Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

QUOTE(Digniuke @ 2009 05 07, 14:59)
Rekomenduoju du vyrukus, tiek siuntinių vežimui, tiek žmonių Anglija (Londonas ir jei netoli nuo jo) - Lietuva. Jei žmonės nori važiuoti, tai paima iš bet kokios vietos, o jei siutinį siųsti, tai susiderina. Vyrukai iš Kauno, bet nebėda ir į kitą miestą nuvažiuoti. Be to, labai patikimi, įsitikinau ne kartą... Ir autobusiukas labai jaukus jų, švarut švarutėlis 4u.gif  Ir kas nustebino, kad kaina labai padori, sakyčiau net pigiai jie ir veža ir siuntinius nugabena. Tiesa, ne tik siuntinius, bet ir baldus, motociklus ir tt... Tad jei ką sudomins, kreipkitės wink.gif jų numeriukai:+370 648 14369 / +44 7756907240 / +44 7743399909        
dar ir tinklapiuką jie savo turi : www.tesco.lt  thumbup.gif

P.s sekmadienį vakare važiuos iš Londono į Lietuvą, tad jei kam ką reikia parsiųst ar parvešt, kreipkitės!

skambinausi jiems is kalbejimo atrodo be problemu ir atvaziuoja paimti i kita londono gala ir nuves i Kauna (kiti vezejai nelabai sutinka del vienos tasikes vaziuoti i kita gala arba Kaune reik pasiimti patiems) g.gif kiek mokat uz tases nuvezima ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nickee: 08 gegužės 2009 - 09:14
na už tašytę tai apie 20 svariukų būdavo, nežinau kokios dabar kainytės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digniuke: 08 gegužės 2009 - 16:50
QUOTE(Pieva* @ 2009 05 08, 09:11)
Aš per šiuos vyrukus siunčiuosi vežimaitį savo mažuliukui ir autokėdutę. Jie pasiūlė mažiausią kainą ir iš bendravimo, bent jau kolkas, patys normaliausi. Pažadėjo jau antradienį būti Kaune. Vakar sms'u informavo, kad abi dėžės paimtos.
Labai dėl to džiaugiuosi, nes praeitą savaitę tariausi su tokiu vyriškiu (radau jo skelbimą anglija.com), tai jis mane apgavo blink.gif Iš pradžių viskas gerai, ir draugams, iš kurių reikia siuntinį paimti paskambino, o paskui dingo ir dingo. Paskambinu jam pirmadienį klausti, tai kas gi atsitiko, o jis sako: aš jau Kaune, jūs man neatsiuntėte kontaktų ir t.t. gun_bandana.gif
Būtinai parašysiu, kai jau turėsiu pas save vežimuką ir kėdutę bigsmile.gif

as ir issiunciau tase, laukiam antradienio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Digniuke @ 2009 05 08, 17:46)
na už tašytę tai apie 20 svariukų būdavo, nežinau kokios dabar kainytės smile.gif

Kur as siunciau,tai pigiau - uz 50lt siunciau mirksiukas.gif Treciadieni vel siusiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 05 10, 21:27)
Kur as siunciau,tai pigiau - uz 50lt siunciau mirksiukas.gif Treciadieni vel siusiu ax.gif


Labai priklauso nuo tašės dydžio ir svorio smile.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digniuke: 11 gegužės 2009 - 19:10
QUOTE(nickee @ 2009 05 10, 00:43)
as ir issiunciau tase, laukiam antradienio  smile.gif

jau gavo atrodo viskas tvarkoje thumbup.gif
Atsakyti
Aš šiandien vakare važiuoju savo vežimo wub.gif atsiimti, nes paliko pas tetą. Vienas iš šitų vežėjų skambino ir baisiai atsiprašinėjo, kad neturėjo grąžos 2 Lt lotuliukas.gif O man tie du litai - dzin bigsmile.gif juk šitie vaikinai atrodo, ir atsakingi, ir labai gražiai bendrauja. Jei būčiau pati mokėjusi, o ne per tetą, tai būčiau jiems ne 2 Lt, o kokių 10 Lt davusi ant arbatos rolleyes.gif Tiesa, jie ir patys pigiausi iš visų, kuriems skambinau, o apskambinau gal 15 firmų. Žodžiu, vakare galėsiu pabandyti įkelti foto, kokio dydžio tos dėžės.
Atsakyti
QUOTE(Digniuke @ 2009 05 11, 20:10)
Labai priklauso nuo tašės dydžio ir svorio smile.gif  cool.gif

Tai jo,suprantu sita,nes pamate tase,pakele ir tada pasake kaina mirksiukas.gif

Man idomu dabar vienas dalykas - uz kiek mazdaug UK galima nusipirkti lovyte? g.gif galvoju ar apsimoka vezti is namu savo ar pirkti ten nauja? g.gif Sestadieni kai siusiu siuntinuka,paklausiu kiek kainuotu nusiusti lovyte,bet idomu ir kiek apskritai jos ten kainuoja - MB sake kad mate pigiausia uz 200sv,bet nezinia kokioj jis parduotuvej buvo ir ar tikrai cia pigiausia? g.gif
Atsakyti
Į Londoną lovytė? kokio maždaug dydžio, paklausčiau apie kainą, kiek maždaug būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Digniuke @ 2009 05 12, 17:41)
Į Londoną lovytė? kokio maždaug dydžio, paklausčiau apie kainą, kiek maždaug būtų smile.gif

Na tai standartines visos gi lovytes - ilgis 120,plocio nezinau,bet mazdaug 80cm,gal maziau truputi ax.gif Na ji isardyta ir supakuota manau kad nelabai didele gaunasi g.gif Svarbiausia tikriausiai ilgis g.gif
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2009 02 22, 19:11)
07988159592

Sitas vyrukas ima uz tases dydi. Veza i Kauna, gal ir kitur stoja, nezinau. Patikimas, as per ji i LT siuntas perduodu. Ir mano masina i LT jis parvare.

Idaviau siandie dvi mazas tases siam vyriskui. Labai malonus pasirode thumbup.gif Dabar lauksiu kol pristatys jas i kauna ax.gif
Atsakyti
Sveikos, buvau žadėjusi, kad įkelsiu nuotraukas, kokias dėžes tesco.lt man atvežė už 80 Lt bigsmile.gif
user posted image

Kaip matote, tikrai rimtos dėžės, o kaina, sakyčiau juokinga. Tuo labiau, kad vaikinai baisiai maloniai bendravo, siuntinį paėmė iš siuntėjo namų, atvežė adresatui į namus ir dar užnešė į 4 aukštą. Aš jiems esu be galo dėkinga 4u.gif
Tiesa, aš bandravau su Tomu, 8 698 55225
Atsakyti