Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

QUOTE(stonjur1 @ 2009 08 27, 22:50)
Galiu pasakyti,dėžė dingo.variantu daug pripasakojo,iškamavo galutinai,sutyko tik puse pirkinių sumos gražinti,ir tai pakolkas negražino,dar biški pasisemiu kantrybės ir tada pasistengsiu,kad kuo daugiau apie juos sužinotu,dabar noriu juos tik  gun_bandana.gif


Nu, bet jus turite tureti is ju koki nors cekiuka uz siuntima? Ar turite?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 27, 23:00)
Nu, bet jus turite tureti is ju koki nors cekiuka uz siuntima? Ar turite?

Tikrai ne,niekas ten niekada neduoda,visi taip veža,ot pamoka turėsim,bet kaip kitaip žmonėms parsivežti pirkinius???
Žiūriu jus ir vežate,o ar iš jūsų kas duoda kam nors???pas mus tik ant tašių uždeda nr,ir viskas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stonjur1: 28 rugpjūčio 2009 - 11:12
QUOTE(stonjur1 @ 2009 08 28, 12:11)
Tikrai ne,niekas ten niekada neduoda,visi taip veža,ot pamoka turėsim,bet kaip kitaip žmonėms parsivežti pirkinius???
Žiūriu jus ir vežate,o ar iš jūsų kas duoda kam nors???pas mus tik ant tašių uždeda nr,ir viskas...


Nu tai aišku.
Ant čekio užrašyti kontaktai, dežių/maišų kiekis, svoris, data. Įmonės kontaktai.
Plius: klientas pasirašo, kad savo parašu garantuoja, kad siuntose nėra nelegalių ar draudžiamų vežti daiktų.
O kaip kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 28, 12:32)
Nu tai aišku.
Ant čekio užrašyti kontaktai, dežių/maišų kiekis, svoris, data. Įmonės kontaktai.
Plius: klientas pasirašo, kad savo parašu garantuoja, kad siuntose nėra nelegalių ar draudžiamų vežti daiktų.
O kaip kitaip  g.gif

O jie taip susirašo pas save kontaktinius nr,dėžių ar tašių skaičių,jas sunumeruoja,mes savo ruožtu ir ant dėžių telefono nr,ir miestas i kuri veža, daugiau nieko jie neduoda,jokiu parašų,ir jokių garantijų kaip išeina...
Išvis manau dar vežėjams reiktu pasirūpinti imant siunta,kad klientas įvertintų jos sūmą, tada jei kas nebūtų abejonių jokių,o mane dabar pradėjo mokinti atseit kam aš perku kvepalus UK už 45 svarus,kai LT kažkur yra pigiau,ir išvys,nusprendė jie kad neimanoma i dėže idėti už 700svarų prekių,,,nors prieš pusmeti draugė kremus kažkokius vežėsi pardavimui,tai ji juos 2 batų dėžutėse sutapino už 280 svarų sumą... O aš kvaiša dar aiškinausi,koks jų reikalas ka aš perkų,tai mano reikalas,o išvys dar kiek pamiršau išvardinti daiktų gerų,iš tu stresų...Kvaiša dar aš taip gailėjau vargšų vairuotojų,ryte išlipo 4 val,kaip zombiai,sakau vargšai kaip vargsta,koks sunkus darbas,o čia va paėmė nukniso daiktus,ir sąžinė rami...o kad mano taupyta ilgai,spec apipirkimui šeimynai,vaikams,niekam neidomu,jie paėmė ir nusprendė tik puse kompensuot,beje ir tai nepadaro,tyli neskambina,ir itariu jie jau i UK išmovė...
Žinok taip skauda širdį,kad taip atrodo apšiko,paniekino,net šiandiena nebrisiverčiau jiems skambinti,nebegaliuuuuuu............
Atsakyti
QUOTE(stonjur1 @ 2009 08 28, 13:38)
O jie taip susirašo pas save kontaktinius nr,dėžių ar tašių skaičių,jas sunumeruoja,mes savo ruožtu ir ant dėžių telefono nr,ir miestas i kuri veža, daugiau nieko jie neduoda,jokiu parašų,ir jokių garantijų kaip išeina...
Išvis manau dar vežėjams reiktu pasirūpinti imant siunta,kad klientas įvertintų jos sūmą, tada jei kas nebūtų abejonių jokių,o mane dabar pradėjo mokinti atseit kam aš perku kvepalus UK už 45 svarus,kai LT kažkur yra pigiau,ir išvys,nusprendė jie kad neimanoma i dėže idėti už 700svarų prekių,,,nors prieš pusmeti draugė kremus kažkokius vežėsi pardavimui,tai ji juos 2 batų dėžutėse sutapino už 280 svarų sumą... O aš kvaiša dar aiškinausi,koks jų reikalas ka aš perkų,tai mano reikalas,o išvys dar kiek pamiršau išvardinti daiktų gerų,iš tu stresų...Kvaiša dar aš taip gailėjau vargšų vairuotojų,ryte išlipo 4 val,kaip zombiai,sakau vargšai kaip vargsta,koks sunkus darbas,o čia va paėmė nukniso daiktus,ir sąžinė rami...o kad mano taupyta ilgai,spec apipirkimui šeimynai,vaikams,niekam neidomu,jie paėmė ir nusprendė tik puse kompensuot,beje ir tai nepadaro,tyli neskambina,ir itariu jie jau i UK išmovė...
Žinok taip skauda širdį,kad taip atrodo apšiko,paniekino,net šiandiena nebrisiverčiau jiems skambinti,nebegaliuuuuuu............


