Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

QUOTE(vaidabas @ 2011 05 04, 20:15)
aš apie šituos kalbėjau
http://www.lt-uk.lt/

Nezinau, gal jie ir patikimi, bet mano patirtis kitokia g.gif . Susitarem, kad siuntini paims, paskui dvi savaites vis skambindavau ir klausdavau, gal jau vaziuos i ta puse. Paskutinis lasas perpildes kantrybe buvo tas, kad paskambint liepe po 5min, o po 5min is vis nebekele telefono visa diena ir jokiu ziniu ax.gif
Atsakyti
Čia matyt kaip kam pasiseka,su vienais mums ir taip buvo, kad laukėm laukėm... Ir nesulaukėm, teko greit ieškot kitų, nes skrydis buvo ant nosies. Nepamenu, bet ar ne paskutinę naktį daiktus paimė. Sunku čia su jais doh.gif


Kitas klausimas, kur rast turgine tašę pirkt g.gif Gal kur per skelbimus, niekaip nesuformuluoju, kad ką rastų g.gif Į gariūnus laaabai toli lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 05 05, 13:54)
Čia matyt kaip kam pasiseka,su vienais mums ir taip buvo, kad laukėm laukėm... Ir nesulaukėm, teko greit ieškot kitų, nes skrydis buvo ant nosies. Nepamenu, bet ar ne paskutinę naktį daiktus paimė. Sunku čia su jais  doh.gif
Kitas klausimas, kur rast turgine tašę pirkt  g.gif Gal kur per skelbimus, niekaip nesuformuluoju, kad ką rastų  g.gif Į gariūnus laaabai toli  lotuliukas.gif


Pas mus tai tu turginiu tasiu tai yra pirkti pakistanieciu ar kaip juos cia pavadinti parduotuvese, kelis kartus esu maciusi ir svarinese ir Willkinson parduotuveje g.gif
Atsakyti
Man iš Lt reikia g.gif

Svarinių tašių kokybė klaiki buvo, bekraunant išsiardė lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai dziaugiuosi cia uzklydusi,nes rugpjuti gristam i Lietuva ir norejosi paieskoti su kuo grist,nes teko naudotis tik Transpaules paslaugom,tai yra kraupiausia mano patirtis.Tiek nesamoniu ir nervu gadinimo dar nesu turejusi.Tad kadangi teks vestis duztancius daiktus norisi patikimos firmos,be to norisi ramios keliones,kai taves kazkoks nususelis vadybininkelis nevadina durne,isterike
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 05 05, 15:02)
Man iš Lt reikia  g.gif

