Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

Štai ta nereali firma kuri mane taip nuskriaudė


Rekvizitai:

O. Paulauskienės IĮ "Transpaulė"

Vingio g. 16, Klaipėda

Mob.tel.: 867643277

865698670

867643252

El.p. keliauki@gmail.com



Kelionėms į Angliją:

+37065698670 -STASYS

+447809763736

+447702824018


http://www.transpaule.lt/lt/apie_imone

Sumokėjo tik puse sumos,ir tai po 3 savaičių laiko.bukite atsargus,dar jie veža i UK daug alchogolio,ir juos jau kelinta kart stipriai purto muitinės,ir gaudo NNT,taip kad ateity su jais gali but problemų dar,atsargiai.
Atsakyti
QUOTE(stonjur1 @ 2009 09 04, 12:04)

ir gaudo NNT,taip kad ateity su jais gali but problemų dar,atsargiai.



iš kur tokios žinios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 09 04, 19:56)
iš kur tokios žinios  bigsmile.gif

Žinios iš kur ??? Domėjomės šita firma kai kuriais kanalais.
Atsakyti
Atsiprašau užskubėjau ne NNT, o ONT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2009 09 01, 13:24)
labas,merginos,gal kas nors pazistat sita firma,reiktu atsiliepimu ax.gif
http://www.silkcoat....s-anglijos.html


parveze mano siuntinukus vaikunukai is sios firmos.Atvaziavo kada zadejo,nuveze kada zadejo net valandos tikslumu.Vaziuoja para,kainos labai geros.Kiek zinau dabar labai nedaug ima uz keleivio pervezima,vaziuoja giliau i UK ne tik iki Londono.Siuntiniams israse popierius.Na,kol kas matau tik pliusus,tikiuos taip ir toliau vyrai laikys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2009 09 09, 14:36)
parveze mano siuntinukus vaikunukai is sios firmos.Atvaziavo kada zadejo,nuveze kada zadejo net valandos tikslumu.Vaziuoja para,kainos labai geros.Kiek zinau dabar labai nedaug ima uz keleivio pervezima,vaziuoja giliau i UK ne tik iki Londono.Siuntiniams israse popierius.Na,kol kas matau tik pliusus,tikiuos taip ir toliau vyrai laikys biggrin.gif

Labai džiūgu thumbup.gif ,turėsim galvoje jūsų ta firmą. 4u.gif
Atsakyti
Labas,

Gal žinot, o kiek apytiksliai kainuoja lėktuvu iš VNO į Londoną 50-100kg nusiųsti? Ta prasme cargo, ne bagažo viršsvorį.
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2009 09 09, 11:36)
parveze mano siuntinukus vaikunukai is sios firmos.Atvaziavo kada zadejo,nuveze kada zadejo net valandos tikslumu.Vaziuoja para,kainos labai geros.Kiek zinau dabar labai nedaug ima uz keleivio pervezima,vaziuoja giliau i UK ne tik iki Londono.Siuntiniams israse popierius.Na,kol kas matau tik pliusus,tikiuos taip ir toliau vyrai laikys biggrin.gif


ka tik pasiskambinau siems vyrukams - is kalbos tikrai rimti atrodo. Veza siuntinius i Vilniu ir surenka wakaru londone. pati vakaruose gyvenu,tai labai patogu. Atsiliepimus apie ju patikimuma parasysiu veliau - kai siuntinukas bus perduotas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš čia truputį ne į temą, bet gal žinot kur LT (Kaune) galima įsigyti turginių tašių? Nė kart neteko pirkt, o prisireikė... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuole @ 2009 09 19, 09:06)
Sveikos,
aš čia truputį ne į temą, bet gal žinot kur LT (Kaune) galima įsigyti turginių tašių? Nė kart neteko pirkt, o prisireikė...  4u.gif

turguj,bazej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2009 09 19, 13:30)
turguj,bazej  4u.gif

Ačiū, jau turiu ax.gif
Pirkau stoties turgely (čia jei kam prireiktų ateity) mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal zinote kokius vezejus, kuries si savaitgali isvaziuos i Kauna? 4u.gif
Atsakyti