Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(kryyste @ 2008 11 21, 21:00)
oho koks gražus  wub.gif ir spalvytė labai liuksiška  thumbup.gif o koks čia raštelis?

aš atsakysiu jei nesupyksit, raštas tradicinis 'muselių", labai daug kartų ankstesnėj temoj minėtas ir yra į temą mezgimo raštai įdėtas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2008 11 21, 20:00)
oho koks gražus  wub.gif ir spalvytė labai liuksiška  thumbup.gif o koks čia raštelis?

Ačiū 4u.gif taip, raštas muselių, 5 sumezgamos į vieną ir išmezgamos vėl 5 iškart mirksiukas.gif (konkrečiai kaip mezgiau parašiau skraisčių temoj 4u.gif )

QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 11 21, 22:26)
aš atsakysiu jei nesupyksit, raštas tradicinis 'muselių", labai daug kartų ankstesnėj temoj minėtas ir yra į temą mezgimo raštai įdėtas  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O, ačiū eisiu pasieškot, kai baigsiu užtiesalą nerti, tai reiks bandyti šalį nusinarplioti notworthy.gif
Atsakyti
Noreciau jusu pasiteirauti: Kaip reikia plauti mocherini ruba? Ar yra kazkokiu specialiu prieziuros taisykliu? Esu girdejusi,kad mochera geriausia plauti su ukiniu muilu ar palaikyti saldiklyje.Dar kazkas yra mineje,kad reikia perskalauti su indu plovikliu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 11 22, 21:09)
Noreciau jusu pasiteirauti: Kaip reikia plauti mocherini ruba? Ar yra kazkokiu specialiu prieziuros taisykliu? Esu girdejusi,kad mochera geriausia plauti su ukiniu muilu ar palaikyti saldiklyje.Dar kazkas yra mineje,kad reikia perskalauti su indu plovikliu....  g.gif

Ne ne, tik ne ukiniu muilu fear.gif . Nebent noretum veltini suvelti lotuliukas.gif
As asmeniskai skalbiu paprastu sampunu, paciu pigiausiu mirksiukas.gif , rankom aisku. Svarbiausia - skalbti ir skalauti tos pacios temperaturos vandeny, na ir negrezti, tik pagniauzyt, o paskui vyniot i ranksluosti, ir patiesus dziovinti
As po sampuno nepilu jokiu minkstikliu, o indu plovikliu skalaut tai tikrai nesamone, nes mohera - naturalus pluostas, tai indu ploviklis jai kenkia kaip ir rankoms.
I saldikli kisa ta mohera, kuri labai seriasi, bet niekad nebandziau, tai nezinau ar padeda. Nors manau, kad nuo serimosi nepadetu ir pramoninis refrizeratorius, nes gera mohera nesiseria, o ta kur seriasi, ta blogai suverpta ir saltis cia kazi ar pades.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 22 lapkričio 2008 - 20:37
QUOTE(Nite @ 2008 11 22, 21:32)
Ne ne, tik ne ukiniu muilu  fear.gif  . Nebent noretum veltini suvelti lotuliukas.gif
As asmeniskai skalbiu paprastu sampunu, paciu pigiausiu mirksiukas.gif , rankom aisku. Svarbiausia - skalbti ir skalauti tos pacios temperaturos vandeny, na ir negrezti, tik pagniauzyt, o paskui vyniot i ranksluosti, ir patiesus dziovinti
As po sampuno nepilu jokiu minkstikliu, o indu plovikliu skalaut tai tikrai nesamone, nes mohera - naturalus pluostas, tai indu ploviklis jai kenkia kaip ir rankoms.
I saldikli kisa ta mohera, kuri labai seriasi, bet niekad nebandziau, tai nezinau ar padeda. Nors manau, kad nuo serimosi nepadetu ir pramoninis refrizeratorius, nes gera mohera nesiseria, o ta kur seriasi, ta blogai suverpta ir saltis cia kazi ar pades.


Dekui, Nite, uz atsakyma. clap.gif Baigineju jau savo skraiste, tai reiks ja siandien plauti. Kaip gerai,kad paklausiau, o tai buciau pridirbusi... doh.gif
Atsakyti
Aš tai žinau, kad kašmyrinius megztukus deda į šaldiklį, tam, kad kandžių neįsiveistų.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2008 11 23, 17:57)
Aš tai žinau, kad kašmyrinius megztukus deda į šaldiklį, tam, kad kandžių neįsiveistų.


O tai kiek ten juos laiko g.gif Prieš plovimą ar tarp nešiojimų juos ten laiko blush2.gif Niekad nesu girdėjusi schmoll.gif

Merginos, jūsų mezginiai nuostabūs wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai skalbiu su tokis skysta lietuviška priemone ,,Berželis". Tik rankomis. g.gif
Atsakyti
o jus kuri nors salius numezgusios ar lyginant,pavyzdziu jei apsineria kaip isgaunat formas,ar tik skalbiat ir tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2008 11 23, 22:33)
o jus kuri nors salius numezgusios ar lyginant,pavyzdziu jei apsineria kaip isgaunat formas,ar tik skalbiat ir tiek g.gif

Aš tai nelyginu rolleyes.gif išskalbiu ir į rankšluostį susukus padžiovinu, tada galima tuos apnertus kampelius pamodeliuot taip, kaip norisi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mexxica: 23 lapkričio 2008 - 22:43
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 11 22, 21:09)
Noreciau jusu pasiteirauti: Kaip reikia plauti mocherini ruba? Ar yra kazkokiu specialiu prieziuros taisykliu? Esu girdejusi,kad mochera geriausia plauti su ukiniu muilu ar palaikyti saldiklyje.Dar kazkas yra mineje,kad reikia perskalauti su indu plovikliu....  g.gif

Skalbiu visus mocheriukus, kaip kad plauciau savo plaukus sampunas+ kondicionierius, po to praskalauju svariu vandeniu. Specialiai nusipirkau ne tokiu brangiu priemoniu thumbup.gif
Atsakyti