Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

Viliuteee nereali ir tokia romantiska suknia wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
delfinyte kaip jau sakiau skaniai grazu,dailu ir kruopstu wub.gif thumbup.gif spalvyte tikrai niam wub.gif
o cia mano skraiste-skara ax.gif
user posted image
Atsakyti
Labai graži ir didelė.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 02 05, 14:30)
Labai graži ir didelė.

aciu 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee labai grazi suknute thumbup.gif wub.gif Si kart tokia sviesi ne juoda mirksiukas.gif

Delfinyte super darbeliai ,o spalvyte niam niam........ wub.gif

Sketisss oho kokia didele ir daili skraiste thumbup.gif O koks jos dydis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2009 02 05, 16:45)
Viliuteee labai grazi suknute  thumbup.gif  wub.gif  Si kart tokia sviesi ne juoda  mirksiukas.gif 

Delfinyte super darbeliai ,o spalvyte niam niam........  wub.gif

Sketisss  oho kokia didele ir daili skraiste  thumbup.gif  O koks jos dydis  ax.gif

aciu 4u.gif o dydis tiksliai nepasakysiu,nes nematavau,bet manyciau virsus 2metrai su puse gal,o i apacia 1m 70cm g.gif na zodziu didoka rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
noriu patarimo - ar reikia jau numegzta ruba is mocheros isskalbti? g.gif
pirma kart is mocheros mezgu ... ax.gif

aciu 4u.gif

o darbeliai jusu visu labai grazus , tiesiog suzaveta...
Atsakyti
Man viena siūlų pardavėja patarė pamirkyti minkštiklyje ir įdėti į šaldiklį kelioms valandoms, kad moherą nesipūkuotų. pabandžiau ir visai nieko- gražiai raštas " sugula" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 02 07, 08:30)
Man viena siūlų pardavėja patarė pamirkyti minkštiklyje ir įdėti į šaldiklį kelioms valandoms, kad moherą nesipūkuotų. pabandžiau ir visai nieko- gražiai raštas " sugula" ax.gif


ar as teisingai supratau - jau numegzta daigta reikai minktiklyje palaikyti, isdziovinti ir tada i saldikli g.gif ???

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 02 07, 10:27)
ar as teisingai supratau - jau numegzta daigta reikai minktiklyje palaikyti, isdziovinti ir tada i saldikli  g.gif  ???

Tai gal išskalauti su minkštikliu, bet ne minkštiklyje... g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edinka: 07 vasario 2009 - 10:09
QUOTE(Shura @ 2009 02 07, 10:27)
ar as teisingai supratau - jau numegzta daigta reikai minktiklyje palaikyti, isdziovinti ir tada i saldikli  g.gif  ???

4u.gif


Nereikia džiovinti nono.gif , truputį nuspausti vandenį. Aš gražiai sulankstau, dedu į maišiuką ir nakčiai į kamerą doh.gif . Dėjau bet kaip, tai teko ilgai laukti, kol atitirpo blush2.gif tai dabar lankstau, greičiau eina išlankstyti, išdžiovinti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 02 07, 11:09)
Nereikia džiovinti nono.gif , truputį nuspausti vandenį. Aš gražiai sulankstau, dedu į maišiuką ir nakčiai į kamerą doh.gif . Dėjau bet kaip, tai teko ilgai laukti, kol atitirpo blush2.gif tai dabar lankstau, greičiau eina išlankstyti, išdžiovinti. thumbup.gif


ogo, kaip idomiai ax.gif
reiks pabadyt, aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
Zinau ,kad pedkelnes naujas deda pasalti i saldikli,tipo ne taip greit plysta lotuliukas.gif O pasirodo ir megztinius taip pat g.gif lotuliukas.gif Pabandysiu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti