Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

gal kas siuntet su autosiunta? kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, galiu parekomenduoti patikimus siuntiniu bei keleiviu vezejus. Tel +44 77 78991409
Ne karta teko siusti siuntini i LT - tikrai greiti ir nebrangus. Is LT per juos taip pat siunteme ir likom patenkinti smile.gif
Atsakyti
Galiu pagirti stai siuos siuntejus , kuriu numeriukas +447801502885.

Na, aš prisidedu, nebuvo problemų, maloniai ir svarbiausia jokių problemų su paėmimu ir pristatymu (su kuo dažniausiai susidurdavau) 4u.gif pliusas iš mano pusės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilia: 13 gruodžio 2011 - 23:42
sveiki,
o as naudojuos situo pristatymu is UK. Greita ir patikima, kol kas neteko nusivilti.
http://pirkanglijoje.lt/kontaktai/
rekomenduoju thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, reikia pagalba, issiunciau sunui i Anglija pirmenybėni , registruoto korespondencija 02.12 zadejo kad per savaite gaus bet iki siol negavo, gal kas patars kur galima paziurieti pagal pasto koda kur siuntinis anglijoje?
aciu
Atsakyti
QUOTE(liusi2003 @ 2011 12 14, 16:25)
Sveiki, reikia pagalba, issiunciau sunui i Anglija pirmenybėni , registruoto korespondencija 02.12 zadejo kad per savaite gaus bet iki siol negavo, gal kas patars kur galima paziurieti pagal pasto koda kur siuntinis  anglijoje?
aciu


STAI CIA ANGLIJOS RIBOSE bet is tiesu jums reikia ziureti LT pasta mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Norejau Jusu pasiteirauti gal zinote koki patikima vairuotoja Panevezys- Londonas g.gif Mes siusdavome per Dariu( dar ten Bronius lygtais yra),bet pastaruoju metu kazkaip labai jau isbrangino jis kainas nezmoniskai doh.gif Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 12 14, 19:39)
STAI CIA ANGLIJOS RIBOSE bet is tiesu jums reikia ziureti LT pasta  mirksiukas.gif  4u.gif

ziurejau LT. rodo kad iskeliauja is Lietuvos 02.12, buvau paste tai man pasake kad Anglija keicia pasto koda nmr. verysad.gif kaip suzinuoti neissivaizdoju, issiunciau dokumentus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liusi2003 @ 2011 12 15, 00:20)
ziurejau LT. rodo kad iskeliauja is Lietuvos 02.12, buvau paste tai man pasake kad Anglija keicia pasto koda nmr.  verysad.gif kaip suzinuoti neissivaizdoju, issiunciau dokumentus  verysad.gif


jezus Marija, tai 02 12, tai pries 3 dienas blink.gif tai ko jus panikuojat? Taigis dar daug laiko yra, gal gaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 12 15, 11:20)
jezus Marija, tai 02 12, tai pries 3 dienas  blink.gif tai ko jus panikuojat? Taigis dar daug laiko yra, gal gaus  mirksiukas.gif

buvo issiusta gruodžio 2d., o ne vasario 12d
Atsakyti
QUOTE(liusi2003 @ 2011 12 15, 11:55)
buvo issiusta gruodžio 2d., o ne vasario 12d


Vistiek per anksti panikuojat, nes buvo tik 8 darbo dienos laisko pristatymui. O siuo metu gi Kaledinis laikotarpis, visi terminai beveik dvigubai mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas,
nezinau ar sitoj temoj rasau, bet gal zinot patikima vezeja is Mazeikiu i Peterborough ir atvirksciai... ? kuris tikrai paimtu nuo duru iki duru... doh.gif
Atsakyti