Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(Betti @ 2008 11 28, 11:27)
Merginos, reikia patarimo. Gal kuri bandet megzti sali is moheros ne kiaurarasciu? Kazin kaip gaunasi?

Žiūrint iš kokių siūlų ir kaip megsi, man tai gražus šitas, nors megztas lygiu raštu
http://radikal.ru/F/...1728c6.jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulė: 29 lapkričio 2008 - 09:06
Zuviukas:) labai labai grazus salis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 11 27, 10:21)
Kokio cia storio virbalai? - http://picasaweb.goo...188448169079266
akiu as dejau 62, o cia 30 gal net nera, o plotis panasiai kaip mano gaunasi....
nieko nebesuprantu....

Mezgiau 5.5 nr,labai laisvai,tempiant akis,bet siūlas ne kid mochera,todėl taip atrodo smile.gif Dėkui ,kad patiko ir kad saugojatės nuotrauką 4u.gif O raštą aš kėliau čia,bet kogero niekas nekreipė dėmesio smile.gif

Neseniai mezgiau šalį tokiu raštu (tik be papildomo siūlo),uždėjau 120 akių,siūlai kid mochera,virbalai 3,5 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 29 lapkričio 2008 - 16:54
Ir as sali uzbaigiau!!!

Teko jam siulus medzioti, nesgi pernai buvau papirkus tik viena gija gal is momentinio taupumo (todel vienoj pusej daugiau baltumo, bet man taip net idomiau) biggrin.gif

user posted image

Sudety - 60 pr. moheris
Atsakyti
Labai gražus spalvų derinys. Ir kruopštus darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 30, 08:16)
Ir as sali uzbaigiau!!!

Teko jam siulus medzioti, nesgi pernai buvau papirkus tik viena gija gal is momentinio taupumo (todel vienoj pusej daugiau baltumo, bet man taip net idomiau) biggrin.gif

Sudety - 60 pr. moheris

labai dailutis salis wub.gif drinks_cheers.gif gal papasakotum kaip ten rasciuka taip idomiai sudeliojai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 30, 12:16)
Ir as sali uzbaigiau!!!

Teko jam siulus medzioti, nesgi pernai buvau papirkus tik viena gija gal is momentinio taupumo (todel vienoj pusej daugiau baltumo, bet man taip net idomiau) biggrin.gif

user posted image

Sudety - 60 pr. moheris


4u.gif dailutis,ir spalvu derinis skoningas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aciu visoms uz grazius zodzius biggrin.gif


QUOTE(sketisss @ 2008 11 30, 12:12)
labai dailutis salis wub.gif  drinks_cheers.gif gal papasakotum kaip ten rasciuka taip idomiai sudeliojai bigsmile.gif

O rastas paprastas, tik pakreivintas biggrin.gif Visos "museles" ismegztos nepilnomis eilemis (kai reikiamoj vietoj, bet nemegzdama iki krasto, apsisuki). Idedu mezgimo pradzios foto:

user posted image

Atsakyti
gadget3 labai dailutis šalis wub.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjos smile.gif pasirodau ir aš su savo moheriniu šaliu ax.gif kažkaip buvau supykus ant moherio, atseit "kanda", bet šalis gavos minkštutis švelnutis lengvutis thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2008 11 30, 13:53)
Sveikos mezgėjos smile.gif pasirodau ir aš su savo moheriniu šaliu  ax.gif  kažkaip buvau supykus ant moherio, atseit "kanda", bet šalis gavos minkštutis švelnutis lengvutis  thumbup.gif 

user posted image

Labai dailus salis 4u.gif gal rastas nesudetingas ir pasidalintum blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 11 30, 11:16)
Ir as sali uzbaigiau!!!


QUOTE(beladona @ 2008 11 30, 13:53)

Labai labai dailuciai jusu saliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti