Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

skrisiu i Brandona. tiksliau skrisiu is Kauno i Londona, o is ten kazkaip iki brandono.
mikriukai irgi tik is kauno vaziuoja, tai teks daiktus vezti iki kauno turbut. kai suzinosiu-parasysiu
Atsakyti
Man atrodo, kad tie patys is Catford'o (kur pradzioje temos tel idetas) paima. Tikrai geri vyrai! Pasiskambink! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2009 04 22, 17:05)
Man atrodo, kad tie patys is Catford'o (kur pradzioje temos tel idetas)  paima. Tikrai geri vyrai! Pasiskambink! thumbup.gif


Jie renka is Kauno, Klaipedos, Vilniaus ir Siauliu. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,norejau pasiteirauti gal zinote kas galetu atvesti siuntini ir Lietuva is UK miestelio Bedfordo?Ieskau jau labai ilgai ir nieks man jo nepaima gal jus zinot ka ir galetumet man pasiulyti? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilikaa @ 2009 04 25, 07:06)
Sveikos,norejau pasiteirauti gal zinote kas galetu atvesti siuntini ir Lietuva is UK miestelio Bedfordo?Ieskau jau labai ilgai ir nieks man jo nepaima gal jus zinot ka ir galetumet man pasiulyti? ax.gif  4u.gif


Mano pazystami siuncia tases is Bedfordo sitais nr:
+447900011152 UK
+37067756998 LT
+37060310038 LT
Atsakyti
QUOTE(ametistas @ 2009 04 18, 18:41)
4u.gif .Gal kas zinote patikima zmogu kuris paimtu tase is Alytaus ir pristatytu i Londona?

Siandien idaviau vyrukams is Alytaus tase i Londona, atrodo patikimi ir rimti smile.gif Aisku dar negarantuoju 100%,bet bus matyt rytoj,ar siuntinys nukeliaus sveikas pas MB smile.gif Idave ir vizitiniu daugiau, tai uzrasysiu tel. LT861277460 UK+447804611086 4u.gif Siaip manau labai pigiai ima uz vezima (50lt sumokejau uz kelionine tase), pristato daugiausia Rytu Londone, bet galima susitarti ir kitur, nes maniskis gyvena Lewishame, tai jie ten ir paliks tase (Lietuviskoje parduotuveje) smile.gif
Manau jie daugiausiai is Dzukijos veza siuntas ir zmones, nes ant vizintiniu parasyta Alytus-Londonas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renateled @ 2009 05 02, 11:55)
Siandien idaviau vyrukams is Alytaus tase i Londona, atrodo patikimi ir rimti smile.gif Aisku dar negarantuoju 100%,bet bus matyt rytoj,ar siuntinys nukeliaus sveikas pas MB smile.gif Idave ir vizitiniu daugiau, tai uzrasysiu tel. LT861277460 UK+447804611086 4u.gif Siaip manau labai pigiai ima uz vezima (50lt sumokejau uz kelionine tase), pristato daugiausia Rytu Londone, bet galima susitarti ir kitur, nes maniskis gyvena Lewishame, tai jie ten ir paliks tase (Lietuviskoje parduotuveje) smile.gif
Manau jie daugiausiai is Dzukijos veza siuntas ir zmones, nes ant vizintiniu parasyta Alytus-Londonas 4u.gif

Na snd jau gavo vyras siuntini,tad tikrai rekomenduoju - su siuntiniu viskas tvarkoj thumbup.gif
Atsakyti
Rekomenduoju du vyrukus, tiek siuntinių vežimui, tiek žmonių Anglija (Londonas ir jei netoli nuo jo) - Lietuva. Jei žmonės nori važiuoti, tai paima iš bet kokios vietos, o jei siutinį siųsti, tai susiderina. Vyrukai iš Kauno, bet nebėda ir į kitą miestą nuvažiuoti. Be to, labai patikimi, įsitikinau ne kartą... Ir autobusiukas labai jaukus jų, švarut švarutėlis 4u.gif Ir kas nustebino, kad kaina labai padori, sakyčiau net pigiai jie ir veža ir siuntinius nugabena. Tiesa, ne tik siuntinius, bet ir baldus, motociklus ir tt... Tad jei ką sudomins, kreipkitės wink.gif jų numeriukai:+370 648 14369 / +44 7756907240 / +44 7743399909
dar ir tinklapiuką jie savo turi : www.tesco.lt thumbup.gif

