Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

O mqno mazasis stebuklelis akivaizdziai mane jau bando ant blakstienu statyti.
Kai su teciu buna viskas ok, o vs mane pamato iskarto pradeda tampyti uz kelniu ir zisti...
Veziojam i masazus, tai kai as bunu prazviegia puse nmasazo, kai vyras buvo, vos pora kartu balsa pakele is vel nurimo. Zinau, kad mamos vaikas praso paguodos, zyzia kai nori mianniuko, miegucio, bet kartais tas is proto varo. Ir dar aplinkiniu komentarai, kad mama islepino... Nors realiai nelepinu as jo perdaug ir ant ranku er dienas nenesioju, nes neimanoma ir siaip...
Pvz siandien, grizom po masazo, pamaitinau (ty pusiau maitinua, pusiau pats valge viska kokia valanda uztruko su issidirbinejimais ir zyzimai, po to atsigere, padare sysiu i puoduka ir toliau zyze nons stop. Bandziau zaisti, kol ant ranku - ok, vos ant zemes padedu - isterijos. Baigesi kantrybe, nunesiau i lova, paguldziau, pasakiau liukiuko ir isejau is kambario. Pareke panasiai minute ir miega sau iki dabar... Reiskai vaikas meigo norejo.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 05 25, 16:14)
O mqno mazasis stebuklelis akivaizdziai mane jau bando ant blakstienu statyti.
Kai su teciu buna viskas ok, o vs mane pamato iskarto pradeda tampyti uz kelniu ir zisti...
Veziojam i masazus, tai kai as bunu prazviegia puse nmasazo, kai vyras buvo, vos pora kartu balsa pakele is vel nurimo. Zinau, kad mamos vaikas praso paguodos, zyzia kai nori mianniuko, miegucio, bet kartais tas is proto varo. Ir dar aplinkiniu komentarai, kad mama islepino... Nors realiai nelepinu as jo perdaug ir ant ranku er dienas nenesioju, nes neimanoma ir siaip...
Pvz siandien, grizom po masazo, pamaitinau (ty pusiau maitinua, pusiau pats valge viska kokia valanda uztruko su issidirbinejimais ir zyzimai, po to atsigere, padare sysiu i puoduka ir toliau zyze nons stop. Bandziau zaisti, kol ant ranku - ok, vos ant zemes padedu - isterijos. Baigesi kantrybe, nunesiau i lova, paguldziau, pasakiau liukiuko ir isejau is kambario. Pareke panasiai minute ir miega sau iki dabar... Reiskai vaikas meigo norejo.

PAS MUS TAIP PAT,SU MANIM NEZINO KAS DAROS,O SU TECIU thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 05 25, 16:14)
O mqno mazasis stebuklelis akivaizdziai mane jau bando ant blakstienu statyti.
Kai su teciu buna viskas ok, o vs mane pamato iskarto pradeda tampyti uz kelniu ir zisti...
Veziojam i masazus, tai kai as bunu prazviegia puse nmasazo, kai vyras buvo, vos pora kartu balsa pakele is vel nurimo. Zinau, kad mamos vaikas praso paguodos, zyzia kai nori mianniuko, miegucio, bet kartais tas is proto varo. Ir dar aplinkiniu komentarai, kad mama islepino... Nors realiai nelepinu as jo perdaug ir ant ranku er dienas nenesioju, nes neimanoma ir siaip...
Pvz siandien, grizom po masazo, pamaitinau (ty pusiau maitinua, pusiau pats valge viska kokia valanda uztruko su issidirbinejimais ir zyzimai, po to atsigere, padare sysiu i puoduka ir toliau zyze nons stop. Bandziau zaisti, kol ant ranku - ok, vos ant zemes padedu - isterijos. Baigesi kantrybe, nunesiau i lova, paguldziau, pasakiau liukiuko ir isejau is kambario. Pareke panasiai minute ir miega sau iki dabar... Reiskai vaikas meigo norejo.

Pas mus lygiai tas pats biggrin.gif
Nuo pat ryto iki pat vakaro, o ypač, jei esu viena su dukryte, sunku net į wc nueit, visur nesuos kartu.Pati ant zemes turiu sedeti, jei ji ten zaidzia, nes jei prisedu ant sofos, tai tuomet tragedija- cupimai zyzimai, tiesia rankytes ir viskas. Vienintelė išeitis, išeit kazkur is namų, į lauką ar pas senelius, viskas tuomet gerai, užtenka kad ir kazkas į svečius užeitų, vaikas ramus, jai įdomu, bendrauja, viskas ok, tik liekam dviese ir šakės doh.gif
Kartais jau iš nevilties į galvą visokios mintys lenda, gal jai su mama neįdomu, nuobodu ir t.t., bet iš tikro, tai juk teisybė, kad vaikai mamoms labiau linkę išsizirsti, žino, kad mama jautriau nei bet kas kitas į viską sureaguos, paguos,dėl to mažieji mus linkę labiau pašokdinti, tai natūralu biggrin.gif
Atsakyti
maniske taspats nors dar maza bet jau labai kaprizinga su teciu ar su mociute buna ramiausei o vos tik as ateinu zyst pradeda atrodo kad specialei taip daro kad ir dabar nei valgo nei miega o ziuri i akis ir rekia vakar vakare isvis migdyk nemigdes tai padejau viena pacia ant lovos nei garselio neisleido i lubas ziuri ir juokiasi dar tetis pakalbino irgi gerai tik kai as prieinu ir vel blogai doh.gif

