Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

man buvo taip .tryne tryne,o pasirodo paimt tase is namu paeme,o i mikriuka idet pamirso.siuntinys savaite velavo,bet atveze.atsiprasinejo labai.sakau reikejo teisybe is karto sakyt o nemeluot.o sake irgi kad sugedo ,tai kazkur ten uzstrigo,laukiau kiekviena diena,nes vis zadejo kad vakare jau atvesim.beje tada taip as juos iskoliojau uz melavima,kad uz siuntinio atvezima neime nieko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 11 lapkričio 2011 - 13:35
Gal zinot patikimus vezejus kurie veza siuntinukus Londonas - Portugalija?
Atsakyti
Laba diena, nežinau ar į temą, bet pirmą kartą siunčiu siuntinuką į Angliją (schuntorp), noriu rekomendacijų patikimo vežėjo (kad nedingtų, ilgai neužtruktų, kainą proto ribose, nuo durų iki durų)...gal kas ką galite rekomenduoti...Skelbimų daug, bet va kaip čia neapsirikus... g.gif
Papildyta:
QUOTE(JurgiukasR @ 2011 10 10, 13:04)
Lietuviska numeri tik toki turiu Tel.nr+37068393664 (i KLaipeda tai tikrai siuncia, nes pati klausiau.Tai turetu ir paimti is Klaipedos)

bet šitie tik į Londoną... verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal zinot vezejus, kurie paimtu siuntinuka is Oxfordo ir nuveztu i Panevezi?

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Neseniai vaziavau, ech....galejau prigriebt
Atsakyti
nu va mamytes ir as pasidalinsiu savo patirtim smile.gif ieskojau vezeju kas parveztu siuntini i Kauna is Tauntono.siame forume skaitinejaus apie patikimus ir nepatikimus, dauguma patikimu veza tik is Londono kas man neaktualu nes iki Londono vezt siuntini toloka ir neapsimoka. Zodziu nieko per cia neradau. Tada drauge rekomendavo vezejus kurie pasiima is tauntono degalines ir nuveza iki kauno megos . Pakambinau as tiems vyrukams sako galim paimt si savaitgali mes paskambinsim jums sestadieni kai jau busim netoli tauntono. Laukiu sestadienio...apie 12 val. dienos paskambino sako atvaziuojam po 2 val. ok galvoju. nuvaziavom mes i ta degaline laukiam truputi velavo bet visko gi pasitaiko. ir ka as pamatau ant mikroautobuso uzrasyta TRANSPAULE cia visu peikiama, paima ta tase viska uzraso paima tik 20 svaru(nors kalbant telefonu sake 25-30 svaru) tase tikrai nebuvo maza ir pasake kad pirmadienio vakara apie 10 val. tegul laukia skambucio. Parvaziavau namo galvoju pasiskaitysiu apie ta firma. net plaukai pasisiause apie atsiliepimus galvoju o siaube pridejau dovanu ir nesiaip kokiu vertingu ir jei man iskraustys ar dings... nakti sapnavau kad iskraustyta,viskas suplesyta zodziu buvo nemigo naktu kol kaune nepasieme giminaiciai. Paskambino ir parsiveze iki vidurnakcio smile.gif zodziu dedu pliusa TRANSPAULEI. Kaip mano drauge sake,gal jie ir susikeikia, bet kol kas viska pristate puikiai!!! tai va tokie mano atsiliepimai (sorry uz klaidas)
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif ,gal kas zinot patikimus vezejus is londono i siaulius,nuo duru iki duru. smile.gif ir ar galima siusti alkoholi?(viena buteliuka) ax.gif
Atsakyti
sveikos. mes turim labai gera vezeja, visada tik su juo siunciam. paima is namu (Londone), nezinau kaip is kitu miestu. Egidijus 07780675075
Atsakyti
QUOTE(*LOLITA* @ 2011 12 07, 00:13)
sveikos mamytes 4u.gif ,gal kas zinot patikimus vezejus is londono i siaulius,nuo duru iki duru. smile.gif ir ar galima siusti alkoholi?(viena buteliuka) ax.gif


Negalima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2011 11 10, 22:20)
mums stume laika 2 savaites,tai jau veze,bet masina suluzo,taisys 2 dienas,tai miesto nezino,tai benzas pasibaige...bet siuntini atgavom,daugiau tam vairuotojui neskambinam.nieko nepadarysit,tik laukt  belieka ir terorizuot vairuotoja 4u.gif

su masinu gedimu ti man jau zinoma ....kaskarta kaip vezu vis masina genda...jau net nekreipiu demesio,bet sakiau kau reikes sakyti..juokinga..kassyki sugenda,o kada tikrai suges ir netikesiu..
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 12 07, 12:01)
Negalima  4u.gif

oi kaip negerai unsure.gif , teks paciai isgerti alc.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2011 10 04, 18:48)
Galiu pagirti stai siuos siuntejus , kuriu numeriukas +447801502885.


Na išbandysim ir mes šituos vežėjus, laukiu dabar siuntinuko Lietuvoje..paėmė, bendravo labai maloniai, tikiuos pagaliau atrasiu gerus blush2.gif
Atsakyti