Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

as tai zinau numeriuka bent jau man patikimo zmogaus,kuris i anglija vazineja mazaug kas2sav,is lt jis gali paimti ir zmones ir siuntinius,nes vaziuoja tuscias,o is anglijos i lt gali paimti siuntinukus.kainos derinamos su juo paciu(viskas priklauso nuo dydzio ir ar jam paciam reiks paimti is vietos,nuvezti i vieta ir pan)nu zodziu,deretis galima,sukalbamas vaikinukas. DARIUS +37068491118 mirksiukas.gif
Atsakyti
Niekada neturėkit reikalų su "Ranera". Jie vagia blink.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu.. gal dar kas nors parasys geru kontaktu.. Gal zinote kas veza ne tik is /i Londono?
Atsakyti
laba,

turiu labai patikima vezeja,jis veza i/is LT .Renka siuntinius is aplink Mancesteri gyvenanciu.Bendrauju su juo pusmeti,kiekviena men veziojo mano prekes uz nemenkas sumas,visada viskas vietoj,visada viskas punktualiai.Tiesa, jis vaziuoja viena kart i menesi.Jei ka domina,rasykit az mirksiukas.gif
Atsakyti
Esame siunte daiktus i Lietuva per keleta prastu ir dar prastesniu firmu. Vieninteliai kurie iki siol mums tiko yra tie vyrukai, kurie veza is Catford. Deja, pameciau ju telefona lotuliukas.gif

Gal kas turite ju telefono numeri ???

Gal kas zinote apie kitus patikimus pervezejus?

Atsakyti
07780675075,per situos esu 3 kart siuntus,paima is namu,labai neblogai dirba.Ir draugai mano ju paslaugomis naudojosi.
Tikiuosi nr nepasikeites,nes paskutini kart pries 1.5 metu siunciau.Vardas ,kiek pamenu,Egidijus.
Atsakyti


As tai kiek siunciau,tai irgi neteko nusivilti,tik vardo nepamenu,taciau nurasysiu tel. numeri is vizitines korteles:07786271449
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2008 11 01, 15:43)
Esame siunte daiktus i Lietuva per keleta prastu ir dar prastesniu firmu. Vieninteliai kurie iki siol mums tiko yra tie vyrukai, kurie veza is Catford. Deja, pameciau ju telefona  lotuliukas.gif

Gal kas turite ju telefono numeri ???

Gal kas zinote apie kitus patikimus pervezejus?


Cia sitie is Catfordo mirksiukas.gif

QUOTE(Ugnė @ 2008 11 02, 12:50)
As tai kiek siunciau,tai irgi neteko nusivilti,tik vardo nepamenu,taciau nurasysiu tel. numeri is vizitines korteles:07786271449
  4u.gif

Atsakyti
Mes tai situo nr skambinam,kai siunciam tases:07776016069 ,jei reikia galiu duot ir ju lietuviska nr. Tikrai patikimi,mes daug kartu ju paslaugom naudojomes,taip jie nebrangiai veza(nes kitur brangiau,bet kur skambinau) bei Lietuvoj pristato i vieta kur reikia. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 11 02, 12:58)
Cia sitie is Catfordo  mirksiukas.gif



Aciu.

Mums patogiausia nuvezti i Catford, nes patys gyvename pietu Londone.

Nors istiesu, perskambinesiu visus ir pabandysiu! thumbup.gif
Atsakyti
pasiskok nuorodoj,www.skelbiu.lt
Atsakyti
Sveikos,

Man ir reiktu patikimo zmogaus numeriuko, kuris galetu is Vilniaus i Londona ir atgal nuvesti tases. Gal kas turite geru pasiulymu, parasykite prasau numeriuka. Tik patikimu zmoniu. Dekui smile.gif
Atsakyti