Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

QUOTE(vaidabas @ 2011 05 03, 21:58)
brangokai ima sakyčiau pas jus g.gif
aš dažniausia dedu didelį lagaminą, jį prikamšau taip, kad pati pro duris nebeišvelku, vairuotojas paima, paskutinį kartą svėrėm, beveik keturiasdešimt kg svėrė, o ima 25-30 svarų g.gif


AHA AS IRGI SKAITAU SKAITAU IR MASTAU AR CIA MAN VIENAI TAIP SEKASI AS UZ TURGINE DIDZIAJA TASE PANESA TIK DU VYRAI MOKU 25 SVARUS thumbup.gif
Atsakyti
O tai gal galit pasidalint kontaktais blush2.gif
Atsakyti
Aga,kaip tik prireike kontaktu,taip ir tyla.nagi nagi,pasidalinkit biggrin.gif
Atsakyti
Na aš irgi žinau lotuliukas.gif Prieš daugiau nei porą metų parvežė pilną mikriuką su lova, terbom ir t.t. už nepilnus 200 sv,bet kadangi o tačiau nes kontaktų nebeturiu,nes neturėjau planų atgal grįžt.... lotuliukas.gif

Randu cv-trans ,kainos nedidelės, tik įdomu kas yra standartinis siuntinys g.gif ir važiuoja ten kur man reik g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 04 gegužės 2011 - 14:22
Teorishkai pigiu galima rast,ir ne viena.tik jie realybej 'staiga' persigalvoja,jiems standartinis-tai moterishkas rankinukas,t.t. biggrin.gif Tad tik bandoma zmogaus bejegishkumu pasinaudot (juk nupirkta,supokuota,kazkas laukia,'pagaliau atvaziavo') bei taip kelt kaina. Turint alternatyvu, jau esi ramesnis ir, netikus,gali palinket 'geros dienos'. Taip gereja paslaugos kokybe ir eliminuojami 'gudresni' vezejai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 04 gegužės 2011 - 15:22
aš apie šituos kalbėjau
http://www.lt-uk.lt/
Atsakyti
dauguma ima uz 30-40 kg po 30 svaru.
tik pakuoti reikia geriau ir saugiau, nes vat gavau lagamina visa purvna...
Atsakyti
O kas yra 'dauguma'?kur tie 'daugumu' kontaktai? Nesinori gi su 'mazumom' prasidet biggrin.gif kazkiek blacklist'o jau turim,bet gi ir top listo reik,naturalu
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 05 04, 15:22)

Randu cv-trans ,kainos nedidelės, tik įdomu kas yra standartinis siuntinys  g.gif  ir važiuoja ten kur man reik  g.gif


Gariūninė tašė apie 30 svarų. Dar priklauso nuo miesto g.gif
Atsakyti
Na ir nuo svorio priklauso,nes i ja daaaug telpa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 05 04, 22:44)
Na ir nuo svorio priklauso,nes i ja daaaug telpa biggrin.gif


Kas ima tasemis, tiems neaktualus svoriai schmoll.gif Tasemis dazniausiai ima, tie, kurie veza keleivius, ir bagazineje turi laisvos vietos 4u.gif
Atsakyti
Kai tashes be pagalbos vienas nesugeba idet i bagazine,tada svoris pasidaro labai aktualus.
Toliau renkam kontaktinius duomenis biggrin.gif
Atsakyti