Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

Sveikos,o gal kas zino kokius furistus,kurie vazineja i londona,reiktu daiktu persivezti is LT.,nes jie pigiau ima,tai lauksiu,gal kas zinote.labai reiktu,aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geiver @ 2009 12 09, 00:46)
Labutis, turi tokius vyrukus,kurie iregistrave savo firmele su siuntinukais. mes esam patenkinti ju paslaugomis ir musu draugai per juos siuncia.Bijau sumeluoti,bet lyg jie ir is namu cia londone surenka,bent jau anksciau taip dare.jie seip surenka ir atiduoda tases prie stratfordo morrisono parduotuves. kainos tikrai nera dideles,priklauso nuo svorio,as seip uz beveik 20 kg tase sumokejau 15 svaru, o mano mama katik siunte per juos tai uz 20kg sumokejo 50litu. viska tikslaiu galite suzinoti tiesiog jiems paskambinus 07738765886. tikiuosi,kad ir jus nenusivilsit  rolleyes.gif

Atsakyti
Pries metus, mes irgi turejome vezejus-Klaipediecius, skelbimuose Gintaras, va buvau rami, paskutine savaite bebudama UK susiskambinau, liepe i angliska nr skambint, paskambinau, vairavo, paprase sms atsiust, sake perskambins, nusiunciau su adresu ir tt, sestadieni pralaukiau, nieks siuntinio nepaeme, sekmadieni ryte paskambinau,oij, nepaeme, nuetebe tokie, tuoj persuksim sako..., taip jokiu ziniu iki vakaro, i skambucius neatsako, vyras i liet nr paskambino, tai vos ne pasiunte, bet perskambint zadejo..
va sedziu Lietuvoj, snd svente, mano rubai, lauktuves, dovanos ten like doh.gif
pasirodo ne mane viena, bet ir is Birmingemo jau pora kartu mamytes pavede..
tad bukite atsargios, nes sie vezejai, nebevertina klientu, nemoka net zmogiskai atsiprasyt, paaiskint jog pamirso...
Atsakyti
QUOTE(vaidabas @ 2010 07 31, 10:55)
Pries metus, mes irgi turejome vezejus-Klaipediecius, skelbimuose Gintaras, va buvau rami, paskutine savaite bebudama UK susiskambinau, liepe i angliska nr skambint, paskambinau,  vairavo, paprase sms atsiust, sake perskambins, nusiunciau su adresu ir tt, sestadieni pralaukiau, nieks siuntinio nepaeme, sekmadieni ryte paskambinau,oij, nepaeme, nuetebe tokie, tuoj persuksim sako..., taip jokiu ziniu iki vakaro, i skambucius neatsako, vyras i liet nr paskambino, tai vos ne pasiunte, bet perskambint zadejo..
va sedziu Lietuvoj, snd svente, mano rubai, lauktuves, dovanos ten like doh.gif
pasirodo ne mane viena, bet ir is Birmingemo jau pora kartu mamytes pavede..
tad bukite atsargios, nes sie vezejai, nebevertina klientu, nemoka net zmogiskai atsiprasyt, paaiskint jog pamirso...


apie Klaipedos vezejus patyliu, tiek nervu ir streso turejau baisu sakiau daugiau gyvenime nieko niekur nesiusiu siuntu jokiu, o buvo taip kad sausi turejom grysti su maziuku i lt pagrindinius daiktus sudejau siuntimui. siuntini kaip ir paeme, tipo viskas gerai pristatysim i Vilniu pinigai ir isanksto sumoketi, o gavosi taip,kad jie to siuntinio i vilniu nepristate po keliu dienu ir as atskridau su vaiku atsiunte ta siuntini su kitu vezeju is Klaipedos kuris dar liepe susimoketi uz pervezima is Klaipedos i Vilniu ir negana to, kad nakti atveze tai dar teko vaziuoti i jiem tinkama vieta ta siuntini pasiimti... bigsmile.gif finale skambinau ir ju vadovui pagrindiniui tai sake nieko nezino, nes jie i Vilniu siuntas neveza tai perpardave kitiem vezejam bariausi as su juom ilgai ir nuobodziai tik kas is to...tai kam imti siuntas jei nepristatot i sutarta vieta isvis neimkit o neperpardavinekit...
Atsakyti
QUOTE(twiggyam @ 2010 04 12, 19:17)
sveikos 4u.gif , gal kas zinote patikima siuntiniu pervezeja, kuris veza nuo duru iki duru ir kuris uz pervezima ima proto ribose. reiktu paimti siuntini vilniuje ir atvezti i londono. girdejau kad yra geras vezejas Arunas, bet deja nespejau jo numeriuko uzsirasyti, gal kuri zinote apie ji ka biggrin.gif

