Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

4u.gif sveikos mamytes as gal ne i teme bet noriu paklausti ax.gif kas ir kaip ir ar reikia notaro patvirtinimo jai mano sunenas skrenda su svetimu zmogumi g.gif aciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(numanreik @ 2010 12 06, 10:41)
4u.gif  sveikos mamytes as gal ne i teme bet noriu paklausti ax.gif kas ir kaip ir ar reikia notaro patvirtinimo jai mano sunenas skrenda su svetimu zmogumi  g.gif  aciu  g.gif

Kiek jam metu? ax.gif
Atsakyti
13metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(numanreik @ 2010 12 06, 12:41)
4u.gif  sveikos mamytes as gal ne i teme bet noriu paklausti ax.gif kas ir kaip ir ar reikia notaro patvirtinimo jai mano sunenas skrenda su svetimu zmogumi  g.gif  aciu  g.gif


sveika,mano dukra kai skrido su kitu zmogum,tai is cia skrendant jie nieko neprase ir net neklause kas ja lydi,bet gryztant atgal,tai LT tikrai reikalaus igaliojimo ,todel as buvau viska padarius cia,nes kita kart, kiek teko girdeti,buna,kad ir anglai papraso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(numanreik @ 2010 12 06, 11:41)
4u.gif  sveikos mamytes as gal ne i teme bet noriu paklausti ax.gif kas ir kaip ir ar reikia notaro patvirtinimo jai mano sunenas skrenda su svetimu zmogumi  g.gif  aciu  g.gif

Jei jis su svetimu zmogumi keliaus IS LIETUVOS i UK - butinas vieno is tevu notariskai patvirtintas sutikimas. Visa informacija ir forma, kuria reikia uzpildyti rasi LT ambasados puslapyje mirksiukas.gif
Atsakyti
...Sveikos...norejau paklausti,gal zinot kas pigiau nuveztu i Kauna 17-18d. ir gryztu 31d.,gyvenu Londone...aciu visom atsakiusiom smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,su naujaisiais metais:)gal zinote kokius vezejus kurie paimtu siuntini is namu east hame ar bektone,rytu londonas....noriu siuntini siusti i lietuva bet nerandu vezeju kurie vaziuotu sia savaite ateinancia
Atsakyti
Sveikos merginos....dar vakar vaziavau su TRANSPAULE IS LT I UK.....ir teko matyt visa siuntiniu kelione....nu zinokit tikrai esu pakraupus... doh.gif uz jokius pinigus nepatikeciau ju firmai savo siuntyniu ir niekam nerekomenduociau schmoll.gif atvykus i Londona su autobusu siuntiniai yra izdalinami i autobusiukus tad nuo ten ir prasideda siuntiniu skraidymas metymas kritimas ir t.t...po tokio pasiskraidymo ir t.t...like sveki siuntiniai toliau skrenda i autobusiuku bagazines...prie mano akiu buvo sudauzyti du siuntiniai tik del vairuotoju kaltes grubumo....pasileido skysciai nes buvo kazkas sudauzyta autobusiuke didziausia bala toliau tekantis siuntinys o salia padedama deze su skaitmenines televizijos aparatura kuri sekmingai visa kelia dregsta....salia kraunami kiti siuntiniai ant tu siuntiniu tikraja ta zodzio prasme sumetami lagaminai tases dar gerai prispaudziami ir keliauja pas gavejus.....kiek keleiviai tarpusavyja kalbejosi kad tokie sudauzyti suslape siuntiniai paskui labai sunkiai pasiekia adresata.....tai pasimeta tai dar kazkas....teko is keleiviu girdet ir ne viena pasakojima kaip atvezdavo ir ne i ta miesta palikdavo pas vairuotoju draugus ar tureja vairuotojai pristatyt i namus atsiasko tai daryt....zodziu gryzus idomu pasidare ar cia tik pliotkai tad pabandziau paieskot atsiliepimu internete tad radau tikrai idomiu panasiu pasakojimu apie siuntiniu keliones su sia firma doh.gif tad po to ka maciau ir ka girdejau ir taipogi o to ka perskaiciau niekada sios firmos paslaugomis nesinaudosiu schmoll.gif O kaip keleiviu pervezejai manau jie visai neblogi nelabai turiu priekaistu buvusiai kelionei su jais smile.gif
Atsakyti
4u.gif noriu pasiteirauti,gal kas žinote ar yra vežančių siuntinius į Scunthorpe? 4u.gif išanksto ačiū už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varle123 @ 2011 01 23, 21:06)
4u.gif noriu pasiteirauti,gal kas žinote ar yra vežančių siuntinius į Scunthorpe? 4u.gif išanksto ačiū už atsakymą. 4u.gif


Zinau vairuotojus kurie veza i mancesteri tai kaip suprantu netoli taves...jei domina galiu parasyt kontaktus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ieskau kas galetu paimti siuntinuka is Linkolno ir atvesti i Vilniu. Busiu dekinga uz kontaktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuks @ 2011 02 23, 16:39)
Sveikos, ieskau kas galetu paimti siuntinuka is Linkolno ir atvesti i Vilniu. Busiu dekinga uz kontaktus smile.gif


As taip pat ieskau kas paimtu is Linkolno i Vilniu . Su vienais esu sutarus, bet vaziuoja jau trecia savaite , nes i Lincolna del vienos tasiukes nesuka:( arba reikia damoketi;( Tai jau bus du siuntiniai:)
Atsakyti