Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

Aha turi tuoj parasys
Atsakyti
sveikutes,aciu rikute kad parasei.info mamytem,maza tase 10svaru vidutine 20svaru didele gariunyne 30svaru,jei reikia imti uz londono siektiek brangiau,tikrai patikima ,pvz,siandien diena isvaziavo is londono ,tai sianakti bus lietuvoje,surinks tases ir vel atgal.zmones greitai gauna tases jei neuzlaiko muitinese.o lietuvos numeriukas +37067679970.o jei kila kokiu klausimu rasykit i az,aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne20: 01 gruodžio 2009 - 20:16
gal kam teko siusti siuntinukus per sia firma http://www.ritoma.co.uk ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shayne @ 2009 12 03, 01:50)
gal kam teko siusti siuntinukus per sia firma http://www.ritoma.co.uk ? mirksiukas.gif




Mane ir domina, gal yra siuntusiu, tevai is LT nori atsiusti siuntini, bet nezinom per kur geriau, nes 1 kart dingo siuntinys ; ( o dar buvo, kad labai jau "pavargus" ta deze atkeliavo..

Siaip, reiketu i Southampton, Bristol.. puse ax.gif
Atsakyti
Mes taip pat norim siusti is LT i southamptona smile.gif
Atsakyti
O gal kas is Londono rytines dalies, Becktono, siuntinius i Lietuva siunciate? Butu idomu isgirst su kokia firma ar vairuotojais bendraujate, kiek mokate, rasykite az jei ka 4u.gif
Atsakyti
Spray ---> Isiaiskinau, kad atvaziuoja pas draugus lietuvius is LT sesuo, ir ja atves autobusiukas, o jis LT is visur surenka suntinius, ir, sake l. daug kart su juo vaziave yra, kad viskas OK. Man ryt duos kontaktus, paskambinsiu , tada tau galesiu i AZ duoti kontaktus to vairutojo, nes nuo manes southampton 1,5 val. maziau gal, o jai ka, gal kokiam kely butu galimybe susitit, mes kazkada taip darydavom, nes i musu kaima retai kas teuzklysta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2009 12 07, 00:13)
Spray ---> Isiaiskinau, kad atvaziuoja pas draugus lietuvius is LT sesuo, ir ja atves autobusiukas, o jis LT is visur surenka suntinius, ir, sake l. daug kart su juo vaziave yra, kad viskas OK. Man ryt duos kontaktus, paskambinsiu , tada tau galesiu i AZ duoti kontaktus to vairutojo, nes nuo manes southampton 1,5 val. maziau gal, o jai ka, gal kokiam kely butu galimybe susitit, mes kazkada taip darydavom, nes i musu kaima retai kas teuzklysta  biggrin.gif


Aciu labai smile.gif Lauksiu kontaktu i az bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spray: 07 gruodžio 2009 - 22:20
Sveikos smile.gif
Prasau parasyti patikima firma, kuri veza siuntinius nuo duru iki duru 4u.gif Reiktu vezti kitos savaites ketvirtadieni - penktadieni i LT smile.gif
Atsakyti
Labutis, turi tokius vyrukus,kurie iregistrave savo firmele su siuntinukais. mes esam patenkinti ju paslaugomis ir musu draugai per juos siuncia.Bijau sumeluoti,bet lyg jie ir is namu cia londone surenka,bent jau anksciau taip dare.jie seip surenka ir atiduoda tases prie stratfordo morrisono parduotuves. kainos tikrai nera dideles,priklauso nuo svorio,as seip uz beveik 20 kg tase sumokejau 15 svaru, o mano mama katik siunte per juos tai uz 20kg sumokejo 50litu. viska tikslaiu galite suzinoti tiesiog jiems paskambinus 07738765886. tikiuosi,kad ir jus nenusivilsit rolleyes.gif
Atsakyti
kadangi atsiliepimu apie sia firma http://www.ritoma.co.uk/ niekur neradau, tai teko surizikuoti.. bet likau patenkinta cool.gif paeme nuo duru, siuntem i pnvz, tai ten jie prie Babilono isdalina ir prie jo buvo valandos tikslumu kaip buvo sake. uz didziausia turgine tase labai labai sunkia ir deze paeme 40 svaru smile.gif na, bet svarbiausia, kad siuntinys laimingai nukeliavo thumbup.gif
Atsakyti
as irgi veziau su Ritomos vaikinais is Klaipedos i Londona. Man patiko, skustis negaliu. atvaziavo labai malonus vaikinas (simpatiskas:)). uz didele turgine tase paeme 30 svaru. buvau radus per viena skelbima uz 25, bet man sita firma pasirode patikimesne. nuveze tiesiai londone pagal adresa. Man sita firma drauge parekomendavo, nes ji jau kelis kartus su jais veze.
Atsakyti