Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

sveiki.

praeita karta siunteme is Panevezio su transpa vistik smile.gif

pliusas jiems uz tai ax.gif

dabar reiketu issiusti krovinuka is Kauno blush2.gif
gal zinot, kas galetu paimti ryt/poryt tase arba lagamina (¬25kg)i londona ir veztu nuo duru iki duru g.gif
Atsakyti
Sveiki, o mane labai domina kas vezioja Londonas-Lietuva(Vilnius), gal galite ka pasiulyt, aciu 4u.gif
P.S. lietuvalondonas.com veza kas 2sav tik, o man reikia greiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2011 08 28, 18:36)
Sveiki, o mane labai domina kas vezioja Londonas-Lietuva(Vilnius), gal galite ka pasiulyt, aciu  4u.gif
P.S. lietuvalondonas.com veza kas 2sav tik, o man reikia greiciau  4u.gif

na man kadangi neskubu, tai nesigilinau kaskiek vaziuoja...
bet skambinausi siuntos.co.uk tai is LT i UK pajudes sestadieni. Tai iki to laiko turi paimti tasiuka smile.gif
ten ju puslapiuke surasytos orientacines kainos pagal gabaritus 4u.gif
Atsakyti
panos, o normalu, kad atsiskaitoma kai atveza siunta? unsure.gif
kazkaip anksciau neteko tokio varianto girdeti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2011 08 29, 16:49)
panos, o normalu, kad atsiskaitoma kai atveza siunta? unsure.gif
kazkaip anksciau neteko tokio varianto girdeti  cool.gif

Mes dazniausiai atsiskaitom jau gave siuntini. mirksiukas.gif Labai normalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2011 08 29, 21:10)
Mes dazniausiai atsiskaitom jau gave siuntini.  mirksiukas.gif Labai normalu smile.gif

aisku, aciu 4u.gif
mes visada mokedavom is anksto, tai mums naujove atsiskaitymas atlikus paslauga smile.gif
Atsakyti
4u.gif
visalaik naudojuosiu sitais,kitais dar neteko,gal kam pravers,kaune atsiima namiskiai 4u.gif

http://ranera.us.lt/?page_id=4
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2011 08 29, 22:07)
4u.gif
visalaik naudojuosiu sitais,kitais dar neteko,gal kam pravers,kaune atsiima namiskiai 4u.gif

http://ranera.us.lt/?page_id=4

Gi vagia sitie biggrin.gif , jau buvau rasius.
Atsakyti
Irasiau ju puslapyje atsiliepima, tai duodu 100% jo nepaskelbs rolleyes.gif . Cenzura tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2011 08 29, 23:46)
Gi vagia sitie biggrin.gif , jau buvau rasius.


arba man pasiseke 4u.gif ,kad dar ne kart neapvage,tfu tfu tfu,arba jums nesiseka,kad jau apvoge

tai ka,jie tases iskrausto unsure.gif ?pasiima kazkoki ruba ar daikta,ar lauktuve?
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2011 08 30, 09:14)
arba man pasiseke 4u.gif ,kad dar ne kart neapvage,tfu tfu tfu,arba jums nesiseka,kad jau apvoge

tai ka,jie tases iskrausto unsure.gif ?pasiima kazkoki ruba ar daikta,ar lauktuve?

Jeigu vairuotojas yra vagis, tai taip, mums nepasiseke laugh.gif , kad MB vaziavo kazkada su jais doh.gif . Jam pavoge visa lagamina. Sustojo kazkur prie Victoria stoties draudziamoj stoveti vietoj ir sako nu greit davai paskubek. MB ieskojo, nerado, dar vairuotojas zapara kele, kad jam ten stovet negalima, o jis iesko, mol, greiciau vyniokis doh.gif . Pazadejo galiniam taske "surast ir atvezt". MB sveika prota iveike nuovargis ir patiklumas gal unsure.gif . Reikejo iskart i policija skambint. Dar jam prikniso prota, kad skambintu "tokiais ir tokiais numeriais". Ten paaiskinus situacija, susisieke su vairuotoju ir pradejo akis draskyt, kad NIEKAS NIEKO NEPASIGEDO surrender.gif . Su tokiu chamiskumu nebuvau susidurus gyvenime. Pribloske pilna to zodzio prasme. Susisiekiau su vadovais, jie is pradziu issisukinejo, po to gal po menesio patys paskambino ir prase duot parodymus, nes ne vienintelis ivykis pasirodo doh.gif . Zinoma, galima vezt su jais siuntinius ir pirstus sukryziavus tiketis, kad viskas bus gerai, bet jeigu ne, tai zinokit, kad problemu jie nesprendzia. Issisukineja kiek gali, net pripazindami fakta. Taip, kad nesulauksit ne tik minimalios kompensacijos, bet ir atsiprasymo rolleyes.gif . Ir niekada, niekada jiems nemokekit pinigu i prieki.
Atsakyti
Trecia karta siunciau su Sprint ekspres :
http://www.sprintekspres.lt/
Kol kas neturiu jokiu priekaistu.Kaina gera,paeme is namu,pristate nustatyta diena.
Atsakyti