Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

cia gal ne i tema,bet mane irgi domintu siuntiniu pervezimas is Jonavos i Dublina
Atsakyti
Niekada niekada neturekit reikalu su sitais http://www.skelbiu.lt/3340667.html

O pagooglinus ir dar radau nusivylusiu jais cool.gif

QUOTE
Kaune yra firma Ranera, kuri veza siuntinius, zmones, automobilius i Anglija ir is jos. Tipo draudzia krovini, bet kai nutinka nelaime, jie iskarto bando nusimuilinti. Man tai teko patirti savo kailiu. Jei naudojates ju paslaugomis rizikuojate automatiskai. Siulau pasisaugoti tokios firmeles..
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 11 11, 02:37)
Niekada niekada neturekit reikalu su sitais http://www.skelbiu.lt/3340667.html

O pagooglinus ir dar radau nusivylusiu jais cool.gif

bash.gif
Papildyta:
http://www.skelbiu.l...us-6449931.html ir šitų saugokitės.
Atsakyti
Musu atveju, na isvis absurdiska situacija doh.gif . Pavoge lagamina, kuri vezesi MB vaziuodamas su jais. Atvaziavo - nera blink.gif . Vairuotojas sustojo draudziamoj vietoj spaude kuo greiciau ieskot ir varyt, paieskos uztruko, nes is tiesu nebebuvo lagamino doh.gif . Tada idave telefona, skambint "vadui". O MB pavarges po keliones ir be abejo priblokstas is netiketumo nesugalvojo tuojau pat kviest policija. Paeme telefona ir isejo. Zodz, atvaziavo kaip stovi doh.gif . Gerai, kad ne i niekur blink.gif . Skambint tais ju telefonais teko man cool.gif . Oj, vaikeliukai mieli, kultura - kaip meslaveziu cool.gif . Kai apsigint nebegalejo, pradejo itikinet, kad isvis MB nieko su savim neturejo, nieks nedingo ir pan. Karas tesesi savaite, is principo rolleyes.gif . Buvo gaila ir daiktu. Po to nusprendziau, kad sveikata brangesne. Po keleto menesiu, kai jau istorija buvo primirsta, man paskambino kokia tai moteriske, prisistate Ranera vadove. Zodz, nustate, kad turi vagi vairuotoja. Apie kompensacija i kalbas nesileido. Kabino kazkokius makaronus, kad dabar jau vairuotojas bus atleistas ir bus viskas tvarkoj. O man kas is to huh.gif ? Gal ramiau? Ar maziau gaila daiktu? Tame ir reikalas, kad gali but labai thumbup.gif , bet kai iskyla problemos, pasimato kas yra kas cool.gif . Ir dar. Kazkada i internetine juodaja knyga buvau ikelus sios situacijos aprasyma. Sulaukiau emeilo tos vadoves biggrin.gif . Su grasinimais. Uz smeizta. Kai jai priminiau, apie ka as cia, labai tyliai dingo po lapais.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 11 11, 14:20)
Pavoge lagamina, kuri vezesi MB vaziuodamas su jais. Atvaziavo - nera blink.gif . Vairuotojas sustojo draudziamoj vietoj spaude kuo greiciau ieskot ir varyt, paieskos uztruko, nes is tiesu nebebuvo lagamino doh.gif . Tada idave telefona, skambint "vadui". O MB pavarges po keliones ir be abejo priblokstas is netiketumo nesugalvojo tuojau pat kviest policija. Paeme telefona ir isejo. Zodz, atvaziavo kaip stovi doh.gif .

