Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

QUOTE(KamiDan @ 2008 11 30, 13:45)
tai dėl puošimo nebėda  blush2.gif  man įdomu, ar vainikėlis, darytas iš eglės šakų, nenuvys iki Kalėdų?

Manau nenuvys 4u.gif
Aš tai darydavau vainikus iš samanų . Irgi gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KamiDan @ 2008 11 30, 12:26)
Labai gražu wub.gif
Šiemet mūsų Kalėdos bus auksinės/sidabrinės  bigsmile.gif
norėjau paklausti, tų, kas darote Advento vainką, iš eglės šakų darot ar kaip? nenuvys iki kalėdų?  doh.gif

kiek domėjausi apie vainiko darymą, tai su gyvomis šakomis reikėtų dėt šakeles arba į oazę sudrėkintą, bet ji gan brangi gaunas vainiko formos bei sudėtinga išpjaut.... arba kiekvieną šakelę dėt į tą reikalą kur kraują deda laboratorijoj, va mėgintuvėlį biggrin.gif nes vainikas visgi lauks trijų karalių kaip ir visi papuošimai smile.gif tai amnau tikrai yra daug šancų, kad sausai nubyrės smile.gif

o mano tai su dirbtinom gamintas smile.gif Thomas philips radau tokia ilgą "dešrą" ale tai šaka ilga ilga, kokie 2,5-3metrai ir kaina tik atrodo 8lt. tai susukau ją 3 sluoksniais ir dekoravau - rezultatas keliom žinutėm aukščiau biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Skaitau apie kalėdinius vainikus.
Esu dariusi iš šlapių šiaudų, su karštais klijais apklijuojant samanomis ir maumedžio kankorėžiais. Dar juosta raudona...Man gražu buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 11 29, 20:38)
kokia idomi ideja g.gif  tik truputi nesupratau kaip ten su tais maiseliais g.gif  blush2.gif


O aš nesupratau, ko jūs nesupratot apie tuos maišelius hihihi.gif
Kaip įdėt? Kaip pripilt? Kaip nuimt?
Paklauskit konkrečiau - kad galėčiau paaiškint mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,
gal turite kokių įdėjų apie netradicines Kalėdų atvirutes? Kad ir visai paprastas, kad vaikai padarytų patys
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2008 11 30, 19:30)
Sveikutės,
gal turite kokių įdėjų apie netradicines Kalėdų atvirutes? Kad ir visai paprastas, kad vaikai padarytų patys
Ačiū

planuojam mes daryti sveikinimus, tai klijuosim iš vatos senius besmegenius, eglutes darysim iš samanų džiovintų rolleyes.gif dar kažko neprimąsčiau, bet siūlai, kiti kokie priklijuojami dalykai manau nėra taip kaip nupiešta flomasteriu smile.gif
gal cia idėjų dar pasisemsit smile.gif man patiko tokios smile.gif
čia irgi nuostabios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 30 lapkričio 2008 - 19:40
QUOTE(TaGre @ 2008 11 30, 20:30)
gal turite kokių įdėjų apie netradicines Kalėdų atvirutes? Kad ir visai paprastas, kad vaikai padarytų patys

Mano vaikai kirpo eglutes iš žalio kartono ir klijavo raudoną kepurę jai, papuošė bumbulą vata. Vietoj žaisliukų dėjo juosteles ir rašė linkėjimus seneliams. Paskui tas juosteles su žirklėmis "suraitė" į avytės spurgiukus smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif L abai ačiū. tiesog išsigelbėjimas
Atsakyti
aciu, kas ismoket zvakes daryt thumbup.gif thumbup.gif

va kas gavos mirksiukas.gif uzsikabliavau, zodziu lotuliukas.gif

user posted image
Papildyta:
va, radau, kaip ant duru tvirtint mirksiukas.gif vainika mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Ita* @ 2008 11 30, 22:29)
Mano vaikai kirpo eglutes iš žalio kartono ir klijavo raudoną kepurę jai, papuošė bumbulą vata. Vietoj žaisliukų dėjo juosteles ir rašė linkėjimus seneliams. Paskui tas juosteles su žirklėmis "suraitė" į avytės spurgiukus smile.gif



gal foto?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 12 01, 14:13)
aciu, kas ismoket zvakes daryt thumbup.gif  thumbup.gif

superinis rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 12 01, 22:43)
superinis rezultatas thumbup.gif



tai jau tikrai
Atsakyti