Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

QUOTE(gratira @ 2011 10 06, 08:31)
gal galite pasakyti ar iš Klaipėdos ima siuntinius į Londoną ir jei taip, koks telefono nr. Lietuvoje?



Lietuviska numeri tik toki turiu Tel.nr+37068393664 (i KLaipeda tai tikrai siuncia, nes pati klausiau.Tai turetu ir paimti is Klaipedos)
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2011 10 10, 13:04)
Lietuviska numeri tik toki turiu Tel.nr+37068393664 (i KLaipeda tai tikrai siuncia, nes pati klausiau.Tai turetu ir paimti is Klaipedos)

ačiū 4u.gif tikrai maloniai bendrauja, bet jie po Klaipedos dar pora dienu po Lietuva važinėjasi, tai man netinka. Rizikuosiu, pabandysiu per autosiunta.
Atsakyti
QUOTE(gratira @ 2011 10 11, 16:24)
. Rizikuosiu, pabandysiu per autosiunta.

O man kaip tik autosiunta patys geriausi,visada greitai ir nebrangiai pristato tase.Ketvirtadieni paeme tase is klaipedos,sekmadieni anksti ryte jau pristate londone i namus.Uz didziausia tase,kuria net vyras vos pajudino nuo zemes sumokejom 25 £.Ir siaip kiek esam siunte su jais niekada nenuvyle,ko nepasakyciau apie kitus...
Atsakyti
Taigi galiu pasidalinti šviežia patirtimi naudojantis Sprint Expres paslaugomis. Siuntinį UK paėmė kaip ir žadėjo - sekmadienį ryte, šiandien siuntų tarnyba atvežė tiesiai į namus Elektrėnuose. Kas man labiausiai patiko, kad siuntinys buvo užregistruotas, turėjo kodą, davė pasirašyti kad pasiėmėm ir tikrai savo siuntinį. Siuntinys tvarkingas, niekas nedingę, nesuplyšę. Kol kas dedu pliusą, rašausi į sąrašą kitam bandymui ax.gif
Atsakyti
Labas, Gal zinot vezejus kurie is Exeterio siuntinuka paimtu i LT ??
Atsakyti
Prisipažinsiu temos visos neskaičiau,gal pasikartosiu-nepykit ax.gif
Gal kas pasidalintų telefono nr. iš LT į FR(Prancūzija) keleivius perveža, iš Šiaulių būtų geriausia 4u.gif Ačiū.
Atsakyti
Sveiki, mane domina didesnio turio siunta"", jei taip galima ivardinti smile.gif
Reikia persigabenti daugiau daiktu is Lt i Londona, zadam ten isvykti gyventi. Turiu du mazus vaikucius, tad ir drabuziu nemazai susides ir lovytes, kedutes ir pan. Net mastau apie patalynes gabenima ir indus, smulke buitine tech. Gal kazkas pagalvos, kad visai nukvakus meteriske umn.gif umn.gif , bet bandau issivaizduoti kiek man kainuos viska naujai susipirkti, tai negera daros....
Ar kas taip kraustetes, kiek kainavo toks persikrustymas g.gif ir kokios firmos paslaugomis naudojotes????
Atsakyti
Na nežinau, mes viską ko reikėjo susipirkom ir gana pigiai ir tikrai nereikėjo visko temptis iš Lietuvos.
Atsakyti
QUOTE(JARD @ 2011 11 05, 19:53)
Na nežinau, mes viską ko reikėjo susipirkom ir gana pigiai ir tikrai nereikėjo visko temptis iš Lietuvos.


Na, jei man toks persikraustima kainuos virs 1000 lt, gal neapsimoka... g.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2011 11 05, 17:57)
Na, jei man toks persikraustima kainuos virs 1000 lt, gal neapsimoka... g.gif


Tai jei ir lovyte zadat siusti, ir kedute ir dar indu patalynes tai tikrai manau, kad 200sv sumokesit smile.gif Tikrai nemanau,, kad verta viska siusti, cia ebay ar naudotu daiktu parduotuvese galima lovyte nusipirkt pigiai..O ir patalyne, indai tikrai nera lb brangus smile.gif Gi pradziai galima su maziau daiktu issiversti wink.gif As is patirties sakau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2011 11 05, 21:29)
Tai jei ir lovyte zadat siusti, ir kedute ir dar indu patalynes tai tikrai manau, kad 200sv sumokesit smile.gif Tikrai nemanau,, kad verta viska siusti, cia ebay ar naudotu daiktu parduotuvese galima lovyte nusipirkt pigiai..O ir patalyne, indai tikrai nera lb brangus smile.gif Gi pradziai galima su maziau daiktu issiversti wink.gif As is patirties sakau wink.gif

Na, jei is patirtes smile.gif reikia tiketi, tada ziuresiu kas reikalingiausia pirmomis dienomis bus smile.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2011 11 05, 20:29)
Na, jei is patirtes smile.gif reikia tiketi, tada ziuresiu kas reikalingiausia pirmomis dienomis bus smile.gif
aciu



Tikrai daug ko yra gana pigiai pirkti ir nereikia tiek tįstis. O kokią savaitėlę pagyvensit be kokio daikto, kol įsigysit ir paskui pati sakysit, kad kvaila siųstis viską iš Lt.
Atsakyti