Įkraunama...
Įkraunama...

Pyktis ant mažo kūdikėlio

QUOTE(ragnez @ 2009 06 11, 12:00)
didele klaida.
sugebejimas atsiprasyti, prisipazinti suklydus, kaip tik stiprina autoriteta - parodo, kad zmogus nebijo buti saziningas, atviras, teisingas, kad juo galima pasitiketi... net vaikai tai jaucia, patikek.
o gal imanoma kaip nors tuos darbus paorganizuot, kad issimiegotum? miego trukumas prie gero neprives... puikiai pazistamas tas jausmas, as irgi "jaunystej" megdavau naktim pasedeti prie darbeliu - galiausiai ir pati blogai jauties, ir su vaiku nebeistengi buti, ir darbu kokybe nukencia, ir klientai nepatenkinti... sudz tas naktinis darbas.

Zinai, man ir priimtiniau atsiprasyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
.
o gal imanoma kaip nors tuos darbus paorganizuot, kad issimiegotum? miego trukumas prie gero neprives... puikiai pazistamas tas jausmas, as irgi "jaunystej" megdavau naktim pasedeti prie darbeliu - galiausiai ir pati blogai jauties, ir su vaiku nebeistengi buti, ir darbu kokybe nukencia, ir klientai nepatenkinti... sudz tas naktinis darbas.
[/quote]
Supranti, visa diena stengiuos pabuti su ja, dazniausiai einam i lauka, i miska. Jei blogas oras, per trumpa jos pietu miegeli noriu biski ramiai pabut, galva pailsint, cia pasedet, paskaityt knyga, arbatos isgert, per natra miegeli pasitvarkau kambarius, pietus pagaminu. O nakti man nieks netrukdo susikaupt, ramiai sau atsisedu ir niekieno netrukdoma susitvarkau.Zinau, kad blogai, taciau tris kart savaiteje tik dirbu taip. Jo, tuo metu etrodo ir nepavargus esu, darbinga ganetinai, bet problematiskiausia ryte, kai reik keltis. Gal ir nesikelciau 7 ryto, mazoji megsta pasivartyt pati su savo zaislais valanziuke, bet kad kai pabunda is kart ant puodo ja sodinu, kitaip i kelnes prisysioja. O jei jau pratinu ant puodo, tai negerai ta rezima griaut, paskui turesiu problemu. O po puodo rytini ji atgal i lovyte nebenori. Jau keltis ir zaist smile.gif .
Na, aciu uz palaikymo zodzius, merginos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2009 06 11, 11:07)
O psichologai sako neatsiprasinet vaiku, nors ir neteisingai buvo aprekti, nes tai griauna motinos autoriteta vaiko akyse, kas jam labiau kenkia nei neteisingas aprekimas. 4u.gif

Kokie psichologai taip sako blink.gif netikiu schmoll.gif pati su savo vaiku vaikščiojau pas psichologą, bet visai kitos bėdos buvo. Tai mums kaip tik akcentavo, kad vaikai mokosi iš mūsų. jei mes neparodysim kaip reikia tasiprašyti, tai iš kur tada vaikas išmoks unsure.gif jis ir užaugęs elgsis taip, kad tarkim apšaukiau kažką, nusisukau ir nuėjau, aš nekaltas doh.gif Negalima taip schmoll.gif Paskui tik save kaltinsim kad vaiko neišmokinom atsiprašyti unsure.gif
Atsakyti
labas jaunos mamytes

pyktis ant maziuku buna tik is nuovargio blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=Meškašunis,2009 06 12, 12:26]
.
o gal imanoma kaip nors tuos darbus paorganizuot, kad issimiegotum? miego trukumas prie gero neprives... puikiai pazistamas tas jausmas, as irgi "jaunystej" megdavau naktim pasedeti prie darbeliu - galiausiai ir pati blogai jauties, ir su vaiku nebeistengi buti, ir darbu kokybe nukencia, ir klientai nepatenkinti... sudz tas naktinis darbas.
[/quote]
Supranti, visa diena stengiuos pabuti su ja, dazniausiai einam i lauka, i miska. Jei blogas oras, per trumpa jos pietu miegeli noriu biski ramiai pabut, galva pailsint, cia pasedet, paskaityt knyga, arbatos isgert, per natra miegeli pasitvarkau kambarius, pietus pagaminu. O nakti man nieks netrukdo susikaupt, ramiai sau atsisedu ir niekieno netrukdoma susitvarkau.Zinau, kad blogai, taciau tris kart savaiteje tik dirbu taip. Jo, tuo metu etrodo ir nepavargus esu, darbinga ganetinai, bet problematiskiausia ryte, kai reik keltis. Gal ir nesikelciau 7 ryto, mazoji megsta pasivartyt pati su savo zaislais valanziuke, bet kad kai pabunda is kart ant puodo ja sodinu, kitaip i kelnes prisysioja. O jei jau pratinu ant puodo, tai negerai ta rezima griaut, paskui turesiu problemu. O po puodo rytini ji atgal i lovyte nebenori. Jau keltis ir zaist smile.gif .
Na, aciu uz palaikymo zodzius, merginos smile.gif
[/quote]


