Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

QUOTE(vaidabas @ 2011 05 02, 19:38)
na nežinau kaip dabar, prieš kalėdas ir man vėlavo, bet sakė tada pasnige buvo..o šiais jie berods ten važiuodavo g.gif
http://www.lt-uk.lt/

aciu labai labai aciuks.gif bandysiu susisiekti, nes dabar bendravau su tokiais vezejais kad apsaugok viespatie doh.gif visa menesi negaliu prisiprasyt, vis zada zada, o kaip ps... taip ps...
nuosirdziai patariu nesinaudokit vezejo Kesto 867976079 "siuntu gabenimas" paslaugom, neturiu imones pavadinimo, bet apsaugok viespatie nuo tokiu neatsakingu zmoniu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistute: 02 gegužės 2011 - 20:30
QUOTE(Alatejaa @ 2011 05 02, 20:29)
laba visoms smile.gif  gal zinote kas pigiai galetu is LT pristatyti automobili i Uk ? aciu is anksto uz info  4u.gif

planuojate veztis 'lietuviska' auto? bigsmile.gif

as irgi noreciau saviske parsivezt, bet galvoju ar kokiu keblumu/sunkumu nebus su vazinejimu... jei persivesit greitu metu - parasykit apie kainas 4u.gif

mabno brolis sake klasue ir kazkas jam sake, kad auto pervezimas £300, bet nezinau nei kas veza, nei kaip. gal; cia nuogirdos tik.

zinau, kad 'Laibena' veza ir auto, bet kainomis dar nesidomejau, nes visa dar mastau ar veztis is LT, ar pirkt cia. Norint pirkt cia - reik parduot LT, o tai gana sudetinga...
Atsakyti
Lockets, tiek ir kainuoja: 300gbp. Nepamirskit, kad auto is LT, UK legaliai gali buti tik puse metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 05 03, 16:16)
Lockets, tiek ir kainuoja: 300gbp. Nepamirskit, kad auto is LT, UK legaliai gali buti tik puse metu  4u.gif


Va va cia didziausia ir beda kas is lt su masinom atvaziuoja paskui po puses metu reikia su ja kazka daryt...tai tampa tik galvos skausmu tad manau tikrai neverta cia veztis lietuvisku masinu schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif

Gal bent maždaug gali kas parašyt kiek mokėjot už daiktų gabenimą. Visos rašot,kad priklauso nuo firmos, svorio, dydžio ir t.t. Bet man bent realiai norėtųsi turėt vaizdą kiek tai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 05 03, 16:22)
4u.gif

Gal bent maždaug gali kas parašyt kiek mokėjot už daiktų gabenimą. Visos rašot,kad priklauso nuo firmos, svorio, dydžio ir t.t. Bet man bent realiai norėtųsi turėt vaizdą kiek tai kainuoja.


Nu, pvz. musu:
Siuntimo kaina į Lietuvą:

Siuntos iki 5 kg-£7
siuntos virš 5kg-£1.20 už kg
virš 100kg ir didesnių gabaritų siuntoms kainos taikomos pagal
susitarimą.
Paslauga nuo durų iki durų į bet kurį Lietuvos miestą.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Siuntimo kaina į Londoną:

Siuntos iki 5kg-30 lt
Siuntos virš 5kg-5lt už kg
virš 100kg ir didesnių gabaritų siuntoms kainos taikomos pagal
susitarimą

Atsakyti
O tarkim prisikraunu savo daiktų kokias 5 bananines dėžes ir jas sveria?
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 05 03, 16:22)
4u.gif

Gal bent maždaug gali kas parašyt kiek mokėjot už daiktų gabenimą. Visos rašot,kad priklauso nuo firmos, svorio, dydžio ir t.t. Bet man bent realiai norėtųsi turėt vaizdą kiek tai kainuoja.


Na tarkim aš vieną kartą už dvi didžiules gariūnines tašes sumokėjau 45, kita 60 svarų, už 70x40x30 cm dėžę sumokėjau 20 svarų... viskas laaaaaabai individualiai. siuntimas buvo ne į Londoną.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 05 03, 17:00)
O tarkim prisikraunu savo daiktų kokias 5 bananines dėžes ir jas sveria?


Nelabai supratau klausimo? g.gif

Kas veza pagal turi, tai greiciausiai ziuri turi. Kas veza pagal svori, tai jo, - sveria.
Atsakyti
biggrin.gif

Pati nesuprantu ką parašiau doh.gif

Jei pasikrausiu 5 bananines dėžes, jas svers. Viskas aišku 4u.gif

Reik pasiskaičiuot kiek kainuoja malonumas persikraustyt doh.gif g.gif

Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 05 03, 15:16)
Lockets, tiek ir kainuoja: 300gbp. Nepamirskit, kad auto is LT, UK legaliai gali buti tik puse metu  4u.gif

aisku smile.gif

del laiko tai anksciau lyg ir buvo metai ta riba...
del pusmecio zaisti gal ir neverta...
na iki rugpjucio reikes sugalvoti, nes tada tikiuosi i LT nuvykti ax.gif
man uz 2 dezutes 74*44*43 paeme po £25, nes taip buvo kazkas is ju firmos e-mail parase.
bet siaip sake kitam kartui tokiu ismatavimu dezutes butu po 30-35...
svoris buvo po mazdaug 13-14kg.
Atsakyti
brangokai ima sakyčiau pas jus g.gif
aš dažniausia dedu didelį lagaminą, jį prikamšau taip, kad pati pro duris nebeišvelku, vairuotojas paima, paskutinį kartą svėrėm, beveik keturiasdešimt kg svėrė, o ima 25-30 svarų g.gif
Atsakyti