Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

Gal žinot vairuotojų, kurie veža siuntinius iš Brightono ir jo apylinkių į Klaipėdą arba Šilutę?
Atsakyti
Atejau pranest apie nepatikimus siuntu vezejus,vakar turejo atvykt paimt siuntini bet taip ir neatvyko,skambinom daugybe kartu,nebekelia ragelio,sunervino ziauriai.cia ju internetinis puslapis,kad ir jus ant ju nepataikytumet www.ritoma.co.uk doh.gif einu ieskotis kitu vezeju blink.gif
Atsakyti
QUOTE(esmamyte @ 2011 05 24, 23:04)
Galiu ir as pasidalinti savo patirtimi.Visada vezu siuntinius per Egidiju 07738368582.Visada saziningai atvaziuoja paima tases.Tikrai labai nebrangiai paima uz tase.Uz didele didele stukine tase paima 20£. Kokius 6 kartus esu per ji vezusi,esu patenkinta pigiai veza,neapgauna. Padariau as jam nemokama reklama,nes esu patenkinta jo paslaugomis.

O tas Egidijus kito numerio neturi? galvoju ar cia tas pats ar ne g.gif nes as ir siunciau per Egidiju bet uz midium paeme 30 svaru ir dar pradejo dejuot ,kad nuo tasiu svorio jam padangas reik keisti blink.gif nepatiko man..... schmoll.gif
Atsakyti
Tai kad pastoviai dejuoja.vis pagalvoju,gal nemokamai nori vezt ar kur cia ash juos 'apsunkinu'. Ir tos kainos labai svyruoja,kas man ir nepatinka. Bet vis tik nerandu,ka TOKIO galima vezt/perdavinet, kad nebutu jau toks dvigubas minusas,nes ir tuos 20sv reik ant daiktu 'perkelt'. Aishku,nekalbu apie vienkartines dovanas saviems
man dabar tai panasheja i mada. Ima,perduoda. Gaus mama/sesuo pora plauku dziovintuvu ish carboot'o,dar kokiu skarmalu randi.ir kas pabaigoj gaunas?ogi tas pats ant to pacio,tik vairuotojas sotesnis ir firma ishlaikyta.na nezinau. Saldainiu/skalbimo priemoniu,etc,plius 80lt(jei ne 120 g.gif ),sociai ir lt isheitu uz mano pinigus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 17 liepos 2011 - 19:22
as nesuprantu, ar cia pavydas, ar kas, juk kas nori siuncia, nepatinka-nesiuskit g.gif
kadangi pas mama skrendu tik su rankiniu bagazu, per seilus vaikams, ir sau, priperku rubu ir tt, man visai negaila, kad vezejai uzsidirba...
Atsakyti
Nepatikimi vežėjai: Giedrė/Darius +447845416024 Suderinom dėl siuntinių paėmimo iš Anglijos, atėjus laikui paimti, niekas nepasirodė, niekas nepaskambino, patys pradėjom skambint, klausti kodėl neatvažiuoja, tai "mašina sugedo be kitos savaitės nevažiuos". Aišku pranešt, informuot nė nereikia, galim laukt kiek norim.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 17 liepos 2011 - 21:07
Vaidabas,na koks cia tau pavydas?! Ash tik kalbu,jog abi puses kazkaip turi ish to naudos apturet. Taip,galima tashes neimt i lektuva,o per vezejus iduot.bet ar atvyks paimt laiku?ar tiek pat kainuos?ar gausi tashe jau budama lt laiku?etc.daug susideda klaustuku.nebent tai 120% garantuoti vezejai. Tada prashom,nepavydim,pasidalinam biggrin.gif nes kiek yra buve cia vienu giriamu,kitu peikiamu. Tada su garantija nekas gaunas. Tikiuos,bent dabar 'pagavai' minti. Ir aishku,laukiam tu vezeju koordinaciu biggrin.gif
Atsakyti
gal galetumet rekomenduot vezeja, kuris nuveztu siuntini is Lietuvos bet kurio miestelio iki Essex regiono (reiktu i Colchester), nuo duru iki duru g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas zinot kas weza keleivius ateinanti ketvirtadieni-penktadieni is Londono i Klaipeda? jei nesunku parasykit i az kontaktus. Aciu
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 07 17, 20:14)
Tai kad pastoviai dejuoja.vis pagalvoju,gal nemokamai nori vezt ar kur cia ash juos 'apsunkinu'. Ir tos kainos labai svyruoja,kas man ir nepatinka. Bet vis tik nerandu,ka TOKIO galima vezt/perdavinet, kad nebutu jau toks dvigubas minusas,nes ir tuos 20sv reik ant daiktu 'perkelt'. Aishku,nekalbu apie vienkartines dovanas saviems
man dabar tai panasheja i mada. Ima,perduoda. Gaus mama/sesuo pora plauku dziovintuvu ish carboot'o,dar kokiu skarmalu randi.ir kas pabaigoj gaunas?ogi tas pats ant to pacio,tik vairuotojas sotesnis ir firma ishlaikyta.na nezinau. Saldainiu/skalbimo priemoniu,etc,plius 80lt(jei ne 120 g.gif ),sociai ir lt isheitu uz mano pinigus biggrin.gif



