Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

QUOTE(maybe24 @ 2009 02 19, 19:21)
Sie zmones veza siuntinius,pacius zmones ir automoblius perveza jei reikia,saziningi nes pazistu asmeniskai  ir galiu garantuot,kad tasiu nekrausto smile.gif be to kainos zmoniskos
Numeris uk 07940992094, lt 861474496.

Laba, Sie zmones, atavziuoja is namu paima ar ne? Ir i kokius miestus LT tasytes pristato, o gal iki duru daveza? Butu idomu suzinoti, jei aisku jus zinote? Aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(londonas @ 2009 02 19, 21:24)
Laba, Sie zmones, atavziuoja is namu paima ar ne? Ir i kokius miestus LT tasytes pristato, o gal iki duru daveza? Butu idomu suzinoti, jei aisku jus zinote? Aciu 4u.gif  4u.gif
Manau,bus geriau,jei paskambinsit ir paklausit pas juos,info bus tikslesne.Kiek zinau i visus didesnius miestus pristato.Galiu garantuot tik viena,t.y patikimuma.Ir kiek zinau,zmogui kelione kainuoja 50 svaru tiktai is lt 250 litu,manau apsimoka g.gif uz tase mazdaug 25 svarai,bet reiketu pas juos pasitikslint,gal ir nusideret pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2009 02 20, 01:46)
Manau,bus geriau,jei paskambinsit ir paklausit pas juos,info bus tikslesne.Kiek zinau i visus didesnius miestus pristato.Galiu garantuot tik viena,t.y patikimuma.Ir kiek zinau,zmogui kelione kainuoja 50 svaru tiktai is lt 250 litu,manau apsimoka g.gif  uz tase mazdaug 25 svarai,bet reiketu pas juos pasitikslint,gal ir nusideret pavyks smile.gif



Jei tase kainuoja tik 25, tai sakyciau pigiai gal reiktu pabandyt. Nes as visad siunciu per Britlita, tai nuvezam i lietuviu parde is ten jie pasikrauna i savo busiuka ir veza i LT. Man kazkaip saugu su jais, niekad nebuvo jokiu bedu, net nepaliecia ir neziurineja kas viduj ar pan. tik tiek, kad brangoki, ber geriau brangiau sumoket ir patikimiems nei nezinomiems. Pristato beveik i visus miestus uz papildoma mokesti- 10svaru ir tase pgl svori. 1kg-1.20. Jei didele tase, gaunas brangokai, bet jauties saugus.
Pries tai vazinejo 2 vyrukai su kita firma is Stradfordo, nuo Morisono, tai jie irgi saunuoliai, pigiau pas juos buvo, uz pristatyma nereikedavo moket, bet, kad ju nebesimato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2009 02 19, 20:46)
Manau,bus geriau,jei paskambinsit ir paklausit pas juos,info bus tikslesne.Kiek zinau i visus didesnius miestus pristato.Galiu garantuot tik viena,t.y patikimuma.Ir kiek zinau,zmogui kelione kainuoja 50 svaru tiktai is lt 250 litu,manau apsimoka g.gif  uz tase mazdaug 25 svarai,bet reiketu pas juos pasitikslint,gal ir nusideret pavyks smile.gif

Aciu uz info. reikes pasiskambinti ir viska smulkiau pas juos susizinoti 4u.gif
Atsakyti
Brangiau ima ir neklausia ka veza,nes muitines PL ir LT kainuoja pravaziuot, doh.gif nebent israso vaztarascius va tada tai ir neklaus,nes po parasu turi zmogaus iduota siuntini.Bet tokiu nzn tik tarptautiniai kurjeriai bigsmile.gif
Atsakyti
07988159592

