taip yra su tais lėliais. Atsimenu, su vyresnėliu irgi vargdavau. Grįždavo vyras iš darbo, paimdavo ant rankų, tas ir nurimdavo. Tas pats būdavo ir gimdymo namuose. Ot žliumbdavau aš iš apmaudo, kad nesusitvarkau. O lėliukai tiesiog jaučia motiną, jos kvapą, žino, kad ji gali duoti tą, ko pvz. tėvas negali, todėl ir reikalauja dėmesio. smile.gif
Atsakyti
man tai padeda zinojimas, kad viskas laikina ax.gif na praeis ir bus geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2010 06 11, 15:12)
Na, jau taip yra su tais lėliais. Atsimenu, su vyresnėliu irgi vargdavau. Grįždavo vyras iš darbo, paimdavo ant rankų, tas ir nurimdavo. Tas pats būdavo ir gimdymo namuose. Ot žliumbdavau aš iš apmaudo, kad nesusitvarkau. O lėliukai tiesiog jaučia motiną, jos kvapą, žino, kad ji gali duoti tą, ko pvz. tėvas negali, todėl ir reikalauja dėmesio. smile.gif

tai taip ir mum buvo, palatoj su teciu kartu gyvenom, tai jis ramu ramiausiai nusiramindavo.o dabar nea jau ir tete ne visada apramina...dar labai graziai snekames, pasakoja vyras savo agugu

QUOTE(Tikaram @ 2010 06 11, 19:47)
man tai padeda zinojimas, kad viskas laikina  ax.gif na praeis ir bus geriau smile.gif

as ir stengiuos taip galvot, bet matyt as tokia nusistekenus.
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2010 06 11, 20:08)
tai taip ir mum buvo, palatoj su teciu kartu gyvenom, tai jis ramu ramiausiai nusiramindavo.o dabar nea jau ir tete ne visada apramina...dar labai graziai snekames, pasakoja vyras savo agugu
as ir stengiuos taip galvot, bet matyt as tokia nusistekenus.

nu jau nenuvertink saves,tikrai tokia nesi smile.gif smile.gif nosyte auksciau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2010 06 10, 15:23)
mergos, mergyynos, mamytės...juo besąlygiškesnė meilė, o vaikai tą jaučia - tuo vaikas nenormaliau elgiasi su tuo žmogumi. mamos todėl kenčia. prie tėvo net paauglystėj vaikai labiau pasitempę. (jei tėvas normalus.) pažiūrėkit, prie mokytojų kokie mandagūs vaikai ar kitose situacijose... čia nereik stebėtis, tik kad nuo to ne lengviau būna. g.gif


blink.gif blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Jugita25 @ 2010 06 11, 19:08)

as ir stengiuos taip galvot, bet matyt as tokia nusistekenus.


Jusu vaikiukas labai mazutis dar. Ir jus dar neatssitacius po visu permainu, kurios ivyko pastaruoju metu jusu gyvenime. Kai atsistatys hormonu pusiausvyra, tada viskas stos i vezes. Su laiku atsiras daugiau pasitikejimo savim, kaip motina ir nusiramins jusu vaikiukas. Butu keisciau, jei jums viskas butu da feni, ar vaikas ramus, su kuo ramus ir tt. Sekmes. Nemanau, kad kazkam buna lengva pirmais motinystes menesiais. Taigi, islaukit ir viskas bus gerai. O vaikuti nesiokit kuo daugiau prie saves, bus ramesnis, nes jiems zaislu nereikia, nei vibrokeduciu, nei supyniu bent jau pirmais menesiais. Jiems reikia mamos.
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2010 06 13, 18:38)
blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Jusu vaikiukas labai mazutis dar. Ir jus dar neatssitacius po visu permainu, kurios ivyko pastaruoju metu jusu gyvenime. Kai atsistatys hormonu pusiausvyra, tada viskas stos i vezes. Su laiku atsiras daugiau pasitikejimo savim, kaip motina ir nusiramins jusu vaikiukas.  Butu keisciau, jei jums viskas butu da feni, ar vaikas ramus, su kuo ramus ir tt. Sekmes. Nemanau, kad kazkam buna lengva pirmais motinystes menesiais. Taigi, islaukit ir viskas bus gerai. O vaikuti nesiokit kuo daugiau prie saves, bus ramesnis, nes jiems zaislu nereikia, nei vibrokeduciu, nei supyniu bent jau pirmais menesiais. Jiems reikia mamos.

