Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

Dedu pliusa 'Laibenai' thumbup.gif
pirmadieni paeme dezutes, vakar buvo Lt ir siandien jau vietoje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristinute* @ 2011 04 15, 13:21)
Labukas,

noreciau parekomenduoti [url=http://www.skelbiu.lt/skelbimai/lietuva-anglija-tik-nuo-160-litu-10039075.html]


bandysim vežt, kai gausiu siuntinį pasidalinsiu įspūdžiais ax.gif

o su trans.lt mes apturėjom tokį nuotykį. jie mūsų draugams iš LT atvežė lovytę ir tašę, todėl tarėmės su jais, kad mums parveš į LT tokį patį siuntinį. Sutartą vežti savaitę laukiau iš jų žadėto skambučio, kad patikslintų, kurią tiksliai dieną veš. Nieko nesulaukusi paskambinau pati ir sužinojau, kad jie neskambina, nes neturi daugiau siuntinių iš mūsų krašto, tai laukia kol surinks blink.gif nors aš jų tiesiai šviesiai klausiau, ar jie man galės parvežti konkrečiomis dienomis, nes pati tomis dienomis grįžau su vaiku į LT, o mano visi daiktai turėjo parvažiuot su vežėjais. jie man garantavo, kad tikrai tomis dienomis paims, bet nei tomis dienomis, nei dviem dienom vėliau nei jų pačių, nei skambučio nesulaukiau doh.gif galiausiai jie mūsų siuntinį perdavė "kolegoms", kurie ne tik kad paėmė didesne kaina, bet ir turėjau važiuot iš Elektrėnų į Kauną antrą valandą nakties pati pasiimt doh.gif

o dar vieni vežėjai du kartus mums labai sėkmingai ir nebrangiai atvežė siuntinius į UK, o trečią kartą paėmė, nuvežė į UK ir iš kažkokio kaimo skambina, kad atvažiuotume pasiimt, nes jie mums į namus neveš blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spylkutia: 16 balandžio 2011 - 19:36
O as dedu dideli pliusa www.minibusiukas.lt thumbup.gif
Jaunas vaikinukas, bet labai mandagus ir patikimas smile.gif Paime nemazas tasytes treciadieni nakti, o penktadieni ryte pristate Kaune prie duru thumbup.gif
Tasytes atvyko saugios ir tavrkingos thumbup.gif Aciu Jiems 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,o mes labai nusvilom su vienais verysad.gif tik gaila neturiu nei pavadinimo ju,turiu tik numeri.Sese is UK idejo siuntinuka,viena siuntinio deze prapuole,zadejo jie atvezt bet taip ir nebepasirode,bandau jiems skamnint,bet nekelia ragelio.Parasau jums ta numeri,gal kuri ir turit. +447883011271
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2011 04 19, 20:25)
Sveikos,o mes labai nusvilom su vienais verysad.gif tik gaila neturiu nei pavadinimo ju,turiu tik numeri.Sese is UK idejo siuntinuka,viena siuntinio deze prapuole,zadejo jie atvezt bet taip ir nebepasirode,bandau jiems skamnint,bet nekelia ragelio.Parasau jums ta numeri,gal kuri ir turit. +447883011271


Norejau susirasti kazka patogesnio, taciau, paskaiciusi jusu situacijas, liksiu prie senuju. PArduotuve Baltika Walthamstow - veza i Vilniu prie akropolio, galima per kelias dienas pasiimti, taciau retai vaziuoja (kai veza i parduotuve prekes),'Taupyk' East Hame kas savaite, bet labai prastai su paemimu, nes paskambina ir staiga reikia lekti neaisku kur paimti siuntimio. Galima su pristatymu i namus + 10£, taciau neaisku kada pristatymas, tad jei zmones dirbantys, tikrai nepatogu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aš grįžtu su atsiliepimais apie *Kristinute* reklamuotus vežėjus ax.gif
Visų pirma, tai siuntinį vietoj žadėto antradienio paėmė sekmadienį doh.gif kai jau net nesitikėjom, kad pasirodys lotuliukas.gif Paėmė iš Great Yarmouth, atvežė į Elektrėnus. Iš namų - į namus. Siuntinį pristatė ketvirtadienį, tai kaip ir keturios dienos g.gif
Šiaip vyrukas labai malonus, visada atsiliepdavo, viską pasakydavo kas ir kaip thumbup.gif pritaikė velykinę nuolaidą ax.gif Jeigu dar teks kažką vežti, vėl bandysim kreiptis į šitus, tada galėsiu pasakyti, ar rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2011 01 23, 21:10)
Zinau vairuotojus kurie veza i mancesteri tai kaip suprantu netoli taves...jei domina galiu parasyt kontaktus smile.gif

Laba,noreciau tu kontaktu,kas veza i Mancestery.Dekui 4u.gif P.S ar is Kauno veza? g.gif
Atsakyti
Na taip, i Great Yarmouth nedaznas uzsuka ax.gif Tradicishkai jiems 'nepakeliui' g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Domina siuntu vezimo kainos is Lt i Londona 4u.gif Kokie patikimi vezejai? reiktu, kad iki duru Londone pristatytu 4u.gif
Atsakyti
gal kas galite rekomenduoti vezejus, kad parveztu siuntinuka is Cambridgeshire, Wisbech (140km nuo Londono), jau vieni vezejai veza visa menesi, niekaip paimt negali doh.gif
Atsakyti
laba visoms smile.gif gal zinote kas pigiai galetu is LT pristatyti automobili i Uk ? aciu is anksto uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistute @ 2011 05 02, 20:24)
gal kas galite rekomenduoti vezejus, kad parveztu siuntinuka is Cambridgeshire, Wisbech (140km nuo Londono), jau vieni vezejai veza visa menesi, niekaip paimt negali doh.gif

na nežinau kaip dabar, prieš kalėdas ir man vėlavo, bet sakė tada pasnige buvo..o šiais jie berods ten važiuodavo g.gif
http://www.lt-uk.lt/
Atsakyti