Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 12 14, 18:03)
nu as ta pistoleta vis girdziu ir girdziu,o kur ji isigyti galima? 4u.gif


oi, kiek kartų apie jį jau rašyta... doh.gif
Bet nepatingėsiu atsakyt smile.gif
"Senukuose" jų būna nuo pigiausių iki ... blink.gif
Kokybė ir pigių būna visai pakenčiama, ypač kai naudoji tik buityje ne per dažniausiai ax.gif
Dar būna visose floristikos parduotuvėse, bet kainos ten blink.gif
Nežinau, kaip jų kokybė, man pakanka ir pigaus iš senukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkelis @ 2008 12 13, 11:09)
štai čia mūsų namų papuošaliukai -  vainikas ant durų, ir eglutės ant stalo. ryt puošim ir eglutę bigsmile.gif

Nuostabiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2008 12 14, 19:19)
oi, kiek kartų apie jį jau rašyta...  doh.gif
Bet nepatingėsiu atsakyt smile.gif
"Senukuose" jų būna nuo pigiausių iki ...  blink.gif
Kokybė ir pigių būna visai pakenčiama, ypač kai naudoji tik buityje ne per dažniausiai  ax.gif
Dar būna visose floristikos parduotuvėse, bet kainos ten  blink.gif
Nežinau, kaip jų kokybė, man pakanka ir pigaus iš senukų  mirksiukas.gif

Na pašnekutė viską puikiai išdėstė. Tik pasakysiu, kad aš naudoju paprastą pigų ir tikrai viskas gerai. Tikrai užtenka tokio namuose. O beje juo kartais ir vyras pasinaudoja. thumbup.gif Taip kad ieškok "senukuose" prie klijų ir nepamiršk klijų strypelių nusipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vviltė @ 2008 12 13, 11:26)
labai. labai gražu...  4u.gif


aciu blush2.gif
Atsakyti
ACIU VISOMS UZ KOMPLIMENTUS 4u.gif BET PAS MANE TAI CIA LABAI KUKLIAI PAZIUREJUS I JUSU PUOSMENAS IR PACIU KURTAS DEKORACIJAS wub.gif

ta girlianda su mazais kaledu senio drabuzeliais tai tikrai labai smagiai atrodo, as ja pirkau "IKI" parduotuvej ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milituke @ 2008 12 14, 16:44)
Meka, namuciai papuosti  wub.gif Nu labai viskas pasakiskai atrodo  wub.gif Na tik dovanas mano mazes jauciu greit ispakuotu is po eglutes  biggrin.gif
Reduxe, svetaine papuosta  thumbup.gif
Ir siaip kiek cia daug idomiu, graziu, nuostabiu ideju  thumbup.gif  wub.gif


dovanas as ten nupaveikslavau kol vaiko namie nebuvo smile.gif paskui jos buvo saugiai pasleptos po lova smile.gif
o cia mano daryt izaisliukai is arciau, jie buvo sukabinti ant vainiko po laiptais smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meka: 15 gruodžio 2008 - 09:59
Smigė, graži "eglutė" wub.gif
dani84, labai gražūs rūbeliai wub.gif
VaNilline, koks vainikas thumbup.gif Ir dydis, ir grožis...
Atsakyti
Sveikos merginos, prisiziurejau cia pas jus visokiu grozybiu....

Noriu paklausti, su kuo prilipinti svieciancias girliandas prie lango? As lipindavau su permatoma izolaicija, bet vis nukrenta ir nukrenta doh.gif
Atsakyti
Nu jau kiek grooožybių, šaunuolės kokios thumbup.gif
Atsakyti
Ispudingo grozio papuosimai sioje temoje, saunuoles visos wub.gif Pagavau ikvepima, sia savaite uzsiimsiu ir as bigsmile.gif
Atsakyti

kad jau uzdavet klausyma,tai paziurejau,kaip vyras ant lango girliandas pakabino blush2.gif pas mus jos ne vientisos,bet laidas ir kabo,nuo to laido papuosimai,zvaigsdes,elnias.....tai tas laidas prikabintas taip...istiesinta savarzele,didele,vienas savarzeles galas uz lango remo uzkistas,kitas,kur uzsiriecia i virsu,tai uzkistas laidas,iris toliau nesimato,kaip ten ir jokiu lipniu juostu nereik mirksiukas.gif ir laikosi gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jurg_ili @ 2008 12 15, 10:29)
Sveikos merginos, prisiziurejau cia pas jus visokiu grozybiu....

Noriu paklausti, su kuo prilipinti svieciancias girliandas prie lango? As lipindavau su permatoma izolaicija, bet vis nukrenta ir nukrenta  doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 15 gruodžio 2008 - 14:18
Meka super grožis wub.gif
Atsakyti