Tai paskelbkite ju duomenis, kad kiti zinotu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 28, 13:52)
Tai paskelbkite ju duomenis, kad kiti zinotu  4u.gif

Butinai,bet mano saskaita dar vis tuščia,laukiu nors tu kapeikyčių,tada tikrai paskelbsiu.
Atsakyti
aisku kad jie nemokes visos sumos, nes nezinojo ko ten jusu tasej buvo. o gal tik uz 50 svaru? juk neirodysi dabar..
tai va, ne siam pasauly reikalus tvarkytis be dokumentu..
Atsakyti
QUOTE(stonjur1 @ 2009 08 28, 13:58)
Butinai,bet mano saskaita dar vis tuščia,laukiu nors tu kapeikyčių,tada tikrai paskelbsiu.



žinau apie kokią firmą kalbate, naudojuosi jų paslaugomis trys metai, nebuvo jokių problemų niekada, čia nereiškia, kad kažką teisiu ar ginu, tiesiog pasitaiko visko...o tai, kad jie galėjo patys tą jūsų siuntinį paimt nepatikėčiau niekada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 08 30, 22:53)
žinau apie kokią firmą kalbate, naudojuosi jų paslaugomis trys metai, nebuvo jokių problemų niekada, čia nereiškia, kad kažką teisiu ar ginu, tiesiog pasitaiko visko...o tai, kad jie galėjo patys tą jūsų siuntinį paimt nepatikėčiau niekada  smile.gif

Tikiu kad neturėjote,ir aš kažka per juos vežiausi,ir buvo normalu,aš tik sakau kai iškyla problema pasimato kaip sprendžiama.nesmerkiu nieko,bet mano šeima nukentėjo per juos,ne per ka kita,ir atsakomybę turi prisiimti jie,ne aš gi ju autobusa pradanginau...o po šiai dienai dar nuo rugpjučio 10 kokios vis šuda mala,tyli,nei kartpo patys neskambino,ir išvys nieko neišsprendė.
Atsakyti
labas,merginos,gal kas nors pazistat sita firma,reiktu atsiliepimu ax.gif
http://www.silkcoat....s-anglijos.html
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2009 09 01, 13:24)
labas,merginos,gal kas nors pazistat sita firma,reiktu atsiliepimu ax.gif
http://www.silkcoat....s-anglijos.html


tai nieks nieko negirdejot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2009 09 03, 12:27)
tai nieks nieko negirdejot?  ax.gif



aš negirdėjau, užmačiau, kad viskas su draudimais, jei siusčiau tikrai labai vertingą siuntinį surašyčiau kas jame ir įvertinčiau, nebūtų gal tokių problemų kaip anai mamytei, jei blogiausiu atveju, kažkaip pradingtų g.gif (o šiaip tarp kitko dabar didelė konkurencija tarp vežėjų, nemanau, kad užsiimtų "žaidimais" unsure.gif )
Atsakyti