Sitas vyrukas ima uz tases dydi. Veza i Kauna, gal ir kitur stoja, nezinau. Patikimas, as per ji i LT siuntas perduodu. Ir mano masina i LT jis parvare.
Atsakyti
o i Liverpuli ir is jo gal kas siunte esat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiordžita @ 2009 02 22, 00:54)
Brangiau ima ir neklausia ka veza,nes muitines PL ir LT kainuoja pravaziuot,  doh.gif nebent israso vaztarascius va tada tai ir neklaus,nes po parasu turi zmogaus iduota siuntini.Bet tokiu nzn tik tarptautiniai kurjeriai  bigsmile.gif


O jus vaztarasciu nerasot? keista g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiordžita @ 2009 02 21, 21:54)
Brangiau ima ir neklausia ka veza,nes muitines PL ir LT kainuoja pravaziuot,  doh.gif nebent israso vaztarascius va tada tai ir neklaus,nes po parasu turi zmogaus iduota siuntini.Bet tokiu nzn tik tarptautiniai kurjeriai  bigsmile.gif



As asmeniskai jusu noreciau paklausti, ar jus uzsiemate pervezimais? as gyvenu catforde man reiketu kad kaz kas tase is namu paimtu, (sunki biski temti pacei) ir i klaipeda iki pat adresato pristatytu jai galim zinoma, ir kokios kainos jai ne paslaptis? jus man tokia patikima atrodot. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(oksike @ 2009 03 06, 21:07)
As asmeniskai jusu noreciau paklausti, ar jus uzsiemate pervezimais? as gyvenu catforde man reiketu kad kaz kas tase is namu paimtu, (sunki biski temti pacei) ir i klaipeda iki pat adresato pristatytu jai galim zinoma, ir kokios kainos jai ne paslaptis?  jus man tokia patikima atrodot. blush2.gif

Mes Londone imam nuo 20 iki 35-40 svaru uz tases dydi.Lietuvoj pristatom i Marijampole Kauna,Panevezi,Siaulius,Klaipeda.Pats vairuotojas is Klp,tad susitarti galima kur privest.Uk paimam is adreso.As vaztarasciu nerasau.Tik paemimo ir atidavimo adresatus.Kiekvienas turi teise rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, skaitinejaus cia, bet galiausiai nusprendziau pabandyti siutini perduoti pagal internetini, patikinciai atrodanti skelbima. Na ir ka jus manot, tikrai nenusivyliau, vyrukai ir nuolaida pritaike, labai buvau patenkinta, kadangi ne vien tases siunciau. Nuveze i vieta Londone smile.gif tad jei kam prireiks, stai ju skelbimukas :
Saugiai vezam zmones ir siuntinius (baldus, motociklus ir k.t.) Labai gera kaina. Daug vietos bagazui. Paimame is namu. www.tesco.lt tel.: +370 648 14369 /+44 77 43399909 / +44 7756907240 el. pastas: cargo@tesco.lt

O kiek maciau autobuso vidu, tai labai daug vietos, tvarkinga ir svaru. smile.gif Tad mamytes, jei ko reikes, geras pasiulymas jusu laukia thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, skaitinejaus cia, bet galiausiai nusprendziau pabandyti siutini perduoti pagal internetini, patikinciai atrodanti skelbima. Na ir ka jus manot, tikrai nenusivyliau, vyrukai ir nuolaida pritaike, labai buvau patenkinta, kadangi ne vien tases siunciau. thumbup.gif Nuveze i vieta Londone tad jei kam prireiks, stai ju skelbimukas :

Saugiai vezam zmones ir siuntinius (baldus, motociklus ir k.t.) Labai gera kaina. Daug vietos bagazui. Paimame is namu. www.tesco.lt tel.: +370 648 14369 / +44 77 43399909 / +44 7756907240 el. pastas: cargo@tesco.lt

O kiek maciau autobuso vidu, tai labai daug vietos, tvarkinga ir svaru. smile.gif Tad mamytes, jei ko reikes, geras pasiulymas jusu laukia 4u.gif
Atsakyti