P.s sekmadienį vakare važiuos iš Londono į Lietuvą, tad jei kam ką reikia parsiųst ar parvešt, kreipkitės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digniuke: 07 gegužės 2009 - 14:02
QUOTE(Digniuke @ 2009 05 07, 14:59)
Rekomenduoju du vyrukus, tiek siuntinių vežimui, tiek žmonių Anglija (Londonas ir jei netoli nuo jo) - Lietuva. Jei žmonės nori važiuoti, tai paima iš bet kokios vietos, o jei siutinį siųsti, tai susiderina. Vyrukai iš Kauno, bet nebėda ir į kitą miestą nuvažiuoti. Be to, labai patikimi, įsitikinau ne kartą... Ir autobusiukas labai jaukus jų, švarut švarutėlis 4u.gif  Ir kas nustebino, kad kaina labai padori, sakyčiau net pigiai jie ir veža ir siuntinius nugabena. Tiesa, ne tik siuntinius, bet ir baldus, motociklus ir tt... Tad jei ką sudomins, kreipkitės wink.gif jų numeriukai:+370 648 14369 / +44 7756907240 / +44 7743399909       
dar ir tinklapiuką jie savo turi : www.tesco.lt  thumbup.gif

P.s sekmadienį vakare važiuos iš Londono į Lietuvą, tad jei kam ką reikia parsiųst ar parvešt, kreipkitės!


Tesco.lt tai atidaro tuscia puslapi su uzrasu visit Kaunas. O kai ta visitKaunas puslapi atidarai, tai tiesiog info apie Kauno miesta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 05 07, 18:13)
Tesco.lt tai atidaro tuscia puslapi su uzrasu visit Kaunas. O kai ta visitKaunas puslapi atidarai, tai tiesiog info apie Kauno miesta  g.gif

Nes tie vyrukai tą puslapį ir kuria. Greitu laiku ir bus jų reklama ten wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Digniuke @ 2009 05 07, 19:24)
Nes tie vyrukai tą puslapį ir kuria. Greitu laiku ir bus jų reklama ten wink.gif


Viskas aisku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Digniuke @ 2009 05 07, 14:59)
Rekomenduoju du vyrukus, tiek siuntinių vežimui, tiek žmonių Anglija (Londonas ir jei netoli nuo jo) - Lietuva. Jei žmonės nori važiuoti, tai paima iš bet kokios vietos, o jei siutinį siųsti, tai susiderina. Vyrukai iš Kauno, bet nebėda ir į kitą miestą nuvažiuoti. Be to, labai patikimi, įsitikinau ne kartą... Ir autobusiukas labai jaukus jų, švarut švarutėlis 4u.gif  Ir kas nustebino, kad kaina labai padori, sakyčiau net pigiai jie ir veža ir siuntinius nugabena. Tiesa, ne tik siuntinius, bet ir baldus, motociklus ir tt... Tad jei ką sudomins, kreipkitės wink.gif jų numeriukai:+370 648 14369 / +44 7756907240 / +44 7743399909       
dar ir tinklapiuką jie savo turi : www.tesco.lt  thumbup.gif

P.s sekmadienį vakare važiuos iš Londono į Lietuvą, tad jei kam ką reikia parsiųst ar parvešt, kreipkitės!

Aš per šiuos vyrukus siunčiuosi vežimaitį savo mažuliukui ir autokėdutę. Jie pasiūlė mažiausią kainą ir iš bendravimo, bent jau kolkas, patys normaliausi. Pažadėjo jau antradienį būti Kaune. Vakar sms'u informavo, kad abi dėžės paimtos.
Labai dėl to džiaugiuosi, nes praeitą savaitę tariausi su tokiu vyriškiu (radau jo skelbimą anglija.com), tai jis mane apgavo blink.gif Iš pradžių viskas gerai, ir draugams, iš kurių reikia siuntinį paimti paskambino, o paskui dingo ir dingo. Paskambinu jam pirmadienį klausti, tai kas gi atsitiko, o jis sako: aš jau Kaune, jūs man neatsiuntėte kontaktų ir t.t. gun_bandana.gif
Būtinai parašysiu, kai jau turėsiu pas save vežimuką ir kėdutę bigsmile.gif
Atsakyti