Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

QUOTE(vaidabas @ 2009 03 06, 14:23)
o i Liverpuli ir is jo gal kas siunte esat? g.gif


turiu patikima vezeja,pasiima ir is Liverpulio siuntinius.jei dar reikia,tai i az mirksiukas.gif
Atsakyti
ooo, super. Gavau naudingos info. Aciu! isbandysiu artimu metu kuriuos nors vezejus 4u.gif
Atsakyti
nu va, per velai uzejau sita forumiuka... tiek daug skelbimu, yra is ko rinktis. o as va veziau su marijampolieciais, nes man salia tai nuolaida padare kad is arti paimt reikejo. o anglijoj sesei i vieta nuveze. labai faini zmones ir sukalbami, patikimi atrodo. Nuosirdziai rekomenduoju. Jie kam reiks numeris Lt 869987517 anglijoj +447771616175. Lietuvisku numeriu atsiliepia Laimis, o anglijoj neatsimenu.
siaip visi tradiciskai sako kad uz turgine tase nuo 25 svarus ima, o mano mazesnis lagaminas buvo, tai nusiderejau iki 20. tai kaip nuo duru iki duru, nemanau kad brangiai... nu zodziu, likau patenkinta, tai sugalvojau kad galesiu is ebey pas sese parsisiusti ir ji idetu man parvezti...
Atsakyti
aha tikrai naudingas forumiukas smile.gif as tai visalaik su vienais vezdavau is kauno, bet jie isejo is verslo, tai susiradau zmogu is marijampoles. ir labai dziaugiuosi, nes planuoju reguliariai vezti, o kai pati irgi is ten pat, tai jis man nuolaidele padare thumbup.gif is namu pasieme ir i vieta pristate. zodziu rekomenduoju. ax.gif as skambinau 869987517, o anglijoj +447771616175.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lailatina: 08 balandžio 2009 - 19:44
o gal kas zinote ,kas vaziuoja pro Newcastle ir veza daiktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2009 02 19, 23:46)
Manau,bus geriau,jei paskambinsit ir paklausit pas juos,info bus tikslesne.Kiek zinau i visus didesnius miestus pristato.Galiu garantuot tik viena,t.y patikimuma.Ir kiek zinau,zmogui kelione kainuoja 50 svaru tiktai is lt 250 litu,manau apsimoka g.gif  uz tase mazdaug 25 svarai,bet reiketu pas juos pasitikslint,gal ir nusideret pavyks smile.gif

o is visu jis uk miestu paima tases? g.gif
Atsakyti
QUOTE(J.R. @ 2009 04 09, 12:09)
o is visu jis uk miestu paima tases? g.gif

4u.gif .Gal kas zinote patikima zmogu kuris paimtu tase is Alytaus ir pristatytu i Londona?
Atsakyti
Labai gera tema! thumbup.gif
Gal kas dar galetu rekomenduoti, kas pro Birmingham rajonus vazineja ir papigiai vezioja ,,turgines" tases?
4u.gif
Drauge turi maza vaikuti, tai Lt labai brangiai viskas kainuoja... Ruosiu ir as tasiuka. ax.gif
Atsakyti
as irgi vasara vaziuoju pas vyra, tia tase desiu i mikriuka su visais daiktais, o pati su dukryte skrisiu lektuvu ir rankinuku. nes neisivaizduoju kaip dar su vaiku ir lagaminais tasyttis
Atsakyti
QUOTE(Tulla @ 2009 04 21, 09:55)
as irgi vasara vaziuoju pas vyra, tia tase desiu i mikriuka su visais daiktais, o pati su dukryte skrisiu lektuvu ir rankinuku. nes neisivaizduoju kaip dar su vaiku ir lagaminais tasyttis

drinks_cheers.gif
O norejau paklausti,ar tie mikriukai paima tases is mazesniu miestuku ar tik is didmiesciu? g.gif Ir gal kas surasytu telefonus, nes pirma karta truputi baisu deti tase pirmam pasitaikiusiam unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Lailatina @ 2009 04 08, 20:26)
labai faini zmones ir sukalbami, patikimi atrodo. Nuosirdziai rekomenduoju. Jie kam reiks numeris Lt 869987517 anglijoj +447771616175. Lietuvisku numeriu atsiliepia Laimis, o anglijoj neatsimenu.

Is kokiu miestu jie paima?
Atsakyti
as tai sita nr uzsirasiau. bet vyras sake dar duos kazkoki kai jau konkreciai zinosiu data. man irgi baisu siusti, nes visi vaiko daiktai, o ir mano rubai, batai
Atsakyti
QUOTE(Tulla @ 2009 04 21, 11:12)
as tai sita nr uzsirasiau. bet vyras sake dar duos kazkoki kai jau konkreciai zinosiu data. man irgi baisu siusti, nes visi vaiko daiktai, o ir mano rubai, batai

Parasyk ta nr kai zinosi cia 4u.gif mirksiukas.gif Jauciu is Druskininku mazai sansu,kad paima g.gif

Tulla o i koki miesta skrisi? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renateled: 21 balandžio 2009 - 10:19