Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

labutis
senokai seku jūsų temelę ir semiuosi idėju,keliom jau pasinaudojau 4u.gif
parodau savo kūrinius
user posted image
user posted image
Atsakyti
Skorpione tai va kuom užsiėmusi,labai šaunūs megztukai wub.gif ,šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 11 27, 17:33)
Skorpione tai va kuom užsiėmusi,labai šaunūs megztukai wub.gif ,šaunuolė 4u.gif

ir dar kaip užsiėmusi mirksiukas.gif vieną po kito mezgu doh.gif ,dabar du iškart mezgu lotuliukas.gif,vienam siūlai baigėsi,tai puoliau kitą megzti kol siūlų nusipirksiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpionė: 27 lapkričio 2008 - 17:48
na as kol kas irgi jusu temoje pasidairau, man labai grazus visu darbeliai is moheros wub.gif kol kas dar tik paprastus megztinukus bandau ismokti megzti, bet veliau planuoju pavasariui ivaldyti koki moheriuka, tai butinai uzsuksiu cia pagalbos blush2.gif
bet ko gero is pradziu dar ir kiaurarasti koki reikia ismokti biggrin.gif nes kol kas tik lygus rastas ir pynes pas mane "racione" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpionė @ 2008 11 27, 17:05)
labutis
senokai seku jūsų temelę ir semiuosi idėju,keliom jau pasinaudojau 4u.gif
parodau savo kūrinius


Dailūs kūrinėliai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif Ziurinejau, ziurinejau ilgai pas Jus, galima sakyti, uzkretet mezgimu. Rodau savo viena is darbeliu. Siulai Kid Seta.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(skorpionė @ 2008 11 27, 17:05)
labutis
senokai seku jūsų temelę ir semiuosi idėju,keliom jau pasinaudojau 4u.gif
parodau savo kūrinius

oj kokie grazuciai lengvuciai
4u.gif
labai labai wub.gif


QUOTE(krize @ 2008 11 28, 08:30)
Sveikos mergaites  4u.gif  Ziurinejau, ziurinejau ilgai pas Jus, galima sakyti, uzkretet mezgimu.


kaip faina kai kazkas uzsikrecia sia liga
labai dailus salis 4u.gif
Atsakyti
Merginos, reikia patarimo. Gal kuri bandet megzti sali is moheros ne kiaurarasciu? Kazin kaip gaunasi?
Atsakyti
na ka darbstuoles mirksiukas.gif as sukurpiau dar viena kurineli. Manau mamai turetu visai buti smagu gauti is dukros tokia dovana blush2.gif
user posted image
ir is arciau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 28, 11:49)
na ka darbstuoles mirksiukas.gif  as sukurpiau dar viena kurineli. Manau mamai turetu visai buti smagu gauti is dukros tokia dovana blush2.gif
user posted image
ir is arciau
user posted image

labai gera ir grazi mintis imegzti ta siuliuka,atrodo tai thumbup.gif
Atsakyti
Zuviukas:), labai labai puošnus šalikas, superinė dovana iš dukros bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 11 28, 10:49)
na ka darbstuoles mirksiukas.gif  as sukurpiau dar viena kurineli. Manau mamai turetu visai buti smagu gauti is dukros tokia dovana blush2.gif


labai grazu wub.gif

tik paiskinkit man tundrai kokioj ir kas kelinta eile greikia ta siuliuka imegzti blush2.gif bandziau ale man neisejo, nesamone buvo gavosi kaskokia doh.gif
Atsakyti