Jei apie tą patį Arūną iš Klaipėdos eina kalba,tai jo numeris 00447774504220.Tris metus naudojausi jo paslaugomis. thumbup.gif


O dabar antireklama šitai kompanijai http://www.transpaule.lt/ ,kokio vargelio su jais turėjau doh.gif Vieną savaitgalį pamiršo,nors buvo pažadėję raudonu tušinuku užsirašyti mano adresą,mat norėjau siųsti 2 didelius ir vieną mažą siuntinį ir dar vaikišką sportinį vežimėlį.Nu,aš sulaukiau sękančio savaitgalio,kol prisiskambinau tinkamam vairuotojui doh.gif Per tris tel.nr.skambinau doh.gif Pasakė,kai bus mano mieste,paskambins,dar ir sutarėm,kad vienas didelis siuntinys kainuos 25.Sulaukiau skambučio 4.30 ryto blink.gif ,kai paprašiau padėti išnešti tuos siuntinius,pasakė,kad jam rankas skauda doh.gif Už visus siuntinius paėmė 110 blink.gif blink.gif blink.gif ,bandžiau įrodinėti savo tiesą,bet neįduoti siuntinių jau negalėjau,nes draugai su vaikiuku išsikraustė į LT prieš savaitę,o siuntiniuose visi vaikiuko daiktai.Tai dar negano to,jie nevežė į sutartą miestą,ir tik po skandalų išsireikalavo kad atvežtų į iš anksto sutartą vietą doh.gif
Apie vairuotojo nemandagumą ir įžūlumą jau nekalbu.
Atsakyti
nusivyiau visiskai, jau trecia savaite sedziu Lt, o mano daiktai Liverpulyje schmoll.gif
cia Sm isreklamuoti vezejai, irgi pavede, susiskambinau, paaiskinau jog jau vieni apgavo, moteryte liet numeriu, dave angliska, sake tikrai paims, dave angliska, liepe sestadieni popiet jau skambint, suskambinau, tipo mes jau pilni, nepaimsim,kita savaite nebent...
dabar radau Panevezieciu firma, ziuresiu kaip su jais..
tokie laikai, rodos darbu nera, cia zmogeliai turi biznius, klientus, ir ju visiskai nevertina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stonjur1 @ 2009 09 04, 10:04)
Štai ta nereali firma kuri mane taip nuskriaudė
Rekvizitai:

O. Paulauskienės IĮ "Transpaulė"

Vingio g. 16, Klaipėda

Mob.tel.: 867643277

                865698670

                867643252

El.p. keliauki@gmail.com



Kelionėms į Angliją:

+37065698670 -STASYS

+447809763736

+447702824018
http://www.transpaule.lt/lt/apie_imone

Sumokėjo tik puse sumos,ir tai po 3 savaičių laiko.bukite atsargus,dar jie veža i UK daug alchogolio,ir juos jau kelinta kart stipriai purto muitinės,ir gaudo NNT,taip kad ateity su jais gali but problemų dar,atsargiai.

