Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

QUOTE(raseale @ 2010 10 17, 14:59)
Sveikos, kazkada cia uzsukus pamaciau Jusu pareklamuotus www.cv-trans.lt, pabandziau ju paslaugas, tai tikrai likau patenkinta 110% Pigu, greita, mandagus bendravimas tiek realybeje tiek telefonu. Vazineja beveik po visa Anglija. Lietuvoj telefonas +37065287776. www.cv-trans.lt Israso saskaitas jei reikia wink.gif

Man irgi jie labai patiko,visu pirma kaina,o antra,kad nuveze i namus tiesiai,nereikejo nei i koloneles vaziuoti,nei prie prekybos centru.Net smalsu kaip jiems apsimoka g.gif Zodziu jokiu kitu daugiau ir nebeieskosiu.
Atsakyti
sviekos mamytes 4u.gif as tokiu klausimu man vietoj tases reikia suniuka atvesti is lt ax.gif gal ka zinote kas veza ar kam yra veze smile.gif sunelis tvarkoje su visu pasu ko reikalauja uk smile.gif
Atsakyti
http://www.lietuvalondonas.com/
Sveikos, mamytės 4u.gif

neskaičiau nuosekliai viso pokalbio, todėl nežinau, ar minėjote šiuos vežėjus. Kartą naudojausi jų paslaugomis - neturiu jokių priekaištų, dirba tvarkingai.

Atsakyti
Na as ir galiu rekomenduot viena firma, kuria radau internete, buvo nedrasu pirma karta , bet labai reikejo tai surizikavau, paima is namu nuveza tiesiai i vieta, nors patys yra is Klaipedos bet papildomai nereikia niekada damoket , kad atvaziuoja man is Siauliu paimt, o ir kaina nepasakyciau , kad kandziojas, ir gan saugiai veza, svarbiausiai nieko neisrenka, ka teko girdet is draugu, kad tai gerimus tai dar kazka kitos eformose isrenka. Dl kainos galiu pasakyt, pirma karta siunciau pilna masinos bagazine yvairiu skystu medziagu, susipakavus gavos labai didele deze, o jie paeme tik 30svaru. kita karta teko siust dvi dezes kuriose buvo klozetai ipakuoti 4u.gif , na zodziu isivaziduojat kokio dydzio yra pilnos komplektacijos klozetas tai uz tas dvi dezes paeme 18 svaru.dabar nesenai siunciau kompiuteri stacionara ir is ten man parveze du lagaminus ir uz nuvezima ir parvezima paeme tik 20 svaru. esam labai patenkinti, ir kiek pakalbejau jie ir perkraustymus daro uz gan padoria kaina, firmos nepamenu bet cia telefono numeriukas vairuotojas Tomas.860277690 skambinant is Lietuvos.gal kam pravers. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sweikos galbut zinot koki kieki dabar galima gabenti per sienas (is Lt i Uk) cigareciu? girdejau kad 10 bloku bet netikiu doh.gif aceit su lektuvu 5 ant galvos su mikriuku 10 blink.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif
turiu nedidelę dėžutę siuntimui į Dubliną. klausimas - ar žinot kas nors patikimą įmonę, kuri paimtų iš Klaipėdos ir nuvežtų į Dubliną už ne itin brangiai? paštu kainuotų apie 30lt, tai daugmaž tokią sumą ir norėtųsi sumokėt... unsure.gif siuntinukas svertų vos apie 1kg, nedidelis visai..
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 12 02, 11:10)



tikrai nerasi nieko kas nuvežtų mažiau kaip už 30lt, galiu net garantuoti 99% nebent pakeliui važiuotų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2010 11 29, 11:34)
Sweikos galbut zinot koki kieki dabar galima gabenti per sienas (is Lt i Uk) cigareciu? girdejau kad 10 bloku bet netikiu doh.gif  aceit su lektuvu 5 ant galvos su mikriuku 10  blink.gif


Tobacco Restrictions for eight Member States

From 1 May 2004, the UK is maintaining limits on the amount of cigarettes and some tobacco products that travellers are able to bring in to the UK for own use from eight Member States, without paying UK duty.

The limits are:

* 200 cigarettes from Hungary, Latvia, Lithuania, Poland, Slovakia and Slovenia;


Anyone who is carrying more than the limits should pay UK duty on those goods by entering the Customs Red Channel or by using the Red Point telephone. If travellers enter the Customs Blue Channel with more than the limits, then all of their tobacco may be seized.
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas gali parekomenduot vezejus, kurie paimtu siuntinuka is Exeter? Butu labai daug 4u.gif Su Transpaule siunciausi pora kartu, bet susitart pavykdavo tik is antro ar trecio karto g.gif tai norisi patikimesniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astulencia @ 2010 12 03, 11:58)
Sveiki,
Gal kas gali parekomenduot vezejus, kurie paimtu siuntinuka is Exeter? Butu labai daug  4u.gif Su Transpaule siunciausi pora kartu, bet susitart pavykdavo tik is antro ar trecio karto g.gif  tai norisi patikimesniu ax.gif



aš jau rašiau berods šioj temoj, transpaule ir nusivyliau, pastoviai jie vietos neturi paskutinę minutę arba tariamai "mikrai" sugenda, paskutinius kartus siunčiaus su šiais: Prašom registruotis:
+447761885070; +37060903539;

skype: sekmesratai

sekmesratai@gmail.com


man rods jie iš visur surenka mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(numanreik @ 2010 11 18, 00:51)
sviekos mamytes 4u.gif as tokiu klausimu man vietoj tases reikia suniuka atvesti is lt ax.gif gal ka zinote kas veza ar kam yra veze smile.gif sunelis tvarkoje su visu pasu ko reikalauja uk smile.gif

idomu, ar radai, kas tau suniuka perveztu? mano draugai pries kelis menesius laaabai jau ilgai ieskojo, kol rado zmogu, kuris apsiimtu, nes niekas nenori rizikuoti. nesvarbu,kad yra pasas, taip lengvai neileidzia schmoll.gif , ilgas ten procesas jei nori legaliai viska sutvarkyti...
jei ka, parasyk man i az, as ju uzklausiu numeriuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2010 12 03, 14:32)
aš jau rašiau berods šioj temoj, transpaule ir nusivyliau, pastoviai jie vietos neturi paskutinę minutę arba tariamai "mikrai" sugenda


na o man pasiteisinimas budavo, kad telefonas buvo isjungtas ir negalejo prisiskambint schmoll.gif
Aciu uz kontaktus 4u.gif , bandysiu tartis
Atsakyti