Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

Snd gavom siuntinuka, ir labai patenkinta esu, po dvieju vezeju apgavysciu, radau kur gar geriau thumbup.gif , nuo duru iki duru vyrukai paeme, mandagus, ir uz 40kg, didziuli lagamina tik 100lt tepaeme...
stai ju rekvizitai, jei kam reiktu..
http://www.lt-uk.lt/
Atsakyti
Apie rugpjucio 20 diena su vyru vaziuosime i Londona. Gal kazkam reikia siuntinius nuvest? Vaziuosime mikroautobusu, aplankyti draugu, gristi planuojame kokia 25 diena i Kauna. Isvaziuosime taip pat is Kauno. Jei kam aktualu kreipkites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jowwileee @ 2010 08 11, 13:50)
Apie rugpjucio 20 diena su vyru vaziuosime i Londona. Gal kazkam reikia siuntinius nuvest? Vaziuosime mikroautobusu, aplankyti draugu, gristi planuojame kokia 25 diena i Kauna. Isvaziuosime taip pat is Kauno. Jei kam aktualu kreipkites smile.gif

butu idomu kokia kainyte ir ar nuvestumet iki duru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luaraa @ 2010 08 11, 15:59)
butu idomu kokia kainyte ir ar nuvestumet iki duru ax.gif

o kokia butu tikslesne vieta? Privesti galetume Rytu, Pietu Londone. O kaina sutartine, priklausomai nuo dydzio. Susitartume manau smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(jowwileee @ 2010 08 11, 15:30)
o kokia butu tikslesne vieta? Privesti galetume Rytu, Pietu Londone. O kaina sutartine, priklausomai nuo dydzio. Susitartume manau smile.gif.

vyras gyvena vakaru londone, Stokvele ir automobilio neturi ax.gif aciu uz informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luaraa: 11 rugpjūčio 2010 - 17:37
QUOTE(Gerdussska @ 2010 03 28, 22:28)
Nu mes per sita firma gabenome daiktus,superiniai berniukai thumbup.gif Ir tikrai pigiausiai kiek ieskojome g.gif http://www.cv-trans.lt/

4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu uz patarima - tikrai nenuvyle - puikus vaikinai, sekmes jiems!
Aciu dar karta mamoms uz gerus patarimus
Atsakyti
QUOTE(vaidabas @ 2010 08 10, 23:46)
Snd gavom siuntinuka, ir labai patenkinta esu, po dvieju vezeju apgavysciu, radau kur gar geriau thumbup.gif , nuo duru iki duru vyrukai paeme, mandagus, ir uz 40kg, didziuli lagamina tik 100lt tepaeme...
stai ju rekvizitai, jei kam reiktu..
http://www.lt-uk.lt/

gal zinai kiek uz kg ima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jojoskia @ 2010 08 14, 17:13)
gal zinai kiek uz kg ima? ax.gif

jie uz tase ima, mano uz 40kg lagamina dideli, 100lt paeme
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2010 08 09, 09:17)
Cia tikriausiai kalbat apie vezejus is Catford'o kur paima siuntinius?Tai apie juos ir as turiu tik geru atsiliepimu smile.gif ne pirmi metai siunciam su jais ir tikrai nusivilti neteko - lietuvoje patys iki duru atnesa tases  thumbup.gif tik si karta jie nelabai mums tinkamu laiku buvoi,tad praejusi savaitgali pabandem kazkokius naujus vezejus kurie ir UK is namu paima ir LT i namus pristato ... taip pat is rekomendaciju sitam puslapiuke. O ir nepaeme brangiai..uz didele turgine tase ir nemaza sportini krepsi £30  smile.gif ziuresim kaip pristatys Lt,tada jums irgi cia parekomenduosiu ...


Ugniukas, Ttip, tuos pacius turejau omeny-vezejus,kur paima siuntinius Catford'e.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidabas @ 2010 08 10, 22:46)
Snd gavom siuntinuka, ir labai patenkinta esu, po dvieju vezeju apgavysciu, radau kur gar geriau thumbup.gif , nuo duru iki duru vyrukai paeme, mandagus, ir uz 40kg, didziuli lagamina tik 100lt tepaeme...
stai ju rekvizitai, jei kam reiktu..
http://www.lt-uk.lt/

dekui uz rekomendacija!
reiks pabandyti. idomu ar i Vilniu vaziuos, nes kiek jau bandziau tai toks ispudis, kad i Vilniu niekas nieko neveza ir nevaziuoja doh.gif
Atsakyti

Rekomenduoju vežėjus, jie patys kažkur iš Klaipėdos pusės, du kartus siunčiau viskas laiku, mandagu ir kaina nesikandžioja mirksiukas.gif
37060903539
447761885070

skype: sekmesratai

Lietuvoj tai į nurodytą adresą atvežė, tik čia uk turėjau vežt iki degalinės, nes į mano pusę nelabai populiaru važiuot, bet sakė praktikuojasi paiminėt iš namų smile.gif
Atsakyti
Sveiki.Skubiai reikia man su vaiku i Birminghema.Gal kas su savo masina vaziuot ruosiates ir paimtumet du pakeleivius? 4u.gif Arba gal zinot firma kuri nebrangiai veza?
Atsakyti