Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

Jo sutinku kad cia kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas na bet as negaliu buti ten nesitvarkiusi ar ziureti i kruva skalbiniu leksciu neplautu ir nesiurbto kilimo man net nervas ima kai tai matau o jau jei viska speju padaryti tai gerai jauciuosi ir paciai jauku namuopse ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2009 06 15, 01:44)
Jo sutinku kad cia kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas na bet as negaliu buti ten nesitvarkiusi ar ziureti i kruva skalbiniu leksciu neplautu ir nesiurbto kilimo man net nervas ima kai tai matau o jau jei viska speju padaryti tai gerai jauciuosi ir paciai jauku namuopse  ax.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(laurencija100 @ 2009 06 14, 02:28)
Labutis va as ir parasysiu savo nuomone,man atrodo visvien per anksti ta vaikiuka sodinti ant puoduko blink.gif nezinau nuo kada  cia geriau jus sodinti ant to puoduko g.gif  bet cia pas mane yra draugu ju berniukui jau 3metai o jis ir nemoka ant puodo sedet biggrin.gif as klausiu drauges kodel o ji man sako kad ji vaiko netraumuos ax.gif nezinau pastebejau kad cia UK tos musulmones visai galvos nekvaisina del tu puodu esu maciusi ne karta vaikui gal jau kokie 4 metai o mama vis dar jam pampersus keicia arba sedi vaikas vezime jau kojos zeme tysiasi vaikui gal kokie 6metukai o mama vis dar ji veza lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir tikrai vaikai tie sveiki ...na tai  paklausi kodel ogi sako todel kad jis dar mazas ir greit pavarksta blink.gif kai tokiu metu musu vaikai i mokyklas po kelis kilometrus zygiuoja mirksiukas.gif va tau ir puodas jei mama iki kol jis i mokykla pradeda eit vis dar jam sauskelnes keicia lotuliukas.gif
as zinoma tik uz kad kuo anksciau tuo geriau sedeti ant to poduko bet savo mazyli sakiau mokynsiu truputi veliau ax.gif nes dukryte jau gal 7men.pamenu seedejo ant puoduko mirksiukas.gif
aisku cia tik mano nuomone vacation4.gif

Man cia sadizmas kazkoks 3 - 4 metu vaikui leist kraut i kelnes..... Kai kurie vaikai 4 metu jau skaito. Cia man dar didesne trauma, nei puodukas... O be to, jei matau, kad jai linksma ant to puoduko, kaskart su sypsena sedi, jokio streso jai, tai ko nesodint?. As ta garsa "pspspspsps" kai pasakau, kaip mat pasysioja. Ir juokias sau. Nematau cia jokio traumavimo. As irgi i puoda jau 6 menesiu dariau. Ji ir pasipraso jau, pasako "s s s s" . As labai dziaugiuosi, kad mazyle jau naudojasi puoduku. Jokio vargo.
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2009 06 15, 01:44)
Jo sutinku kad cia kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas na bet as negaliu buti ten nesitvarkiusi ar ziureti i kruva skalbiniu leksciu neplautu ir nesiurbto kilimo man net nervas ima kai tai matau o jau jei viska speju padaryti tai gerai jauciuosi ir paciai jauku namuopse  ax.gif  biggrin.gif

Na pedantiskiems zmonems tikrai sunkiau. bet is kitos puses, jei esat pedantiska, tai pas jus neturetu susikaupt kalnas indu. Pavalgei issiplovei, atpjovei surio gabaliuka, isplauni peili. Jei kasdien siurbiamos ir plaunamos grindys, tai jos tikrai baisiai neatrodo.
Mano teta yra laaabai pedantiska. neduok die ne ten padesi koki laikrasti ar knyga. Jos namas visada blizga, aplinka sutvarkyta. ir ji turi DAFIGA laiko sau. knygas skaito, i grozio salonus vaziuoja. Bet ji buvo visa seima ismokinusi tvarkos. Paemei knyga, paskaitei, padek i vieta, kur gulejo. atsigrei arbatos, issiplauk puoduka. ir visada svaru ir gaivu. visi laimingi ir patenkinti, nes mama MOTERIS, O NE INDAPLOVE lotuliukas.gif
Laiko neturi ne tas, kas daug dirba, bet tas kas nemoka organizuoti savo darbo. Planuojant dienos darbus, reikia itraukti ir poilsi. Kai buna silta lauke, as tada jau zinau, kad paimsiu vaika, suni ir eisiu i lauka knygu skaityt. Ir tada manes namuose gali nebut kiaura diena smile.gif Valgyt darau kasdien, bet, kaip sakiau, kai neturiu laiko darau kazka labai greito ir paprasto. Ruosiuos savaites pabaigoje pradet generalini tvarkyma. visas spintas ir spinteles sutvarkyt,isplaut. Bet nezadu visko per viena diena pasidaryt. viena diena viena kambari, kita diena kita. nepervargstant
Atsakyti
QUOTE(Meškašunis @ 2009 06 15, 11:16)
Man cia sadizmas kazkoks 3 - 4 metu vaikui leist kraut i kelnes..... Kai kurie vaikai 4 metu jau skaito. Cia man dar didesne trauma, nei puodukas... O be to, jei matau, kad jai linksma ant to puoduko, kaskart su sypsena sedi, jokio streso jai, tai ko nesodint?. As ta garsa "pspspspsps" kai pasakau, kaip mat pasysioja. Ir juokias sau. Nematau cia jokio traumavimo. As irgi i puoda jau 6 menesiu dariau. Ji ir pasipraso jau, pasako "s s s s" . As labai dziaugiuosi, kad mazyle jau naudojasi puoduku. Jokio vargo.