Žiūriu ne mane vieną šita "šaraškino kontora" nuvylė doh.gif
Atsakyti
Dar blogų žinių apie "Transpaulę" doh.gif ,šiandien trumpai kalbėjau su ta drauge,kuriai daiktus siunčiau,tai sakė kad dingo keletas daiktų iš siuntinio blink.gif Vakare paaiškės smulkmenos.
Atsakyti
Mane irg nuvyle klaipedieciai berods,bet jau ju kontaktu neturiu g.gif Zodzi uidejau lagamina ir deze,po dveju dienu parkeliauja i lietuva deze,o lagamino nera blink.gif Zodziu kit diena skambinu sefui,pasirodo mano lagaminas liko Londone doh.gif o veze is Birminghemo.Sako tai gal jus slaptai ta lagamina idejot,nes vairuotojas nepaeme is tos vietos lagamino.Nu zodzi ukosmaras.Tai jsakau jus man pasakykit koks man tikslas ji slaptai idet.Bet gerai,kad galu gale atgavau savo daiktus.
Atsakyti
na va, po 3 savaiciu skambinejimu, pagaliau mano lagaminas pakely namo, kai jau grys, papasakosiu kaip sekes, o klaipedieciais nusivyliau visiskai,jau karta apgave,maniau jau tikrai sykart paims.., bet deja...
cia isgirtieji, taipogi, liet atsiliepusi mergina, pazadejo, jog paims, tik sestd popiet, dar liepe paskambint anglisku nr, kad primint..., paskambinau, sako mes pilni..http://www.supermama.lt/forumas/lofiversion/index.php/t370549-200.html
...tai va, jau 2 sav lietuvoj, ir vaikai dar be lauktuviu, as be savo daiktu...tikiuos nors sitie kur veza-bus normalus, ir turesiu patikimus vezejus
Atsakyti
Sveikos,
noreciau gerai atsiliepti apie siuos vezejus: jie turi savo internetini puslapi www.lietuvalondonas.com. Labai malonus ir mandagus vairuotojai. Kai nuveziau priduoti siuntinio, labai daug zmoniu lauke eilej,matesi,kad labai daug kas naudojasi ju paslaugomis.Pasvere,israse kvita.Lietuvoj mes patys biski juos subalamutinom,nes svarstem atsiimt siuntini is Kauno,po to Vilniaus, bet vyrai nepasimete ir pristate siuntini i namus galiausiai pasakius paskutiniji adresa.
Kainos irgi nesikandzioja. Kaip pirma karta siuntus-man labai patiko ju paslaugos,naudosiuos ir kita karta.

P.S. cia gavosi vos ne kaip reklama, bet siuo metu tai tik mano asmenine nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelyte_M @ 2010 08 09, 08:24)
Sveikos,
noreciau gerai atsiliepti apie siuos vezejus: jie turi savo internetini puslapi www.lietuvalondonas.com. Labai malonus ir mandagus vairuotojai. Kai nuveziau priduoti siuntinio, labai daug zmoniu lauke eilej,matesi,kad labai daug kas naudojasi ju paslaugomis.Pasvere,israse kvita.Lietuvoj mes patys biski juos subalamutinom,nes svarstem atsiimt siuntini is Kauno,po to Vilniaus, bet vyrai nepasimete ir pristate siuntini i namus galiausiai pasakius paskutiniji adresa.
Kainos irgi nesikandzioja. Kaip pirma karta siuntus-man labai patiko ju paslaugos,naudosiuos ir kita karta.

P.S. cia gavosi vos ne kaip reklama, bet siuo metu tai tik mano asmenine nuomone  4u.gif

Cia tikriausiai kalbat apie vezejus is Catford'o kur paima siuntinius?Tai apie juos ir as turiu tik geru atsiliepimu smile.gif ne pirmi metai siunciam su jais ir tikrai nusivilti neteko - lietuvoje patys iki duru atnesa tases thumbup.gif tik si karta jie nelabai mums tinkamu laiku buvoi,tad praejusi savaitgali pabandem kazkokius naujus vezejus kurie ir UK is namu paima ir LT i namus pristato ... taip pat is rekomendaciju sitam puslapiuke. O ir nepaeme brangiai..uz didele turgine tase ir nemaza sportini krepsi £30 smile.gif ziuresim kaip pristatys Lt,tada jums irgi cia parekomenduosiu ...
Atsakyti