Gmz.. Mano galva ant puodo dar per anksti pratint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 06 13, 16:08)
Gmz.. Mano galva ant puodo dar per anksti pratint g.gif

nu, tikrai, ne per anksti schmoll.gif kaip tik pats metas dabar, arba tada tiki nuo 1,5 - 2metuku, tai geriau jau anksciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inetata @ 2009 06 13, 17:04)
nu, tikrai, ne per anksti  schmoll.gif  kaip tik pats metas dabar, arba tada tiki nuo 1,5 - 2metuku, tai geriau jau anksciau  smile.gif


Na taip, mano anyta vis primena, kaip mosa nuo 8 menesiu ant puoduko dare biggrin.gif Is jusu situacijos matyti, kad geriau jau veliau vaika pratintumet, nes dabar tai tik papildomas stresorius.. 4u.gif
Atsakyti
Na, jei ji jau daro i puoda, tai ka man, atgal prie pampu pratint ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 06 13, 17:12)
Na taip, mano anyta vis primena, kaip mosa nuo 8 menesiu ant puoduko dare  biggrin.gif  Is jusu situacijos matyti, kad geriau jau veliau vaika pratintumet, nes dabar tai tik papildomas stresorius.. 4u.gif

nu siaip mes nuo temos nuklydom doh.gif biggrin.gif , bet visai tokio amziaus joks str biggrin.gif esas 4u.gif dabar kaip tik mielai sedasi ir buna ramiai ant puoduko 4u.gif
Atsakyti
Labutis va as ir parasysiu savo nuomone,man atrodo visvien per anksti ta vaikiuka sodinti ant puoduko blink.gif nezinau nuo kada cia geriau jus sodinti ant to puoduko g.gif bet cia pas mane yra draugu ju berniukui jau 3metai o jis ir nemoka ant puodo sedet biggrin.gif as klausiu drauges kodel o ji man sako kad ji vaiko netraumuos ax.gif nezinau pastebejau kad cia UK tos musulmones visai galvos nekvaisina del tu puodu esu maciusi ne karta vaikui gal jau kokie 4 metai o mama vis dar jam pampersus keicia arba sedi vaikas vezime jau kojos zeme tysiasi vaikui gal kokie 6metukai o mama vis dar ji veza lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir tikrai vaikai tie sveiki ...na tai paklausi kodel ogi sako todel kad jis dar mazas ir greit pavarksta blink.gif kai tokiu metu musu vaikai i mokyklas po kelis kilometrus zygiuoja mirksiukas.gif va tau ir puodas jei mama iki kol jis i mokykla pradeda eit vis dar jam sauskelnes keicia lotuliukas.gif
as zinoma tik uz kad kuo anksciau tuo geriau sedeti ant to poduko bet savo mazyli sakiau mokynsiu truputi veliau ax.gif nes dukryte jau gal 7men.pamenu seedejo ant puoduko mirksiukas.gif
aisku cia tik mano nuomone vacation4.gif
Atsakyti
As irgi is tu, kurios vakare, kai vaikas uzmiega nakciai, labiau atsipalaiduoja. Gerai pasake, kad pyktis del nuovargio. tai gal nepervarkim, ka? vienu metu ir as buvau taip nusikalus, kad ziauriai viduje pykau ant mazosios. Nuolat muistesi valgant. tuomet tiesiog palikdavau ja viena lovyteje ir nueidavau rata po kambarius apeit biggrin.gif o paskui spjoviau i visus namu ruosos darbus ir atsidaviau motinystei biggrin.gif Juk nebutina namus susitvarkyt per pusvalandi. as neskubant daiktus susidelioju i vietas, paskui indus issiplaunu. jei vaikas neramus tadien, tai ir nesistengiu sudetingu darbu atlikt. o jei neiseina kokio skanesnio patiekalo pietums padaryt, tai isverdu makaronus ir desreliu. Kai vyras buna namuose, tada ir susitvarkau normaliai. Juk ne del namu gyvenam. Vyrui dzin, kad namai blizga, jei po to prie zmonos negali, net prisiliest, nes ji yra pavargusi ir suirzusi.
As dziaugiuosi motinyste ir kaifuoju nuo to smile.gif o kai darbas tau teikia malonuma, tai ir darbu nepavadinsi, nes atlieki su malonumu smile.gif As geriau mazaja pakutensiu, nei eisiu su skuduru per kambarius. Dukles ne vilkas i miska ne pabegs biggrin.gif o vat vaika apkabinti ar nuraminti reikia laiku.
Kad ryte ilgiau pamiegociau, as ja guldau pas save, pamaitinu ir mes kartu miegam smile.gif arba as viena miegu, o ji pati su savim sneka smile.gif
QUOTE(Jura_j @ 2009 06 13, 16:08)
Gmz.. Mano galva ant puodo dar per anksti pratint g.gif