Atsakyti
Ir man taip buvo - su visais gerai tik su mama blogai, tai as sakau jinai jaucia man antipatiją, arba mūsų biolaukai nesutampa smile.gif Bet ačiū dievui, jau koks pora mėnesių viskas ok, gal dėl to kad daugiau kur išeinam iš namų?
Atsakyti
o rekiate juk ant savo maziuku ne viena karta? as esu porakart... tiesiog bnuvo situaciju, kai praradau savikontrole... ir taip grauziu save, kad niekad sau neatleisiu, o ypac bijau ar nebusiu pakenkus, juk maziukai issigasta... verysad.gif dabar visada susivaldau, nes prisimenu, kaip buvo
Atsakyti
Jo, manasis irgi mano kantrybę kartais bando. Ir niekuo jam negaliu įtikti tada. Galų gale sugalvoju, kad nori miego, o kai nunešu migdyti-nemiega, šokinėja, vėl zyzia. Anksčiau, kai su tėvu biskį palikdavau, tai nusiramindavo ir žaisdavo, pradėdavo rėkti, kai mane pamatydavo. Dabar ir tėvo dėnesys negelbsti. O močiutės visai nepripažįsta, rėkia, jei ta dėmesio daugiau parodo. Na, nežinau, gal tada jam ką skauda? g.gif Tikrai būna užpykstu, ypač, kai vyresnėlis man ausis išzyzia ar užsiožiuoja kažko. O jei dar naktį mažius daug kartų nubunda, tai iš vis šakės, vos tvardausi. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 06 04, 23:23)
o rekiate juk ant savo maziuku ne viena karta? as esu porakart... tiesiog bnuvo situaciju, kai praradau savikontrole... ir taip grauziu save, kad niekad sau neatleisiu, o ypac bijau ar nebusiu pakenkus, juk maziukai issigasta... verysad.gif dabar visada susivaldau, nes prisimenu, kaip buvo
PAPYKSTU SAVYJE,BET NIEKADA NEREKIU ANT MAZIUKO! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeen @ 2010 06 09, 20:23)
PAPYKSTU SAVYJE,BET NIEKADA NEREKIU ANT MAZIUKO! smile.gif


visada zavejausi tokiom mamom 4u.gif
dabar ir as nerekiu, ateina laikas, kai supranti
Atsakyti
Pakeltas tonas, rekimas gasdina vaika.
Man daktare patare, jei tik imanoma nukreipineti vaiko demesi, o jei pradeda griuvineti ir rekti nezinia ko, o man nebelaiko nervai, iseiti is kambario.
Kai mama rekti pradeda, situacijos valdymas isslysta jai is ranku.

Labai labai stengsiuosi nebekelti balso pries vaika
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 06 09, 21:39)
visada zavejausi tokiom mamom  4u.gif
dabar ir as nerekiu, ateina laikas, kai supranti

MANO NUOMONE YRA TOKIA,KAD JEI ANT TAVES REKE VAIKYSTEJ TAI IR TUREKI ANT VAIKO!! ACIU UZ PALAIKYMA mirksiukas.gif
Atsakyti
Koks sudinas reikalas ta depresija (atsiprasau uz issireiskima) bandom kazkaip iveikti, vartojam vaistus, bet kartais labai pykstu, pavargau nuo rekimu ir nuo nezinia ko pykimu, toks jausmas kas lelius pasidares tikras mamyciukas, toks jausmas, kad istisai turiu but salia, atrdo net uzsnudes jaucia, kad as nebesu kambaryje sad.gif budavo tik vakariniai verkimai, o dabar jau is ryto pradeda, su miegu vel beda, baisus vyras jam miegot visai nereikia, tai gaunasi, kad ner laiko niekam. Liudna, kai taip gaunasi,tada kaltini save, ka blogai padarei nuo pradziu, kad taip susikloste sad.gif bet as vis galvoju, kad cia laikina, kad paaugs ir bus geriau...
Atsakyti