Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

[quote=rittele,2009 11 05, 16:58]
[quote=mari73,2009 11 05, 13:18]
niekada neisdrisciau aprekti mazo vaikelio. unsure.gif neisivaizduoju,kaip reikia nusivaryt,kad issilietum ant vaiko.mama-pats brangiausias zmogus siam pasauli.vaikas i mus ziuri pilnom pasitikejimo akelem.isivaisduoju kaip jam turi buti baisu kai mama saukia blink.gif
[/quote

matau, kad neturit vaiku, tai nera ir kalbos ka jus darytumet ko ne... motinyste sudetingas dalykas, manau nera nei vienos mamos kuri nebutu subarusi vaiko... vis tik miego trukumas, issekimas, pervargimas, neturejimas laiko pavalgyt, apsitvarkyt daro savo... ax.gif
bet vis del to bukim linksmos mamytes smile.gif ir su pirmu sniegu visas cool.gif
[/quote]
na,jau neturim-dar ir kaip turim.Vienas dalykas yra subarti vaika uz kazka,visai kas kita-islieti pykti ant mazylio del pervargimo ar kitu savo negandu.Niekada nedrisciau saukti ant vaiko.Beje pabarti vaika irgi galima nebutinai saukiant.Kitokiu atveju tikrai reikia tvarkyti savo nervu sistema. 4u.gif
Papildyta:
papasakosiu savo istorija.Buvau jauna mama.Mokau vaika skaityt pirmoje klaseje zodi MAMA.Taria raideles M A M A,skiemenis -MA-MA.sakau sakyk zodi,gaunasi AMAM.Ipykus kaip voziau knyga per galva.O tu siaube,dar dabar prisimenu si ivyki kaip didziausia kosmara-jau praejo vienuolika metu.Taigi tvardykites ,mamos,kad veliau netektu gailetis.Aciu dievui sunus sake sio ivykio nepamena.Belieka pasidziaugt,kad netraumavau vaiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rittele @ 2009 11 05, 16:58)
matau, kad neturit vaiku, tai nera ir kalbos ka jus darytumet ko ne... motinyste sudetingas dalykas, manau nera nei vienos mamos kuri nebutu subarusi vaiko... vis tik miego trukumas, issekimas, pervargimas, neturejimas laiko pavalgyt, apsitvarkyt daro savo... ax.gif
bet vis del to bukim linksmos mamytes smile.gif  ir su pirmu sniegu visas cool.gif

Buti mama irgi mokamasi smile.gif Ir kantrybes kartu.
QUOTE(Luttuke @ 2009 11 05, 17:06)
Siaip, jei jau norisi rekti ant keliu men vaikucio, tai signalas, kad su mamytes nervu sistema nera viskas ok.
Kai buvom pas gydytoja po 2 sav vaiko rekimo ir nemiegojimo naktimis, pasiule man nusipirkti homeopatiniu raminanciu vaistuku. Sake reikia savo nervus tausoti, nes kai pikta mamyte, piktas ir vaikutis ir gaunasi tada pasaka be galo... O mazyliu mamytes labai jautrios viskam.

Patys geriausi raminantieji- ramunele, metos ir melisos. Sako, kad mazina pieno gamyba metos, bet netikiu tuo, man nesumazejo. O tas arbatas nuolat geriu
QUOTE(mari73 @ 2009 12 02, 09:22)
papasakosiu savo istorija.Buvau jauna mama.Mokau vaika skaityt pirmoje klaseje zodi MAMA.Taria raideles M A M A,skiemenis -MA-MA.sakau sakyk zodi,gaunasi AMAM.Ipykus kaip voziau knyga per galva.O tu siaube,dar dabar prisimenu si ivyki kaip didziausia kosmara-jau praejo vienuolika metu.Taigi tvardykites ,mamos,kad veliau netektu gailetis.Aciu dievui sunus sake sio ivykio nepamena.Belieka pasidziaugt,kad netraumavau vaiko. 4u.gif

Oj, oj.. Buna 4u.gif
Atsakyti
Jokiu būdu negalima pykti ant mažo kūdikėlio, nes tai - Dievo dovana. Jam reikia tik meilės ir jūsų švelnumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virja @ 2009 12 07, 21:52)
Jokiu būdu negalima pykti ant mažo kūdikėlio, nes tai - Dievo dovana. Jam reikia tik meilės ir jūsų švelnumo smile.gif

Jo jo, as irgi Dievo dovana biggrin.gif bet kazkodel jam ant manes galima pykti lotuliukas.gif
Cia as, aisku, pajuokavau amarkiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virja @ 2009 12 07, 21:52)
Jokiu būdu negalima pykti ant mažo kūdikėlio, nes tai - Dievo dovana. Jam reikia tik meilės ir jūsų švelnumo smile.gif


Galima galima lotuliukas.gif Tik aisku ne krastutine forma ta pykti isreikst mirksiukas.gif
Paskui vaiko galima atsiprasyti ir butina sau atleist uz atsiradusi pykti! Tai tokia pat normali emocija kaip ir dziaugsmas, kuria reik isliet, nes jinai niekur nedingsta, ir susilaikyta savyje gali pridaryti mamai daug problemu su sveikata mirksiukas.gif O kad pyktis net negimtu motinoje taip nebuna! schmoll.gif Nereikia saves apgaudinet cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 12 07, 22:27)
Jo jo, as irgi Dievo dovana biggrin.gif


thumbup.gif

visko buna kai nuovargis ima savo blush2.gif naturalu, juk zmones ne robotai esam rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suomė: 09 gruodžio 2009 - 21:52
nu man dar tikrai neteko nei karto savo mazylio musti ar rekti, gal delto kad jis dar mazas biggrin.gif bet zinau bent jau kelis atvejus kai vaikai tiesiog gali ir sugeba tevus isvesti is kantrybes, tokiu atveju butina sudrausminti ar duoti per uzpakaliuka 4u.gif
Atsakyti
kap galima pykti ,ant tokiu mazu angeleliu
Atsakyti
Zinot, kazkur skaiciau, kad jeigu mama gerai jauciasi-gerai jaucias ir jos vaikas... tai va, per kaledas as jauciausi labai blogai... ir vakare paguldziau pervystyt mazaja... nuemiau pamperi, nuvaliau uzpakaliuka ir trumpam atsitraukiau, kad paimciau kitas sauskelnes... dedu, o jin ka tik pasisiavus... tj lb piktai kazka suveblenau. O jatau, ziuriu mazosios lupyte tik sudrebejo ir kad pradejo verkt, bet tas verksmas toks sirdi veriantis... atrodo klausia ka tokio blogo padariau mamyte? eikit sau... kad suspaude sirdi... apsizliumbiau ta vaika pasiciupus. iki siol tokia kalte grauzia.. pasizadejau sau niekada taip nebedaryt.
Atsakyti
pykti negalima bet nuovargis daro savo wub.gif
aš išbėgu į kita kambarį ir suskaičiuoju iki 10 man padeda 4u.gif
Atsakyti
Nuovargis tikrai daro savo. Mano mažuliukas iki trijų mėnesių tik verkdavo, soskės neimdavo, tad kad užmigtų tekdavo ir po 2 valandas nešioti, net rankos drebėdavo. Sėdėdavau ir verkdavau, tokiais momentais kartais ir pratrūksti, o paskui ir vėl apsiverki, išbučiuoji kaip galėjai ant jo mažutėlio supykti lotuliukas.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti