Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš Londono į Lietuvą

Mergaites, norejau paklausti kas galit rekomenduoti zmoniu vezejus- mano pussesere studente nori atvaziuoti, bet finansai spaudzia, gal ras koki lektuvo bilieta pigiai, bet dabar svarsto visus variantus, bet su bet kuo nenori vaziuoti ax.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi dar norėjau paklausti, o gal kuri žinote, kas teikia vežimo paslaugas pačiame Londone? Mums reiktų iš oro uosto į namus ax.gif Esame per skelbimus susiradę vieną vežėją, bet sakau gal kas rekomenduos pigiau g.gif
Atsakyti
labas mergaites
smile.gif o gal inot kas veza tases is
Spaldingo ir Bostono i vilniu ,kur skambinau tai nepapuoliau kas veza is tu miesteliu i vilniu padekit reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(2 tigriukai @ 2009 08 16, 22:47)
labas mergaites
smile.gif o gal inot kas veza tases is
Spaldingo ir Bostono i vilniu ,kur skambinau tai nepapuoliau kas veza is tu miesteliu i vilniu padekit reikia  ax.gif

argi niekas neino man iki sestadienio reikia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(2 tigriukai @ 2009 08 16, 22:47)
labas mergaites
smile.gif o gal inot kas veza tases is
Spaldingo ir Bostono i vilniu ,kur skambinau tai nepapuoliau kas veza is tu miesteliu i vilniu padekit reikia  ax.gif

argi niekas neino man iki sestadienio reikia doh.gif
Atsakyti
Sekmadieni, is Londono pro Colchesteri i Nottinghema surinkinesime siuntas. Vezame i Siaulius, Vilniu, Kauna. Ka domina prasom i az arba 07592583754 4u.gif
Atsakyti
Labas mamytės
Aš su skaudžia patirtimi, I UK važiavau apsipirkti,tiksliau skridau pas svetimus žmones,su 9 mėn vaikeliu,vargo apturėjau ne tas žodis,nes vaikutis jau tokio amžiaus kad nebeguli ramiai,na vargom,bet pripirkau šeimynai lauktuvių...dar turiu dvi paaugles dukras...taigis buvau pritaupiusi butent apsipirkimui,kadangi skridau su mažiuku,i taše dėjausi tik kelis butinus daiktus mažiukui, o tašes planavo man greitai atsiusti...prikroviau dėžę čiut du suauge pakelia,ir taše dar nemaža... atidavė vežėjams (jau nepirma kart jie gabeno siuntinius,Firma KLaipėdoje) ,taigis tašės atvažiavo greitai,deja nakty,mus perspėjo kad pasimetė mūsų viena dėžė, bet sako perkrovėm viska Kaune,gal kitam autobuse,sako ryt paskambinsim ir penktadieni atvešim i Panevėžy,,, leidau išsimiegot jiems,nelindau,bet kita diena vis tyluma,tada skambinu pati,sako na ner...dėžės...net kojas pakirto,ten prekių už 700 svarų,kur dar plius kelionė,ir visa kita....sakau nejuokaukit svarbi labai dėžė..
Man jie sako gal dar kitam autobuse ,atvyks po dienos,bet sako paskaičiuokite nuostolius jei ka,,,tik SĄŽININGAI
kA SKAIČIUOT,JAU SENAI BUVAU SUSKAIČIAVUSI KA IŠLEIDAU,IR T.T
Taigi toje tšėje kui atėjo ,nieko gero nebuvo,keli seni rubeliai,ir keli pirkti,saldumynai lauktuvėms,pamperių pakas dvigubas,kapeikos...
Po dienos vel teko pačiai skambinti,nes niekas nesiteikė pranešt,kad jau grįžes ir kitas autobusas,o dėžė mano pavogta,atseit perpjovė tentą,,,sako paskičiuokit nuostolius,pasakiau,pridejau ir kelione,nes skridau apsipirkti,bet žinoma neiskaičiavau nei kiek mane tie žmonės vežiojo i kitus miestus pirktis,nei i aerouosta ,nei iš jo, tik prekių sumą,ir lėktuvo bilietą... sako mes tarsimės ir spresime kaip kompensuoti,paskambinsime...
Ir vėl tyluma,šiandiena pati susukau,sako mes jau vėl i UK išvyke,darbo daug,bet sako trečiadieni grįžtame ir spresime,tipo mes nenusiplauname,mes jaučiam atsakomybę...Sakau tai paliekat vėl tiek laiko su nerimu laukti kaip bus....Juodai skaudu žinokite,taip dukros laukė rūbų,batų,kuprinių...prisipirkau daug visokių gerų šampūnų,dantų pastų,kremų, kvepalų visiems gerų, ir daug kuno priežiūrai visko,rūbų iš įvairių firminių parduotuvių,pataikiau ant 70 proc išpardavimų,ir ka visi laukti daiktai ate,mergaitės verkia,man ir raminačių jau reikia,vien nuostoliai akyse...
KAip manot kuom baigsis???Parašysiu kitakarta jei ka ir firmos pavadinimą,ir telefonus,jei jie taip žiauriai pasielgs....liekam laukti su nerimu,rugsėjis artėja,vaikai be nieko...
Norėjau pasidalinti savo išgyvenimu,atleiskite kad toks ilgas gavosi pasakojimas cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stonjur1: 21 rugpjūčio 2009 - 21:46
dieve kaip baisu -as siunciau keleta kartu su vienu zmoogum vardu Gitis labai atsakingas mogus nuo duru iki duru buvo super o dabar neveza jis tasiu nes kita versla isikure nors ir su mikriuku buvo gerai ir kaina buvo 25-30sv bet tases didziausios gaila man jo kad neveza jau schmoll.gif o jums tai tikrai cia zodiais nepasakisi gaila doh.gif
Atsakyti
Stonjur1 uzjauciu labai, kad taip atsitiko ir tikiuosi kad viskas baigsis gerai, bent jau pinigėlius atgausi 4u.gif Gaila ir taves, ir vaikuciu, kurie taip lauke dovanu ir se tau kad nori... doh.gif Ir as siunciau kiek kartu, tiek kartu ir bijojau, kad viskas baigtusi gerai, bet kol kas taip ir buvo smile.gif Del tokiu dalyku geriau jau sumoketi daugiau ir patikimai vezti savo turta smile.gif Bet aisku, niekada negali buti uztikrintas visu 100% del ju saugumo...
Atsakyti
QUOTE(stonjur1 @ 2009 08 21, 22:44)
Labas mamytės
Aš su skaudžia patirtimi, I UK važiavau apsipirkti,tiksliau skridau pas svetimus žmones,su 9 mėn vaikeliu,vargo apturėjau ne tas žodis,nes vaikutis jau tokio
Po dienos vel teko pačiai skambinti,nes niekas nesiteikė pranešt,kad jau grįžes ir kitasraminačių jau reikia,vien nuostoliai akyse...

