Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

QUOTE(daabi @ 2008 11 26, 17:58)
As tai kaspineliams perku maximoje ar rimi medziagines specialias kaledines juosteles dovanoms risti ar pan. Is ju padarau kaspinelius. Buna labai grazus  4u.gif  wub.gif Pasiziurek prekybcentriuose-tikrai yra prie visu kalediniu puosmenu  4u.gif

Bandysiu smile.gif Maximoj reikiamos spalvos neradau, ten tik balti/kreminiai ir dar margi buvo, o aš vienspalvio noriu. smile.gif
Atsakyti
O jus puosit langus kazkaip turiu omeny akrpinius?
Atsakyti
QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 11 26, 18:04)
O jus puosit langus kazkaip turiu omeny akrpinius?

Aš ne ax.gif Kažkaip kai tamsu nuolat, tai ir tie karpiniai ne itin matosi biggrin.gif Neįpratus karpiniais puošt kažkaip ax.gif Man svarbiausia, kad būtų žvakių, tada jau ir eglutę puošt galima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 11 26, 18:25)
o merginos jus  kaspinukus perkat ar pacios darot? is ko?



graziu juosteliu medziaginiu buna jysk'e, as ten nusiperku ir priraisioju mirksiukas.gif

del langu puosimo geriausia yra pasidaryt formu (buna internete) ir uzpurkst su sniegu dirbtiniu. aisku paskui uzknisa valyt blush2.gif bet labai graziai atrodo. as darau angeliukus dazniausiai, siemet gal keisiu i eglutes nedideles ir kaledu zvaigzde mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajuka: 26 lapkričio 2008 - 18:38
QUOTE(ajuka @ 2008 11 26, 20:35)

del langu puosimo geriausia yra pasidaryt formu (buna internete) ir uzpurkst su sniegu dirbtiniu. aisku paskui uzknisa valyt  blush2.gif  bet labai graziai atrodo. as darau angeliukus dazniausiai, siemet gal keisiu i eglutes nedideles ir kaledu zvaigzde  mirksiukas.gif


o as tai nusiperku...
Atsakyti
QUOTE(ajuka @ 2008 11 26, 17:35)

del langu puosimo geriausia yra pasidaryt formu (buna internete) ir uzpurkst su sniegu dirbtiniu. aisku paskui uzknisa valyt  blush2.gif 

va,va...man uzteko,vienais metais taip pasipuosem,...tai kol nuvaliau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daabi @ 2008 11 26, 17:58)
As tai kaspineliams perku maximoje ar rimi medziagines specialias kaledines juosteles dovanoms risti ar pan. Is ju padarau kaspinelius. Buna labai grazus  4u.gif  wub.gif Pasiziurek prekybcentriuose-tikrai yra prie visu kalediniu puosmenu  4u.gif

Hm. Ar ar aš nematau ar kas. Nei maximoj nei rimi neradau juostelių kaspinam daryti doh.gif Reikės dar kartą apvažiuoti unsure.gif
Atsakyti
sveikos. Kaune hyper maximoj yra tokia siuvimo reikmenų parduotuvytė ten yra visokių juostelių ir kaspinų, tik juos parduoda metrais(matuoja).
Atsakyti
QUOTE(kabada @ 2008 11 26, 22:49)
sveikos. Kaune hyper maximoj yra tokia  siuvimo reikmenų parduotuvytė ten yra visokių juostelių ir kaspinų, tik juos parduoda metrais(matuoja).

Ačiū, užsuksiu 4u.gif
Atsakyti
Galima stai tokius zaisliukus pasidaryti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 11 26, 18:59)
Bandysiu  smile.gif Maximoj reikiamos spalvos neradau, ten tik balti/kreminiai ir dar margi buvo, o aš vienspalvio noriu.  smile.gif

labai graziu juosteliu buna Schetelig parduotuveje wub.gif

QUOTE(ajuka @ 2008 11 26, 19:35)
del langu puosimo geriausia yra pasidaryt formu (buna internete) ir uzpurkst su sniegu dirbtiniu. aisku paskui uzknisa valyt  blush2.gif  bet labai graziai atrodo. as darau angeliukus dazniausiai, siemet gal keisiu i eglutes nedideles ir kaledu zvaigzde  mirksiukas.gif


tai kad labai paprastai nusivalo tas dirbtinis sniegas nuo langu, tereikia langu purskiklio arba spec. purskiklio sniegui valyti (buna pirkti tuose paciuose prekybcentriuose prie dirbtinio sniego) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 11 26, 20:04)
O jus puosit langus kazkaip turiu omeny akrpinius?

as puosiu tik vaiko kambari karpiniais mirksiukas.gif
Atsakyti