Svarinių tašių kokybė klaiki buvo, bekraunant išsiardė  lotuliukas.gif


Lt tai ju turguose buna smile.gif
O del svariniu tasiu kokybes tai lb pritariu drinks_cheers.gif mes net pilnos jos neprikrovem pakelem ir visos rankenos nuplysinejo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes.labai gera firma yra Atvaziuok.lt tikrai patikima ir super.As veziaus daiktus is lietuvos i uk nes cia atsikraustem gyvent tai man atvaziavo lietuvoj paeme tase 4dieni vakare tvarkingai is 5auksto pats vairuotojas nusitempe ja nes tasiuke buvo pati dzidziausia turgine tase kokia tik gali but lotuliukas.gif pilnut pilnutele.nors jie sake kad londone bus 7dieni o jie jau buvo 6dieni vakare kaip ir mes atskridom thumbup.gif ir kainavo 30 svariuku. tai va isbandykit tikrai nesigailesit.man tikrai labai patiko.O del tasiu tai lietuvoj turguj ju pila vilnius tai as pirkau kalvarkese ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
as cia naujoke,nelabai susigaudau kas ir kaip,bet kiek skaiciau,dauguma busiuku vaziuoja i ir is Londono,o as gyvenu prie Liverpulio,siuntinuka reikia ideti i kauna.Turejau berniukus is cesterio,veztavo tases po 20 svaru pora kartu per savaite,bet dabar jau retai vaziuoja,o kartais taip reikia,gal kas nors gyvenate aplinkui ir galetumet kazka parekomenduot...Aciukas smile.gif
Atsakyti
Labukas, noriu pasidalinti patirtim, aš dažnai įduodu tai siuntą į Londoną, tai tašiuką kokį, tai šiaip ką, va nesenai komodą vežem, vežu su tokiu vyruku, nu kol kas nei karto neapgavo, su busiku tokiu veža ..tai jei ką galiu tel įdėti... 868427170 Giedrius. Jis lyg ir anglišką nr turi, bet kad man nereikėjo tai nežinau...Gal kam pravers... 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Galiu ir as pasidalinti savo patirtimi.Visada vezu siuntinius per Egidiju 07738368582.Visada saziningai atvaziuoja paima tases.Tikrai labai nebrangiai paima uz tase.Uz didele didele stukine tase paima 20£. Kokius 6 kartus esu per ji vezusi,esu patenkinta pigiai veza,neapgauna. Padariau as jam nemokama reklama,nes esu patenkinta jo paslaugomis.
Atsakyti
QUOTE(Zefyrine @ 2011 05 10, 17:50)
Labai dziaugiuosi cia uzklydusi,nes rugpjuti gristam i Lietuva ir norejosi paieskoti su kuo grist,nes teko naudotis tik Transpaules paslaugom,tai yra kraupiausia mano patirtis.Tiek nesamoniu ir nervu gadinimo dar nesu turejusi.Tad kadangi teks vestis duztancius daiktus norisi patikimos firmos,be to norisi ramios keliones,kai taves kazkoks nususelis vadybininkelis nevadina durne,isterike



QUOTE(katukas5 @ 2011 05 16, 00:25)
Labas vakaras,
as cia naujoke,nelabai susigaudau kas ir kaip,bet kiek skaiciau,dauguma busiuku vaziuoja i ir is Londono,o as gyvenu prie Liverpulio,siuntinuka reikia ideti i kauna.Turejau berniukus is cesterio,veztavo tases po 20 svaru pora kartu per savaite,bet dabar jau retai vaziuoja,o kartais taip reikia,gal kas nors gyvenate aplinkui ir galetumet kazka parekomenduot...Aciukas smile.gif


mergytes, turiu vezeja,patikima zmogu,ne firma,dirbau su juo 4metus.Jis veza ir zmones, ir prekes, ir duztancius daiktus,sunis,kates,tvarko visus su situo reikalu susijusius dokumentus pats,siuo metu atnaujino automobiliu gabenima.Jei reik telefono rasykit man az.Tik jis vaziuoja i LT viena kart i menesi,menesio pabaigoj.
Tiesa jis siuntas renka vidurio UK,kiek zinau pasiima is Londono vaziuodamas i Doveri.
Atsakyti
QUOTE(spygliuliukas @ 2010 03 15, 18:50)
liabuka visiems ir visoms  smile.gif

noriu pasidalinti savo ptirtimi ir pareklamuoti vaikinukus, kurie vezioja siuntinius is ir i Lietuvele.

ieskojau kas galetu parvezti vaikiska vezimeli, nauja ir supakuota i 2 dezes, vieni sake uz £50 nuves, bet reiks paiimti is Vilniaus autobusu stoties patiems  blink.gif  blink.gif  blink.gif

tada suradau kas uz £35 sakesi, kad parveztu, bet kazkaip norejosi vis pigiau, nes vezimas ir taip nemazai kainavo (dovana buvo brolio seimai)  bigsmile.gif

tada mamytes forume pareklamavo vaikinukus, kurie parveze viska uz £25, paeme is namu vakaru londone ir nuveze iki duru vilniuje  cool.gif
vaikinuku kontaktai UK ir LT:

+447900266769, +447856630386, +37060328236

drinks_cheers.gif sie super, daznai tenka gabentis, tai daugiau 15 svaru nesu mokejus. Paskutini karta uz dideli maisa (apie 10kg) sumokejau 10 svaru. paeme is namu ir pristate i namus thumbup.gif
Atsakyti