Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

Siulyk skaidyma,nes tiek nekorektishka lygint dhl su kokiu uab,vezanciu siuntas,tiek nekorektishka lygint ta pati uab su 'dviraciu minanciu' whitey biggrin.gif Daugeja,nes sprendziu pagal savo patirti,ka matau/girdziu. Aplinkau nemazai pazistamu/draugu 'paleido' savo 'busus'. Apie tai ir pats jau pradedu galvot,nes nieks nesiskundzia(aishku,nepriimta lietuviui skustis).
Del lektuvo,tai tas '10-15proc' ir lieka,jei visi tik su rankiniu skrenda. Aishkiau apie kokias perspektyvas kalbu? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 08 01, 18:03)
Siulyk skaidyma,nes tiek nekorektishka lygint dhl su kokiu uab,vezanciu siuntas,tiek nekorektishka lygint ta pati uab su 'dviraciu minanciu' whitey biggrin.gif Daugeja,nes sprendziu pagal savo patirti,ka matau/girdziu. Aplinkau nemazai pazistamu/draugu 'paleido' savo 'busus'. Apie tai ir pats jau pradedu galvot,nes nieks nesiskundzia(aishku,nepriimta lietuviui skustis).
Del lektuvo,tai tas '10-15proc' ir lieka,jei visi tik su rankiniu skrenda. Aishkiau apie kokias perspektyvas kalbu? wink.gif


Nu tai vat siūlymas: paleisk autobusą, nes iš nuogirdų "biznis geras" ir tadum susitiksim po pusės bent jau metų, šioje temoje, viską aptarti 4u.gif Linkiu sėkmės. Tikrai, nuoširdžiai.
Atsakyti
Ash nesakau,kad tai 'geras biznis',tik tauta nesiskundzia ir tiek(pvz. Manes kol kas netenkina marzu dydis). Bet cia yra daugiau niuansu,apie kuriuos,manau,veliau ir pakalbesim.tik esme paprasta, tikslas uzdirbti pateisina priemones biggrin.gif Na ir tau sekmes versle!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 01 rugpjūčio 2011 - 17:23
Ziurint kokias priemones naudosi biggrin.gif
Atsakyti
Norint uzdirbt shiame segmente,turi ijungt fantazija smile.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu padeti minusiuka(dideli) Vezu Europa Ltd 07723398411 doh.gif
turejo lt pristatyti i namus, bet paskambino 4 ryto blink.gif ir pasake kazkur vaziuot kad paimti siuntini, jei ne iskeliaus i klaipeda doh.gif tai zmones turejo vaziuot, neissimiegoje eiti i darbus unsure.gif truksta zodziu doh.gif paskambinau as jiems tai ka mes issiaiskinsim ir viskas doh.gif
Atsakyti
Man irgi panasiai buvo,dabar neturiu ju numerio,palikau anglijoje,bet radau skelbima laikrastyje mano anglija,parasyta pristatome nuo duru iki duru i bet koki miesta,tai paeme is namu,o lietuvoj liepe pasiimti is autobuso,kuris atvyksta is vilniaus,kaip susinervinau,gerai kad buvo kam nuvaziuot paimt.o jei ne,kas tada,be to tase buvo suplesyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelyte_M @ 2011 07 29, 11:43)
Sveikos.
Skambinau i CV Trans ir man pasake,kad jie jau nebeuzsimineja siuo verslu ir nurode kita telefono numeri skambinti it susitarti.

Man irgi ta pati situacija,sake nebevaziuos,o gaila.Labai faini vyrukai,ne karto problemu jokiu nebuvo.
Dabar ieskau,kas is Peterborough i Vilniu nuveztu siuntini rolleyes.gif
Atsakyti
Maybe,gal tu ish ten? g.gif wink.gif pasmalsauju
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 08 04, 21:50)
Maybe,gal tu ish ten? g.gif wink.gif pasmalsauju

Aga is ten smile.gif patenkinau smalsuma? smile.gif
Atsakyti
O, patenkinai...smalsuma biggrin.gif kiek girdejes, ten daug lietuviu. Kiek esu buves, nemaciau ne vieno, tik pakistanieciu dauug smile.gif traukiniu ish stanstedo puse lektuvo i peterborough biggrin.gif
Ten nieks kroviniu neveza ar kaip? O va Butkute koncertuoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 08 05, 19:10)
O, patenkinai...smalsuma biggrin.gif kiek girdejes, ten daug lietuviu. Kiek esu buves, nemaciau ne vieno, tik pakistanieciu dauug smile.gif traukiniu ish stanstedo puse lektuvo i peterborough biggrin.gif
Ten nieks kroviniu neveza ar kaip? O va Butkute koncertuoja wink.gif

cool.gif kaip lengva patenkinti jus su visu smalsumu biggrin.gif Lietuviu tikrai daug,o vezeju beveik nulis ,visi nuo Kauno suka i siaure smile.gif
Atsakyti