Norėjau pasidalinti savo išgyvenimu,atleiskite kad toks ilgas gavosi pasakojimas  cry.gif

o gal tiksliau butu galima vezeju koordinates ir tel.nr,tikrai nemalonu,gaila,kad taip atsitiko verysad.gif ,gal tikrai kompensuos,tikekimes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2009 08 22, 20:04)
o gal tiksliau butu galima vezeju koordinates ir tel.nr,tikrai nemalonu,gaila,kad taip atsitiko verysad.gif ,gal tikrai kompensuos,tikekimes smile.gif

Tikrai paskelbsiu nr,jei jie pasielgs nesažiningai,nes iki šiol jie veždavo be problemų,idomu kaip susitvarkis su va šitokia problema,visiems gi visko atsitinka,žiūrint kokia atsakomybę jaučia...
Atsakyti
oho, ar tik nebus pasisavine.
siaip uz tokias sumas siuntinius bijociau kazkam patiket , o ypac visokio plauko privatiems vezejams. geriau jau paciai autobusu vaziuot o ne lektuvu, tada ir svorio galima daugiau prisidet i lagamina.
tikiuos atgausit savo pirkinius.
Atsakyti
Galiu pasakyti,dėžė dingo.variantu daug pripasakojo,iškamavo galutinai,sutyko tik puse pirkinių sumos gražinti,ir tai pakolkas negražino,dar biški pasisemiu kantrybės ir tada pasistengsiu,kad kuo daugiau apie juos sužinotu,dabar noriu juos tik gun_bandana.gif
Atsakyti