o cia tai variantas doh.gif eina sau, isivaizduoju.. na, kiek man teko vaziuot vis su daiktais, su visom tasem atvaziuodavau.. tfu tfu tfu.. dabar mama ruosiasi siuntini man siust. tai jau viena kart su tokiu Kestuciu siuntem, ir paciai teko vaziuot, nelabai brangiai, tai tikiuosi viskas tvarkoj bus rolleyes.gif O mama skambino dar ir kitiems, norejo suzinot kiek kainuoja siuntimas, tai su visokiais teko pakalbet doh.gif vienas uzlankste kaina 200lt uz tase, na bet mama gal ne taip suprato unsure.gif galiausiai isreze, kad kai siusit tada ir suzinosit kaina g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas galit ka parekomenduoti? Reikia issiusti siuntini is Newbury (cia apie 60 myliu i vakarus nuo Londono) i Kretinga arba Klaipeda.
Papildyta:
Pirma kart siusiu, o siuntinukas nemazas, tai cia prisiskaicius baisoka paciai aklai ieskotis.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 11 11, 17:20)
Musu atveju, na isvis absurdiska situacija doh.gif . Pavoge lagamina, kuri vezesi MB vaziuodamas su jais. Atvaziavo - nera blink.gif . Vairuotojas sustojo draudziamoj vietoj spaude kuo greiciau ieskot ir varyt, paieskos uztruko, nes is tiesu nebebuvo lagamino doh.gif . Tada idave telefona, skambint "vadui". O MB pavarges po keliones ir be abejo priblokstas is netiketumo nesugalvojo tuojau pat kviest policija. Paeme telefona ir isejo. Zodz, atvaziavo kaip stovi doh.gif . Gerai, kad ne i niekur blink.gif . Skambint tais ju telefonais teko man cool.gif . Oj, vaikeliukai mieli, kultura - kaip meslaveziu cool.gif . Kai apsigint nebegalejo, pradejo itikinet, kad isvis MB nieko su savim neturejo, nieks nedingo ir pan. Karas tesesi savaite, is principo rolleyes.gif . Buvo gaila ir daiktu. Po to nusprendziau, kad sveikata brangesne. Po keleto menesiu, kai jau istorija buvo primirsta, man paskambino kokia tai moteriske, prisistate Ranera vadove. Zodz, nustate, kad turi vagi vairuotoja. Apie kompensacija i kalbas nesileido. Kabino kazkokius makaronus, kad dabar jau vairuotojas bus atleistas ir bus viskas tvarkoj. O man kas is to huh.gif ? Gal ramiau? Ar maziau gaila daiktu? Tame ir reikalas, kad gali but labai  thumbup.gif , bet kai iskyla problemos, pasimato kas yra kas cool.gif . Ir dar. Kazkada i internetine juodaja knyga buvau ikelus sios situacijos aprasyma. Sulaukiau emeilo tos vadoves biggrin.gif . Su grasinimais. Uz smeizta. Kai jai priminiau, apie ka as cia, labai tyliai dingo po lapais.
Įsivaizduoju kaip skaudu,mano dingo gi už 700 svarų dėžė,ir tik puse grąžino, esu girdėjusi kad kitiems nieko negražina,bukite labai atsargus,nieko neirodysit paskui...
Atsakyti
Merginos, raset apie gera vairuotoja Aruna, taciau ar jis turi koki lietuviska telefona, o tai as jam i mobilu (UK turbut) neprisiskambinu.

Beje, gal kas siunciat/vaziuojat i Southhamptona? Norisi nusiust lauktuviu Kaledoms. Viena firma sako, kol kas i pietus nesiruosia kol nesusidare daugiau uzsakanciu.
Atsakyti
laba diena ,vezame siuntynius is lietuvos i londona,is londono i lietuva,nuo duru iki duru,(uz londono truputi brangiau)tai pat pervezame zmones,ivairiausius daiktus bei perkraustom.kreiptis saulius 07809677477.aciu
Atsakyti
QUOTE(agne20 @ 2009 12 01, 12:31)
laba diena ,vezame siuntynius is lietuvos i londona,is londono i lietuva,nuo duru iki duru,(uz londono truputi brangiau)tai pat pervezame zmones,ivairiausius daiktus bei perkraustom.kreiptis saulius 07809677477.aciu

Butu naudinga suzinoti mazdaug kokios kainos (ar nuo siuntinio dydzio, svorio??)

Ar tikrai vaziuoja i bet kuria vieta LT?

Kaip daznai vaziuoja ir kur galima gauti ...rekomendaciju apie vezika Sauliu? Manau tai vienas svarbiausiu pasirinkimo motyvu.
Atsakyti
agne20 tetis pazystu asmeniskai taikrai patikimas zmogus taip kad drasiai kreipkites i juos
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2009 12 01, 10:44)
Butu naudinga suzinoti mazdaug kokios kainos (ar nuo siuntinio dydzio, svorio??)

Ar tikrai vaziuoja i bet kuria vieta LT?

Kaip daznai vaziuoja ir kur galima gauti ...rekomendaciju apie vezika Sauliu? Manau tai vienas svarbiausiu pasirinkimo motyvu.


O gal turi lietuviska kontakta? smile.gif
Atsakyti