drinks_cheers.gif , pacios tegul uzsideda ta pampersa ir vaiksto dar ypac vasara doh.gif juokingos tokios kalbos apie 3-4m vaiko traumavima sodinant ant puoduko doh.gif koks cia traumavimas blink.gif , tevai turi ismokyti vaika atlikineti gamtinius reikalus. pampersai ne vaikui o mamai patogiau-geriau.
Atsakyti
QUOTE(pugaciova @ 2009 06 15, 12:37)
drinks_cheers.gif , pacios tegul uzsideda ta pampersa ir vaiksto dar ypac vasara  doh.gif  juokingos tokios kalbos apie 3-4m vaiko traumavima sodinant ant puoduko  doh.gif  koks cia traumavimas  blink.gif , tevai turi ismokyti vaika atlikineti gamtinius reikalus. pampersai ne vaikui o mamai patogiau-geriau.


Labai teisingai pasakyta mirksiukas.gif Kai kurios mamos pasirenka lengviausia kelia - pampersus. Ikisa i sauskelnes ir nera vargo. Tipo i puoduka darys tada, kai jau suvoks pati procesa biggrin.gif
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(Shatura @ 2009 06 15, 11:35)
Na pedantiskiems zmonems tikrai sunkiau. bet is kitos puses, jei esat pedantiska, tai pas jus neturetu susikaupt kalnas indu. Pavalgei issiplovei, atpjovei surio gabaliuka, isplauni peili. Jei kasdien siurbiamos ir plaunamos grindys, tai jos tikrai baisiai neatrodo.
Mano teta yra laaabai pedantiska. neduok die ne ten padesi koki laikrasti ar knyga. Jos namas visada blizga, aplinka sutvarkyta. ir ji turi DAFIGA laiko sau. knygas skaito, i grozio salonus vaziuoja. Bet ji buvo visa seima ismokinusi tvarkos. Paemei knyga, paskaitei, padek i vieta, kur gulejo. atsigrei arbatos, issiplauk puoduka. ir visada svaru ir gaivu. visi laimingi ir patenkinti, nes mama MOTERIS, O NE INDAPLOVE  lotuliukas.gif
Laiko neturi ne tas, kas daug dirba, bet tas kas nemoka organizuoti savo darbo. Planuojant dienos darbus, reikia itraukti ir poilsi. Kai buna silta lauke, as tada jau zinau, kad paimsiu vaika, suni ir eisiu i lauka knygu skaityt. Ir tada manes namuose gali nebut kiaura diena smile.gif Valgyt darau kasdien, bet, kaip sakiau, kai neturiu laiko darau kazka labai greito ir paprasto. Ruosiuos savaites pabaigoje pradet generalini tvarkyma. visas spintas ir spinteles sutvarkyt,isplaut. Bet nezadu visko per viena diena pasidaryt. viena diena viena kambari, kita diena kita. nepervargstant


Pedantiskas zmogus gali sau leisti juo nebuti, kai augina kudikeli. Juk kol jis mazas, jokios tvarkos jo neismokysi, rezultatas prades matytis tik po 3-4 metu. o iki to darbas, darbas, darbas. Jei vaikelis neramus, negi plausi indus uzuot ji pamylavus, pakalbinus? Taip indai ir pasilieka kitam kartui. Mes kartais ir vienkartinius panaudojam, po to, kai apsitvarkom buta, ilgiau islieka svarus. O apsivertus gi ne visa laika. Sutvarkai viena gala pvz, isplauni vonia, islygini drabuzius, o visa kita lieka kitam kartui. Kita diena dar ka padarai, taip kol rata darbu apsuki, ir vel viskas is pradzios. O vakare, kai vaikelis miega, reikia ir paciam pailset, issimaudyt, ypac jei mp maitini. Juk pervargsi, jo nebeliks. Tai negi nervuosis del nepadartytu darbu ir atimsi tokia dovana is savo vaiko wub.gif ? O kai paaugs, tai visai kitas reikalas. Tada ir butas blizges (beje, kaip pries jo gimima). O dabar kiti prioritetai. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tytuka: 15 birželio 2009 - 18:08
Ir tada labai mazai pykstasi ant kudikelio, kam ne laiku demesio reikalauja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2009 06 15, 13:29)
Labai teisingai pasakyta  mirksiukas.gif  Kai kurios mamos pasirenka lengviausia kelia - pampersus. Ikisa i sauskelnes ir nera vargo. Tipo i puoduka darys tada, kai jau suvoks pati procesa  biggrin.gif

