Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

O jau suknutės grožis nerealus thumbup.gif . Gal irgi 100adieniui g.gif
Atsakyti
QUOTE(katininke @ 2009 01 30, 17:33)
Mezgu šalį, ačiū visoms už patarimus  4u.gif
Paaiškinkit man tundrai, kaip šią apdailą vašeliu išmegzti. Nieko nesuprantu tuose ženkluose (tik vašelio schemutę papasakokit, su virbalais viskas aišku).

Kai numegsiu, būtinai pasirodysiu. Ir naujų idejų kilo (sukryžminus Victoria Secret modelius ir mano galimybes), tai nagai nerealiai niežti  bigsmile.gif


Ne tik "tundra", bet ir užuomarša, pamiršau paveikslėlį įdėti lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
mano paskutiniai moheriukai, apsiskaiciavau pirkdama siulus, tai gavos du darbeliai:))))

user posted image

user posted image
Atsakyti
Paskutiniu dvieju mamyciu darbeliai nerealus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Saunuoles wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 31 sausio 2009 - 18:42
Sveikutės smile.gif . Darbelių grožis pasaka wub.gif wub.gif wub.gif , o gal galit man paskyti kokio numerio virbalais mezgat, kad nesigautu labai suspausta,ir nebūtų labai skylėta. Iš anksto ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Boružytė @ 2009 02 02, 22:35)
Sveikutės  smile.gif . Darbelių grožis pasaka  wub.gif  wub.gif  wub.gif , o gal galit man paskyti kokio numerio virbalais mezgat, kad nesigautu labai suspausta,ir nebūtų labai skylėta. Iš anksto ačiū.


salis megztas su 10nr virbalais, o megztukas su 5 o gal 6 nr, bet abieju mezginiu tie patys siulai, taip, kad viskas priklauso nuo to ka mezgi:) pasibandyk, su ivairiais virbalais ir pamatysi geriausia varianta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrida+2 @ 2008 11 03, 13:34)
user posted image
mano šalio fragmentas
user posted image

Papildyta:
user posted image
šitą šalį nunėriau mamai. Bus kalėdinė dovana biggrin.gif



Sveikos,

Gal galetu kas nors paaiskinti, ar schemute atsiusti kaip megzti paskutinio salio (balto) apacia numegzta, tokiom gelytem, niekur nerandu kaip megzti. Buciau dekinga uz pagalba smile.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2009 01 31, 00:10]
:

jau koks grozis wub.gif
Ir as noreciau tokia nusimegzt, bet man kantrybes truksta tokiem dideliem darbeliam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 01 31, 00:10)



GRAZU!!!! thumbup.gif clap_1.gif miai dirzelis sugalvotas.
O koks rastelis?
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2009 01 31, 00:10]
:

Labai gražu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 11 11, 15:35)
o cia mano salikelis ax.gif
user posted image



Gal galit šito raštelio rašto schemutę idėti? Bučiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
VILIUTEE griuk negyvas!!! ai...ir griunu user posted image
Atsakyti