Tikiu,kad hormonai neatsistate. Labai susigraudinau skaitydama jusu zinute smile.gif man daugiau nieko ir nesinori, kad tik atgauciau dvasios ramybe... kai pasneki su draugem mamytem,sako leliai tik miega ir valgo, tai toks gruzas paima, jokiu pykciu, ramus, toks jausmas apima, kad tik mano vienos toks sad.gif zinau, kad jam reikia mamos, o man reikia jo, smagu butu padeti vienas kitam smile.gif
Atsakyti
Na, nežinau, aš jau bent nepažįstu nei vienos mamos, kurios lėlius labai ramus būtų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2010 06 13, 18:57)
Tikiu,kad hormonai neatsistate. Labai susigraudinau skaitydama jusu zinute smile.gif man daugiau nieko ir nesinori, kad tik atgauciau dvasios ramybe... kai pasneki su draugem mamytem,sako leliai tik miega ir valgo, tai toks gruzas paima, jokiu pykciu, ramus, toks jausmas apima, kad tik mano vienos toks sad.gif zinau, kad jam reikia mamos, o man reikia jo, smagu butu padeti vienas kitam smile.gif



Taip jau buna toj pradzioj. Girdejau, kad 3 pirmieji menesiai sunkiausi,pasku viskas buna tik geriau. O tokiu tik mieganciu ir valganciu leliuku as nezinau nei vieno. biggrin.gif Visiems be isimties reikia mamos, kad ir kiek jie ilgai ar trumpai budrautu tarp miegucio ir valgio. Duosiu jums patarima - niekada nelyginkit savo vaiko su jokiu kitu ! Visi vaikai yra skirtingos asmenybes jau nuo pat pradzios. Dziaukites ir didziuokites savo vaiku, nes jis toks - vienintelis pasaulyje! Uzmirskit tam tikram laikui idealia tvarka namie, siltus garuojancius pietus ir ilga malonu dusha, kai tik uzsinori. Apie laika sau isvis net nekalbu. Dabar - visas jusu laikas yra nebe jusu, o jusu leliuko. O jusu laikas ateis vel, kai leliukas pauges. Kiek dabar paaukosit, tiek veliau gausit atgal ir su kaupu! Nes nesiojami ir myluojami vaikai zymiai anksciau atsiskiria nuo mamos ir patys ima tyrineti pasauli.O neimami ant ranku ir nejausdami jiems taip gyvybiskai svarbios mamos kuno silumos jie anksti isvysto savo baimes, nes be mamos nesijaucia saugus. Ir tada is paskos replineja, istisai zirzia ir nuo keliu nenulipa.
2 men vaikiukas jums niekaip negali padeti, niekuo. Jus turit daryt VISKA del jo.
Dar buna atveju, kai mamas isgasdina realybe, visiskai kitokia, nei isivaizdavo. Grazus ir laimingi rubuiliukai yra tik reklaminese nuotraukose, kur ju idealios figuros mama sypsosi ir skrajoja po ideliai sutvarkytus namus ant pirstu galu, mojuodama vesliomis zvilganciomis garbanomis ir zaviai ciauska su drauge telefonu. Realybej to nebuna.
Jeigu sitoks juodumas pas jus uzsites ilgesni laika, butinai kreipkites pagalbos, nes pogimdyvine depresija nera labai jau retas reiskinys. Kartais uztenka tik pokalbiu terapijos ir viskas susitvarko.
Atsiminkit, kad jusu vaikelis jus dievina, be jusu negali, jus jam pati paciausia, pati mieliausia ir graziausia asmenybe visoj planetoj! Ir jus tuo paciu atsakykit. Isileiskit vaikiuka i savo gyvenima ir nieko is jo nereikalaukit, kol vienas kito gerai nepazinsit. Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2010 06 14, 14:26)
Na, nežinau, aš jau bent nepažįstu nei vienos mamos, kurios lėlius labai ramus būtų. smile.gif

nu mano bury yra, tik pradedu galvot, kad cia tik siaipprielaida pasigirt smile.gif

