Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?


Reikes kada nulekt iki misko drinks_cheers.gif
O kaip ten padaryta ta eglute kieme, jei ne paslaptis? 4u.gif Nelabai suprantu is ko pagaminta...

Atsakyti
O kaip ten padaryta ta eglute kieme, jei ne paslaptis? 4u.gif Nelabai suprantu is ko pagaminta...


eglutė padaryta ant piramidės formos stovo skirto gėlėms. O tos šakelės tai kiškiakrūmio ar kažkaip panašiai jis vadinasi. Na vienu žodžiu ką radau miške tinkamo ta ir rinkau lotuliukas.gif
Atsakyti
christy pasikolinsiu idėją savo kiemui blush2.gif labai jau super atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Graze @ 2008 12 12, 16:31)
As taip pat siemet zadu ant kaledu stalo daryti panasia kompozicija, bet taip pat ne klijuosiu sakeles, o tiesiog kaisysiu i specialia zalia kempine mirksiukas.gif Cia gal tas pats kas "oaze"?



na taip, tokia kaip kempine, dauguma geliu kompoziciju daroma naudojant jas, paprastai buna zalios spalvos... ax.gif

o cia mano siumetine puokstele...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rositina: 13 gruodžio 2008 - 10:00
QUOTE(rositina @ 2008 12 13, 09:47)
na taip, tokia kaip kempine, dauguma geliu kompoziciju daroma naudojant jas, paprastai buna zalios spalvos...  ax.gif

o cia mano siumetine puokstele...
user posted image

labai. labai gražu... 4u.gif
Atsakyti
štai čia mūsų namų papuošaliukai - vainikas ant durų, ir eglutės ant stalo. ryt puošim ir eglutę bigsmile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
pienės_pūkeli labai gražu,originalu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkelis @ 2008 12 13, 13:09)
štai čia mūsų namų papuošaliukai -  vainikas ant durų, ir eglutės ant stalo. ryt puošim ir eglutę bigsmile.gif
user posted image

user posted image





nu vainiko ideja turbut pasiskolinsiu 4u.gif
jau ryt turbut egle puosiu smile.gif nes tik siandien gavau smile.gif gal kas ideju turi eglei puost?
Atsakyti
Kokios mielos tos medžiaginės eglutės smile.gif 4u.gif Ant mano eglės bus panašios medžiagos širdučių ir žvaigždžių smile.gif Man labai gražu... Puošim jau šįvakar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 12 13, 13:46)
Kokios mielos tos medžiaginės eglutės  smile.gif  4u.gif Ant mano eglės bus panašios medžiagos širdučių ir žvaigždžių smile.gif Man labai gražu... Puošim jau šįvakar  smile.gif

ačiū aciuks.gif

mes eglutę taip pat medžiaginiais žaisliukais puošim drinks_cheers.gif širdutės, žvaigždutės, eglutės, varpeliai, ir pan. biggrin.gif

Būtų smagu jūsiškę papuoštą pamatyt mirksiukas.gif
Atsakyti
as dar saldainiais ir kaspinais planuoju puost
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kiek grožybių prigaminot bigsmile.gif wub.gif
O štai vienas iš popierinių dalykėlių:
user posted image
Galima iškarpyt ir kitokių ax.gif O iškirpus tik vieną detalę, gražu ant lango užklijuoti smile.gif
user posted image
Atsakyti