Tik man, pvz., lengviau tikrai ant puoduko butu pasodint arba, jei nenanie, virs unitazo palaikyt, nei š... valyt kazkur pvz mieste ar kavinej, ar dar kur. Juk 3 metu zmogutis jau ne juokais ten prisikrauna... biggrin.gif lotuliukas.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
Mano teta yra laaabai pedantiska. neduok die ne ten padesi koki laikrasti ar knyga. Jos namas visada blizga, aplinka sutvarkyta. ir ji turi DAFIGA laiko sau. knygas skaito, i grozio salonus vaziuoja. Bet ji buvo visa seima ismokinusi tvarkos. Paemei knyga, paskaitei, padek i vieta, kur gulejo. atsigrei arbatos, issiplauk puoduka. ir visada svaru ir gaivu. visi laimingi ir patenkinti, nes mama MOTERIS, O NE INDAPLOVE lotuliukas.gif
Laiko neturi ne tas, kas daug dirba, bet tas kas nemoka organizuoti savo darbo.

drinks_cheers.gif Sutinku, sutinku, sutinku
Atsakyti
QUOTE(pugaciova @ 2009 06 15, 12:37)
drinks_cheers.gif , pacios tegul uzsideda ta pampersa ir vaiksto dar ypac vasara  doh.gif  juokingos tokios kalbos apie 3-4m vaiko traumavima sodinant ant puoduko  doh.gif  koks cia traumavimas  blink.gif , tevai turi ismokyti vaika atlikineti gamtinius reikalus. pampersai ne vaikui o mamai patogiau-geriau.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2009 06 15, 19:07)
Pedantiskas zmogus gali sau leisti juo nebuti, kai augina kudikeli. Juk kol jis mazas, jokios tvarkos jo neismokysi, rezultatas prades matytis tik po 3-4 metu. o iki to darbas, darbas, darbas. Jei vaikelis neramus, negi plausi indus uzuot ji pamylavus, pakalbinus? Taip indai ir pasilieka kitam kartui. Mes kartais ir vienkartinius panaudojam, po to, kai apsitvarkom buta, ilgiau islieka svarus. O apsivertus gi ne visa laika. Sutvarkai viena gala pvz, isplauni vonia, islygini drabuzius, o visa kita lieka kitam kartui. Kita diena  dar ka padarai, taip kol rata darbu apsuki, ir vel viskas is pradzios. O vakare, kai vaikelis miega, reikia ir paciam pailset, issimaudyt, ypac jei mp maitini. Juk pervargsi, jo nebeliks. Tai negi nervuosis del nepadartytu darbu ir atimsi tokia dovana is savo vaiko wub.gif ? O kai paaugs, tai visai kitas reikalas. Tada ir butas blizges (beje, kaip pries jo gimima). O dabar kiti prioritetai.  cool.gif

sutinku. Vaiko ir mamos gera savijauta pirmiausia
Atsakyti
Aš tai dėkoju savo vyrui, kad į mūsų, nors ir mažą virtuvėlę, prišnekino indaplovę pasistatyt. Kiek laiko ( ir vandens) susitaupo, ne tas žodis .Super. Padarei valgyt ir su vaikiuku gali būti, pavalgai ir su šeimyna galim padrybsoti smile.gif pabendrauti. Svečius lengviau priimti, nes išlydėjus netenka sėdėti prie bliūdų. O šiaip, kol vaikiukas snaudžia, aš virtuvę, vonią susitvarkau, kai atsikelia žaidžiam, aš jai maivausi dulkes valydama, o ji juokiasi.
Atsakyti
QUOTE(dirde @ 2009 06 17, 18:05)
Aš tai dėkoju savo vyrui, kad į mūsų, nors ir mažą virtuvėlę, prišnekino indaplovę pasistatyt. Kiek laiko ( ir vandens) susitaupo,  ne tas žodis .Super.  Padarei valgyt ir su vaikiuku gali būti, pavalgai ir su šeimyna galim padrybsoti smile.gif pabendrauti. Svečius lengviau priimti, nes išlydėjus netenka sėdėti prie bliūdų.  O šiaip, kol vaikiukas snaudžia, aš virtuvę, vonią susitvarkau, kai atsikelia žaidžiam, aš jai maivausi dulkes valydama, o ji juokiasi.

mes dulkes irgi kartu sluostom biggrin.gif ir arbata mamai daromes kartu biggrin.gif kai buna visai nerami, prisirisu ja su vaikjuoste ir puikiai susitvarkom kambarius biggrin.gif
Atsakyti