Man atrodo cia kiekvieno asmeninis reikalas.
Atsakyti
QUOTE(♥Širdelė♥ @ 2009 06 13, 14:40)
Kokie psichologai taip sako  blink.gif netikiu 

Tai as cia zurnale apie vaikus skaiciau. unsure.gif

QUOTE(inetata @ 2009 06 13, 17:04)
nu, tikrai, ne per anksti  schmoll.gif  kaip tik pats metas dabar, arba tada tiki nuo 1,5 - 2metuku, tai geriau jau anksciau  smile.gif

Cia jau nuo vaiko priklauso sugebejimu ir nuo mamos sprendimo 4u.gif

QUOTE(Shatura @ 2009 06 14, 12:31)
As irgi is tu, kurios vakare, kai vaikas uzmiega nakciai, labiau atsipalaiduoja. Gerai pasake, kad pyktis del nuovargio. tai gal nepervarkim, ka? vienu metu ir as buvau taip nusikalus, kad ziauriai viduje pykau ant mazosios. Nuolat muistesi valgant. tuomet tiesiog palikdavau ja viena lovyteje ir nueidavau rata po kambarius apeit biggrin.gif o paskui spjoviau i visus namu ruosos darbus ir atsidaviau motinystei biggrin.gif Juk nebutina namus susitvarkyt per pusvalandi. as neskubant daiktus susidelioju i vietas, paskui indus issiplaunu. jei vaikas neramus tadien, tai ir nesistengiu sudetingu darbu atlikt. o jei neiseina kokio skanesnio patiekalo pietums padaryt, tai isverdu makaronus ir desreliu. Kai vyras buna namuose, tada ir susitvarkau normaliai. Juk ne del namu gyvenam. Vyrui dzin, kad namai blizga, jei po to prie zmonos negali, net prisiliest, nes ji yra pavargusi ir suirzusi.
As dziaugiuosi motinyste ir kaifuoju nuo to smile.gif o kai darbas tau teikia malonuma, tai ir darbu nepavadinsi, nes atlieki su malonumu smile.gif As geriau mazaja pakutensiu, nei eisiu su skuduru per kambarius. Dukles ne vilkas i miska ne pabegs biggrin.gif o vat vaika apkabinti ar nuraminti reikia laiku.
Kad ryte ilgiau pamiegociau, as ja guldau pas save, pamaitinu ir mes kartu miegam smile.gif arba as viena miegu, o ji pati su savim sneka smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif cia mano gyvenimo buda po antrojo gimimo aprasei thumbup.gif Ir esu laiminga su laimingais vaikais. Ir didzki per savaite (4m) po diena ar dvi namuose palaikau, kazkaip isvargsta jis darze. O namuose kaifuoja, brli pamyluoja, aplink mama pasisuka, savo zaislus perziuri. Kai i mokykla eis, nebegales taip, o dabar, kol jam poreikis yra, kol as namuose, tai ir dziaugiames vieni kitu.
Atsakyti