Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

Meka Super thumbup.gif Laaabai gražūs žaisliukai. O iš ko jie padaryti? Kokia medžiagas naudojai? Išduok paslaptį 4u.gif
Atsakyti
meka, o kaip ir iš ko žaisliukai padaryti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milituke @ 2008 12 14, 20:44)

Siek tiek puostis pradejom ir mes  ax.gif
user posted image


thumbup.gif grazu kuribinga idomu smile.gif saunuoliai smile.gif
QUOTE(pašnekutė @ 2008 12 14, 21:19)
oi, kiek kartų apie jį jau rašyta...  doh.gif
Bet nepatingėsiu atsakyt smile.gif
"Senukuose" jų būna nuo pigiausių iki ...  blink.gif
Kokybė ir pigių būna visai pakenčiama, ypač kai naudoji tik buityje ne per dažniausiai  ax.gif
Dar būna visose floristikos parduotuvėse, bet kainos ten  blink.gif
Nežinau, kaip jų kokybė, man pakanka ir pigaus iš senukų  mirksiukas.gif


o tie pigus tai uz kiek mazdaug skaitosi? beje gal zinot kur galeciau rast kaip naudotis jais? ar paprasta ten? aciu uz atsakymus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 12 15, 17:28)
thumbup.gif grazu kuribinga idomu smile.gif saunuoliai smile.gif
o tie pigus tai uz kiek mazdaug skaitosi? beje gal zinot kur galeciau rast kaip naudotis jais? ar paprasta ten? aciu uz atsakymus  ax.gif

Aš pati turiu labai pigų, kelioliką litų temokėjau lotuliukas.gif Ir kelis metus jau naudojuosi, veikia be priekaištų thumbup.gif
O naudotis labai paprasta smile.gif Būna instrukcija pridėta, bet kad nėr ten ką mokytis - dedi klijų lazdelę, kad galiukas jos kyšotų. Tada jungi į elektrą , jie pakaista truputi ir tada spaudi gaiduką ir vuolia - gali klijuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chihiro @ 2008 12 15, 19:32)
Aš pati turiu labai pigų, kelioliką litų temokėjau  lotuliukas.gif  Ir kelis metus jau naudojuosi, veikia be priekaištų  thumbup.gif 
O naudotis labai paprasta smile.gif Būna instrukcija pridėta, bet kad nėr ten ką mokytis - dedi klijų lazdelę, kad galiukas jos kyšotų. Tada jungi į elektrą , jie pakaista truputi ir tada spaudi gaiduką ir vuolia - gali klijuoti biggrin.gif



aciu uz informacija smile.gif na ka gal iki svenciu spesiu smile.gif
Atsakyti
As ir jau pasipuosiau namucius,tik gaila,kad man ranka nekilo paciai ka pasidaryti,tai viskas pirkta blush2.gif Bet man grazu,sventes jauciasi bigsmile.gif

Saunuoles merginos,nuostabus darbai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra-xx @ 2008 12 15, 19:40)
As ir jau pasipuosiau namucius,tik gaila,kad man ranka nekilo paciai ka pasidaryti,tai viskas pirkta  blush2.gif Bet man grazu,sventes jauciasi  bigsmile.gif

Saunuoles merginos,nuostabus darbai  thumbup.gif



o gal nuotrauku turit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 12 15, 17:45)
o gal nuotrauku turit?  ax.gif


Idedu tik kaip eglute pauosta ir palange,nes kitko dar neturiu nufotkinus ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Rodausi ir aš..
user posted image[/URL][/IMG]
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2008 12 14, 23:51)
ACIU VISOMS UZ KOMPLIMENTUS  4u.gif  BET PAS MANE TAI CIA LABAI KUKLIAI PAZIUREJUS I JUSU PUOSMENAS IR PACIU KURTAS DEKORACIJAS  wub.gif

ta girlianda su mazais kaledu senio drabuzeliais tai tikrai labai smagiai atrodo, as ja pirkau "IKI" parduotuvej  ax.gif


Man taip patiko ta girlianda, sivakar nulekiau i artimiausia IKI bet kazko panasaus nemaciau unsure.gif Ar siemet ja pirkote? Kokia mazdaug kaina? g.gif
Atsakyti
pagaliau prisiruosiau ir as nufotkint ax.gif
Puansetija ant stalo ir dekoruotas sviestuvas
user posted image
Vaza su dziovintais kankoreziais, raudonu roziu ziedlapiais ir "a la perlo" karoliais biggrin.gif
sviesoje:
user posted image
tamsoje
user posted image
laiptine
user posted image
user posted image

na ir zinoma egluuute biggrin.gif
user posted image

Atleiskit uz nuotrauku kokybe - neisikirtau dar i fotiko niuansus doh.gif
Papildyta:
Na jau jusu grozybiu prisiziurejau thumbup.gif Tiesiog supermamos, nei pridesi nei atimsi wub.gif
Meka - tavo zaisliukai suzavejo WAU thumbup.gif gal is arciau gali nufotkint? labai idomu detales... blush2.gif Ir siaip labai graziai pasipuoset thumbup.gif
redux - superb bigsmile.gif
Smige, VaNiline - jusu vainikai laaabai grazus thumbup.gif (as irgi pasidariau, bet pamirsau nufotkinti doh.gif )
dani84 - na dkurytei tavo tai tikrai rojus ten viska deliot ir perdeliot thumbup.gif Saunuoles bigsmile.gif
pienes pukeli - labai originalu wub.gif as irgi turejau minti prisisiuti zaisliuku, net medziagu turiu prisipirkus, bet maziji mano labai demesio reikalauja - nespesiu jau... teks vasara ziemai roges ruost biggrin.gif
Atsakyti
..komplimentai VISOMS- nuostabu, paprasta.., grazu neapsakomai..
net nuotaika pakilo..shaunuoles
4u.gif 4u.gif
Atsakyti