QUOTE(whitey @ 2011 07 17, 23:07)
Vaidabas,na koks cia tau pavydas?! Ash tik kalbu,jog abi puses kazkaip turi ish to naudos apturet. Taip,galima tashes neimt i lektuva,o per vezejus iduot.bet ar atvyks paimt laiku?ar tiek pat kainuos?ar gausi tashe jau budama lt laiku?etc.daug susideda klaustuku.nebent tai 120% garantuoti vezejai. Tada prashom,nepavydim,pasidalinam biggrin.gif nes kiek yra buve cia vienu giriamu,kitu peikiamu. Tada su garantija nekas gaunas. Tikiuos,bent dabar 'pagavai' minti. Ir aishku,laukiam tu vezeju koordinaciu biggrin.gif


kartais as nesuprantu tu tavo vepezojimu...gi jie veza? darba dirba? nu tai ir pinigus ima,kas cia tau negerai g.gif nepatinka,kad veza-sesk su savo ciumodanais ant dviracio ir pats mink,tada jau niekam ne aciu bus.
as su savo vezeju dirbau tris metus,kiekviena menesi isvezdavau prekiu uz labai dideles sumas,buvo vienintelis incidentas,vienintelis,pries kazkurias kaledas pavelavo zmogus i LT viena diena,nes lenkuose i spustis pataike,bet paskui prekes tokiu greiciu dalino,kad visur visi suspejo ir be dovanu artimieji neliko.Ar jis patikimas 120%? nu ne, niekaip,gi pavelavo,tai jau -50% patikimumas g.gif tada tikrai lieka su dviraciu mint,patikimiau ir benzo neryja,sutaupysi visapusiskai.
Atsakyti
Na na, tik nereikia cia bliaut ant viso sm forumo. Paprastai pasvarsciau ir tiek. Visur turi but ekonominis pagrindimas- tiek man,tiek vairuotojui. Tad ir pasiteiravau. Ok, parashyk,mieloji, ka uz tas 'dideles sumas' vezei,kas jau taip apsimokejo,nes tik tai skatina juos vezt,tau kraut,o man su dviraciu nevazinet.
Kitas dalykas,tikimybiu teorija,kurios turbut nepavyko tau ivaldyt univere. Ir ash ne mokslu guzas,bet gan elementaru,jog vienas kartas ish triju metu veziojimo nesumazina vezejo patikimumo 50%. Aishku,nebus 100,bet tikrai daugiau,nei 90%.
Ok,labai laukiu ekonomishkai pagristu prekiu sarashiuko biggrin.gif pasikartoju,ne dovanu. Tai nesusije dalykai
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 07 25, 12:50)
Ok,labai laukiu ekonomishkai pagristu prekiu sarashiuko biggrin.gif pasikartoju,ne dovanu. Tai nesusije dalykai

o gal dar noretum prekiu sarasiuko, su realizavimo taskais lietuvoje, gal dar ir buhalteriniu apskaiciavimu lotuliukas.gif
Atsakyti