QUOTE(angelu kalva @ 2010 06 14, 14:40)
Taip jau buna toj pradzioj. Girdejau, kad 3 pirmieji menesiai sunkiausi,pasku viskas buna tik geriau. O tokiu tik  mieganciu ir valganciu leliuku as nezinau nei vieno.  biggrin.gif Visiems be isimties reikia mamos, kad ir kiek jie ilgai ar trumpai budrautu tarp miegucio ir valgio. Duosiu jums patarima - niekada nelyginkit savo vaiko su jokiu kitu ! Visi vaikai yra skirtingos asmenybes jau nuo pat pradzios. Dziaukites ir didziuokites savo vaiku, nes jis toks - vienintelis pasaulyje! Uzmirskit tam tikram laikui idealia tvarka namie, siltus garuojancius pietus ir ilga malonu dusha, kai tik uzsinori. Apie laika sau isvis net nekalbu. Dabar - visas jusu laikas yra nebe jusu, o jusu leliuko. O jusu laikas ateis vel, kai leliukas pauges. Kiek dabar paaukosit, tiek veliau gausit atgal ir su kaupu! Nes nesiojami ir myluojami vaikai zymiai anksciau atsiskiria nuo mamos ir patys ima tyrineti pasauli.O neimami ant ranku ir nejausdami jiems taip gyvybiskai svarbios mamos kuno silumos jie anksti isvysto savo baimes, nes be mamos nesijaucia saugus. Ir tada is paskos replineja, istisai zirzia ir nuo keliu nenulipa.
2 men vaikiukas jums niekaip negali padeti, niekuo. Jus turit daryt VISKA del jo.
Dar buna atveju, kai mamas isgasdina realybe, visiskai kitokia, nei isivaizdavo. Grazus ir laimingi rubuiliukai yra tik reklaminese nuotraukose, kur ju idealios figuros mama sypsosi ir skrajoja po ideliai sutvarkytus namus ant pirstu galu, mojuodama vesliomis zvilganciomis garbanomis ir zaviai ciauska su drauge telefonu. Realybej to nebuna.
Jeigu sitoks juodumas pas jus uzsites ilgesni laika, butinai kreipkites pagalbos, nes pogimdyvine depresija nera labai jau retas reiskinys. Kartais uztenka tik pokalbiu terapijos ir viskas susitvarko.
Atsiminkit, kad jusu vaikelis jus dievina, be jusu negali, jus jam pati paciausia, pati mieliausia ir graziausia asmenybe visoj planetoj! Ir jus tuo paciu atsakykit. Isileiskit vaikiuka i savo gyvenima ir nieko is jo nereikalaukit, kol vienas kito gerai nepazinsit. Sekmes!  4u.gif

aciu uz palaikyma, man tai labai padeda, jau kelinta diena graziai su sunum sugyvenam, taip smagu, kartais uzeina tokia akimirka, kad galeciau rekti, kaip gera smile.gif o ir jo pykciai man nenbetokie baisus, apsikabinam ir nurimstam, nesuku galvos del idealios tvarkos, siandien net sugebejau virtuvei siuksle paspirt, man ji netrukdo smile.gif o ir valgyt randu kazka ir gerai smile.gif
as kazkodel ir galvoju, kad viskas grazu tik pasakose, matyt per daug isifantazavus buvau, o realus gyvenimas zymiai toliau nuo pasakos smile.gif
dar karta aciu wub.gif
Atsakyti